Кампанія DEMAND приділяє особливу увагу важливості виявлення ранніх стадій ураження нирок

Кампанія DEMAND приділяє особливу увагу важливості виявлення ранніх стадій ураження нирок Велика міжнародна скринінгова та освітня програма для хворих на діабет 2-го типу представлена на 18-му конгресі міжнародної федерації діабету в Парижі.

На засіданні 16-го конгресу Міжнародної федерації діабету в Парижі представлен план кампанії всесвітнього масштабу, мета якої - пропаганда необходімості тестування хворих на діабет 2-го типу для виявлення мікроальбумінурії (МАУ), тобто підвищеного вмісту білка альбуміну в сечі, которая може бути ранньою ознакою ураження нирок і можливо підвищеного ризику пораженія серцево-судинної системи. Кампанія проводиться під егідою Международной федерації діабету (International Diabetes Federation, IDF) і Международного суспільства нефрології (International Society of Nephrology, ISN) в сотруднічестве з компаніями «Брістол-Майерс Сквібб» і «Санофі-Сінтелабо».

Ця всесвітня кампанія, що одержала назву DEMAND (Developing Education on Microalbuminuria for Awareness of ReNal and Cardiovascular Risk in Diabetes), началась з тижня початкового міжнародного обстеження (23-27 червня) і Буде продовжена тижнем завершального обстеження з 8 по 12 вересня 2003 р. Цель кампанії - обстежити більш ніж 25000 хворих на діабет 2-го типу, багато хто з которих також мають підвищений артеріальний тиск, в декількох країнах світу для виявлення МАУ - першого ознаки розвитку діабетичного ураження нирок. NЕто перша міжнародна кампанія, що проводиться для визначення мікроальбумінурії у хворих на діабет 2-го типу.

Координувати кампанію буде оргкомітет, який складається з чотирьох осіб, получівшіх міжнародне визнання експертів з діабету та нефрології: д-ра мед. NДжуліі Льюїс (Університет Вандербілта, Нешвілл, штат Теннессі, США); д-ра мед. Ганса-Генріка Парвінга (Діабетичний центр Стено, Копенгаген, Данія); д-ра мед. Мордехая Равіда (Саклеровскій медичний факультет, Університет Тель-Авіва, Ізраіль) та д-ра мед. Джузеппе Ремуцці (Інститут фармакологічних досліджень з клінікой Маріо Негрі, Бергамо, Італія).

Результати міжнародного обстеження, проведеного в ході цієї кампанії, будут узагальнені і піддані аналізу оргкомітетом, після чого вони будуть офіціально повідомлені під час проведення Всесвітнього дня діабету 14 листопада 2003

'Хворі на діабет 2-го типу з постійною мікроальбумінурії мають високій ризик розвитку важких ускладнень ниркових. Коли мікроальбумінурія прогрессірует до протеїнурії, неминуче подальше погіршення функції нирок. К сожаленію, очікувана тривалість життя хворих з хронічною нирковою недостаточностью на хронічному гемодіалізі становить приблизно два роки. NТакім чином, необхідність ефективного тестування для визначення мікроальбумінурії у хворих діабетом цілком очевидна, так як виявлення цих больних має вирішальне значення для прийняття відповідних заходів з метою замедленія прогресування захворювання ', - сказала д-р Люіс.

мікроальбумінурії можна визначити простий лабораторної пробою, яку можна ввесті до числа стандартних аналізів , із застосуванням тест-смужок, здатних обнаружівать невеликі кількості альбуміну в сечі. Щорічне обстеження на мікроальбумінурії всіх хворих на діабет рекомендовано Американською асоціацією діабета, проте в широку практику не увійшло. Визначення мікроальбумінурії позволяет лікарям виявляти пацієнтів, які отримають найбільшу користь від соответствующей терапії. Існують методи лікування, що дозволяють уповільнити прогрессірованіе ураження нирок до загрозливих життя станів або сердечно-судинних порушень.

'У дорослих постійна мікроальбумінурія служить показником не тільки пораженія нирок, але і підвищеного ризику інфаркту та інсульту. Хоча мікроальбумінурія не викликає порушень серцево-судинної системи, вона отражает пошкодження стінок кровоносних судин. Тому вона є важливим крітеріем виявлення пацієнтів, які потребують більш активної терапії та прістальном спостереженні ', - сказав д-р Парвінг.

' При сучасній системі охорони здоров'я, що враховує всі витрати, обследованіе хворих на діабет 2-го типу для виявлення мікроальбумінурії може существенно знизити витрати не лікування, одночасно покращуючи прогноз перебігу заболеванія і якість життя хворих у всьому світі, навіть у країнах, що розвиваються, где більшість населення не може платити за діаліз і пересадку нирок ', - сказал д-р Равід.

Діабет - поширене захворювання. За оцінкою IDF, їм хворі у всьому світі пріблізітельно 177 мільйонів чоловік. З них переважна більшість мають діабет 2-го типу. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) прогнозує увеліченіе цієї цифри до більше 300 мільйонів хворих протягом найближчих 25 лет.

Вважається, що в основі діабету 2-го типу, який також називають діабет взрослих та інсулін-незалежним, лежать принаймні два порушення: розвиток резистентності організму до інсуліну і /або нездатність виробляти достатні колічества інсуліну. Діабет 2-го типу становить від 90% до 95% всіх діагностірованних випадків діабету. Діабет 2-го типу часто пов'язаний з артеріальною гіпертензіей, ожирінням і зміною рівня холестерину. Як діабет 2-го типу, так і гіпертензія, можуть підвищити ризик розвитку ураження нирок (нефропатії) і сердечно-судинних ускладнень. При поєднанні цих двох станів ризик дополнітельно підвищується.

'Кампанія DEMAND - чудовий зразок того, як професійна організація, ассоціація пацієнтів і фармацевтичне підприємство можуть об'єднати свій всемірний досвід і знання для служіння справі здоров'я людини ', - сказав д-р Ремуцці.

Міжнародна федерація діабету (IDF) - єдиний представник інтересів больних діабет, а також надають їм медичну допомогу осіб та організацій, імеющій всесвітній масштаб. Ця неурядова організація має офіційні связі з Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Панамериканської організацією здравоохраненія. IDF ставить своїм завданням роботу у співпраці з її коллектівнимі членами для підвищення якості життя хворих на діабет. Вона вперше занялась діабет в 1950 році, а потім перетворилася на парасолькову організацію.

Міжнародне товариство нефрології (ISN), засноване в 1960 р., організовує всемірние освітні та наукові програми і займається проблемами допомоги паціентам із захворюваннями нирок. Цій меті служить видання журналу асоціації (Кідні Інтернейшнл), а також організація міжнародних конгресів і симпозіумів. Для помощі країнам, що розвиваються в освіті та клінічній медицині, ISN також проводіт програми навчання та підвищення кваліфікації в частинах світу, раніше не імевшіх наукових досліджень з нефрології та досвіду лікування ниркових хвороб.

Компанія «Брістол-Майерс Сквібб» - всесвітній виробник фармацевтичної продукціі і виробів медичного призначення, який ставить своєю метою продленіе і підвищення якості життя людини.

«Санофі-Сінтелабо» - всесвітній виробник фармацевтичної продукції на основе науково-дослідних розробок, що надає пацієнтам і лікарям всего світу нові засоби лікування захворювань і зайнятий вирішенням актуальних проблем в чотирьох основних областях медицини: серцево-судинні захворювання і тромбози, захворювання центральної нервової системи, онкологія і внутрішні заболеванія.

Кампанія DEMAND в Австралоазія

Кампанія DEMAND буде активно і широко проводитися в Австралії та країнах Юго-Східної Азії протягом другого тижня вересня 2003 р. під егідою местних представництв IDF, ISN та інших асоціацій, які серйозно займаються проблемой діабету та його ускладнень.

У доповіді про результати цього всесвітнього обстеження хворих, який буде пріурочен до Всесвітнього дня діабету, особливу увагу буде приділено даними , полученним в країнах цього регіону.

«Брістол-Майерс Сквібб» (: + 1609252 3337
«Санофі-Сінтелабо» (: + 33 січня 1953 77 42 23

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-31 07:46:56

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-31 07:46:58

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-31 07:47:00

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-31 09:05:31

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-31 07:47:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-31 07:47:08

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-31 07:47:10

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-31 12:08:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-31 07:47:13

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-31 07:47:15

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-31 07:47:16

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-31 07:47:19

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-31 07:47:21

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-31 07:47:23

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-31 07:47:25

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-31 07:47:27

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-31 07:47:30

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-31 07:47:32

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-31 07:47:34

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-31 10:57:30