УЗД в спортивній медицині

Матеріал долучено користувачем dalco

УЗД в спортивній медицині

Чи можна залишити спортсмена в грі? Надійна ультразвукова діагностика на ігровому полі з використанням портативної системи SonoSite 180PLUS.

Д-р Лотар Рославскій відкрив свою медичну практику в м. Дуйсбург, Німеччина в 1999 р. Він спеціалізується на хірургічних процедурах, необхідних після спортивних травм, на ортопедії, а також на лікуванні травм і хронічних захворювань, пов'язаних з руховою активністю. Крім того, він займається медичним обслуговуванням професійної футбольної команди MSV Дуйсбург, a також кількох інших місцевих спортивних команд. Усвідомивши необхідність наявності мобільного ультразвукової системи, яка б дозволила йому проводити ультразвукове обстеження на місці, д-р Рославскій зайнявся пошуком. 'Коли я був на виставці Medica в Дюссельдорфі, я дуже уважно вивчив наявні на ринку пропозиції. Я знайшов єдину систему, яка задовольняла всім моїм вимогам, вона була маленькою і досить легкою для того, щоб її нести, надаючи при цьому добре якість зображення. Це була система SonoSite 180PLUS. Я купив її з лінійним датчиком і режимом доплера. Я використовую цю систему більше року, і дуже нею задоволений ', - розповідає д-р Рославскій.

В основному він використовує свою систему SonoSite 180PLUS для трьох різних типів обстеження: ультразвукові обстеження кінцівок , м'язові обстеження (зв'язки і сухожилля) і судинна діагностика (перш за все, виняток наявності тромбозу).

Згодом виявилося, що використання портативного ультразвукового приладу в безпосередній близькості від ігрового поля як під час гри, так і в перервах між таймами надзвичайно дієво.

Крім негайної діагностики гострих випадків травми, прилад дозволяє прийняти більше об'єктивне рішення про можливість для гравця продовжити гру. Суб'єктивне опис гравця, яке часто визначається його емоціями, і заснований на ньому приблизний діагноз перестають бути визначальними факторами при прийнятті рішення.
Стівен Твід грає за команду MSV Дуйсбург. Він отримав удар в праву ногу, при якому опинився зачеплений правий тазостегновий суглоб. Відчуття в його правому стегні свідчили про пошкодження м'яза. Проте спортсмен заперечував наявність болю, і хотів повернутися в гру. У перерві було проведено обстеження з використанням SonoSite 180PLUS, яке показало, що він дійсно порвав м'яз. Йому не дозволили повернутися до гри. Якщо б він продовжив гру, лікування та реабілітаційний період зайняли б значно більше часу.

Під час гри проти команди VfL Бохум Серкан Гювенізік зіткнувся з іншим гравцем. Внутрішня область на його правому коліні негайно здулася. Використання ультразвукового апарату дозволило з'ясувати, що в коліні немає рідини, і зв'язка не порвав. Була накладена пов'язка компресійна, і спорсмен зміг повернутися в гру.
Використання системи SonoSite допомогло ще одному гравцеві команди, Філіпові Бенігу, в надзвичайній ситуації під час гри з командою Ганновер 96. Спортсмен отримав дуже сильний удар в ліву половину грудей, він відчував різкий біль і задихався. Під час гри з'ясувалося, що він страждає тахікардією з одночасним падінням кров'яного тиску. Ультразвукове обстеження на приладі SonoSite 180PLUS дозволило д-ру Рославскому виключити розрив селезінки і внутрішньопорожнинного кровотеча, однак він виявив тахіаритмій, яка, очевидно, виникла в результаті удару серця.

У Беніга не спостерігався плевральний випіт, було відсутнє закінчення рідини з перикарда. Відтак не було необхідності везти його до лікарні.

'З моєї точки зору, основні переваги системи SonoSite - це мобільність і простота використання. Вона така маленька, легка і зручна в перенесенні, що я можу використовувати її біля ліжка пацієнта, на обходах, а також у будь-якому місці командної гри. Система надає відмінну якість зображення, дозволяє отримати швидкий і якісний результат. Мої пацієнти дійсно задоволені. ', - укладає д-р Рославскій.
Додаткова інформація про портативної УЗД системі SonoSite 180PLUS на сайті www.dalco.ru


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-07 13:03:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-07 11:38:51

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-07 18:23:09

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-07 20:01:11

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-07 20:44:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-07 14:56:06

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-07 11:28:51

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-07 10:50:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-07 18:34:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-07 18:00:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-07 18:03:30

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-07 01:08:38

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-07 08:58:58

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-07 08:58:52

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-07 08:59:01

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-07 01:10:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-07 01:08:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-07 08:58:55

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-07 21:51:40

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-07 18:31:31