Основні віхи у розвитку магнітно-резонансної візуалізації

Основні віхи у розвитку магнітно-резонансної візуалізації Берлін, жовтень, 2003 року - методи діагностичної візуалізації, такі як комп'ютерна томографія (КТ) або магнітно-резонансна томографія (МРТ), підняли сучасну медицину на якісно новий рівень. Дані методи візуалізації дозволили сучасним лікарям більш точно і вірно діагностувати захворювання, а потім контролювати результати лікування. Американець Пол Лотербур (Paul C. Lauterbur) і британець Пітер Менсфілд (Sir Peter Mansfield) відкрили нові фундаментальні закономірності для подальшого розвитку подібних методів візуалізації.

За свої інноваційні роботи в області магнітно-резонансної візуалізації обидва учених отримали Нобелівську Премію з медицини за 2003 рік. Коли в далекому 1970 году були опубліковані їх перші статті за новою технологією, навряд чи хто-небудь мог вгадати її значимість у майбутньому, а до застосування в рутинною медичною практіке ще було дуже далеко.

Всього лише кілька років по тому компанія Schering зробила важливий прорив у ісследованіях і розробці контрастного засобу для магнітно-резонансної томографіі. Так само як і раніше у разі розробки рентгеноконтрастних засобів, создав перше в світі магнітно-резонансне контрастне засіб Magnevist, компанія Schering стала першовідкривачем.

Після рекордно швидких - протягом трьох років - доклінічних досліджень, вже в кінці 1983 року почалося клінічне випробування 1-ї фази за участю здорових добровольцев і перших пацієнтів.

«Компанія Schering, що базується на наукових дослідженнях і готова взяти на себя ризик, у той час була єдиною компанією, яка виявила далекоглядність і смелость для створення контрастного засобу для магнітно-резонансної візуалізаціі », - пояснив доктор Х.-Й. Вайнманн, голова відділу досліджень в області магнітно-резонансної візуалізації та рентгенології. «Таким чином, Schering інвестував у розробку високоінноваціонного методу, який став вехой в розвиток клінічної діагностики».

Перше магнітно-резонансне засіб Magnevist, яке було одночасно внедрено в Німеччині, Японії і США в 1988, являє собою важливу віху для медичної діагностики. Цей препарат є першим представником совершенно нового класу контрастних засобів. Створюючи згодом нові магнітно-резонансні контрастні засоби, наприклад, Gadovist ? 1.0, Schering демонстрірует високий рівень компетентності і підтверджує світове лідерство компаніі в цій області. 1-молярний Gadovist1.0, є першим і, до цих пір, едінственним висококонцентрованим магнітно-резонансним контрастним засобом, особенно добре підходящим для швидких сучасних методів візуалізації. NMagnevist став найбільш комерційно успішним з препаратів, розроблених непосредственно компанією Schering. Відповідно з безперервним розвитком технологій в області магнітно-резонансної візуалізації з'являються все нові клініческіе показання для діагностики за допомогою препаратів Magnevist ? і Gadovist ? 1.0. Nна сьогоднішній день контрастні засоби використовуються практично в 30% всіх магнітно-резонансних діагностичних досліджень. Magnevist ? зараз є не едінственним, але найбільш часто вживаним у всьому світі магнітно-резонансним контрастним засобом, його застосування вже перевищує 45 мільйонів досліджень.

Додаткова інформація

Magnevist ? є гадоліній-містить магнітно-резонансним контрастним средством. Після ін'єкції він відразу ж поширюється у кровоносному руслі, контрастіруя тканини, добре забезпечується кров'ю, наприклад, пухлини. Завдяки сільним парамагнітний властивостям Magnevist збільшує контрастність при проведеніі магнітно-резонансного дослідження. Це полегшує інтерпретацію ізображенія, отриманого в результаті магнітно-резонансної томографії, а дуже часто інтерпретація стає можливою тільки завдяки використанню контрастного кошти. Magnevist в основному використовується для діагностики опухолей головного мозку, але також застосовується і для діагностики пухлин у другіх частинах тіла. Наприклад, стає можливою візуалізація пухлин молочной залози, нирок або печінки. Другий областю застосування цього неінвазівного діагностичного методу є ангіографія, тобто візуалізація кровеносних судин. Він дозволяє діагностувати такі захворювання судин, як суженія (стенози), патологічні розширення (аневризми) або вади розвитку (шунти) без застосування катетерів. Сьогодні завдяки цьому методу візуалізації Magnevist може допомогти у виявленні інфарктів міокарда.

У порівнянні з традиційними методами, такими як рентгенографія, комп'ютерна томографія або ультразвук, магнітно-резонансна томографія дає лікареві Можливо більш точно виявити відмінності між структурами тканин тіла. Підвищуючи діагностіческій потенціал МРТ, Magnevist ? ? покращує точність діагностики. Цей препарат також дуже добре переноситься.

Інформаційна довідка

Schering AG - це фармацевтична компанія, базується на наукових ісследованіях. Її діяльність зосереджена на чотирьох напрямках. Це гінекологія і андрологія; діагностика і радіофармацевтіка; дерматологія; спеціалізірованная терапія тяжких захворювань центральної нервової системи, онкологіческіх і серцево-судинних захворювань. Schering AG робить ставку на інноваціі і прагне зайняти лідируючі позиції в спеціалізованих сегментах мірового фармринку. Власна інфраструктура з наукових досліджень та разработкам, підкріплена великою мережею міжнародних зовнішніх партнерів, обеспечівает створення асортименту багатообіцяючих препаратів. Використовуючи нові ідеі, Schering вносить істотний внесок у прогрес медицини і прагне до улучшенію якості життя людей.

making medicine work

Більше розгорнуту інформацію можна отримати в Представництві концерну Schering AG в Росії (тел.: 231 грудня 2000; факс: 231 12 лютого) або на корпортівних сайтах: www.schering.de або www.schering.ru

Некоторие що містяться в цьому прес-релізі висловлювання, в яких не наводяться документально доведені фінансові результати або історичні факти, носять предварітельний характер. Особливо це стосується прогнозу майбутніх подій, тенденцій, планів і цілей. Такі висловлювання не можна розглядати, як абсолютно гарантовані, так як вони можуть піддаватися природним відомим і невідомим ризикам, не піддаються вимірюванню і на них можуть впливати прочіе фактори, внаслідок яких дійсні результати, плани і цілі Schering можуть значною мірою відрізнятися від висловлених або подразумеваемих прогнозів. Schering не бере на себе зобов'язання публічно актуалізіровать або переглядати дані висловлювання у світлі нової інформації, будущіх подій або з інших причин.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-29 08:51:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-29 19:00:19

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-29 12:38:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-29 09:01:55

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-29 19:56:32

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-29 15:18:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-29 20:04:49

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-29 17:48:29

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-29 19:31:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-29 08:54:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-29 12:32:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-29 08:43:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-29 08:58:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-29 08:47:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-29 08:59:17

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-29 08:41:13

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-29 18:31:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-29 08:58:36

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-29 20:13:57

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-29 17:25:14