Пропорційна Допоміжна вентиляція при гострих респіраторних захворюваннях у новонароджених з низькою масою тіла

Данная інформація призначена для фахівців у галузі охорони здоров'я та фармацевтики. Пацієнти не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних рад чи рекомендацій.

Пропорційна Допоміжна вентиляція при острих респіраторних захворюваннях у новонароджених з низькою масою тіла: Сравненіе з допоміжним- контрольної і звичайною механічною вентиляцією

Андреас Шульце, MD, Тіло Герхардт, MD, Габріель Мюзанте, MD, Пітер Шаллер, PhD, Нельсон Клор, MSc, Рут Еверетт, RRT, Орландо Гомес-Мартін, MSc, PhD, і Едуардо Банкаларі MD

Цілі: Для порівняння аспектів фізіологічної ефективності та безпеки пропорціонально допоміжної (proportional assist-РА), допоміжної / контроліруемой (assist /control - A /C) переривчастою примусовою вентиляцією (intermittent mandatory ventilation - IMV) при народженні з гострими респіраторними заболеваніямі у новонароджених з дуже низькою масою тіла і для того, щоб проверіть гіпотезу про те, що при РА в порівнянні з IMV, або з A /C потреба в вентіляціі під тиском знижується, як і до потрібного артеріальний насичення кіслородом нижче в еквівалентній фракції кисню.

Дизайн дослідження : рандомізоване, 3-періодний, перехресний план.

Методи: Тридцять шість новонароджених при народженні були виділені за масою тіла (від 600 до 760, від 751 до 900 і від 901 до 1200 гр. ) і виставлені последовательним 45-хвилинних періодів 3 модальностей у довільно вибраної последовательності. Чергуються обсяги від 4 до 6 мл /кг були обрані під час проведенія A /C і IMV. Частота IMV була зрівняна з частотою A /C, що спостерігалася під время періоду проведення тесту. РА була відрегульована для того, щоб разгрузіть опір ендотрахеальний трубки і відділів легень із захворюванням увеліченіе еластичною тяги легень.

Результати: При порівнянні з A /C і IMV, PA зберігали аналогічні показники оксігенаціі при більш низькому тиску в повітровідвідні шляхах і в транслегочной області (зниження від 15% до 44% залежно від індексу змінної). Індекс насищенія киснем знижувався на 28% при проведенні PA. Ніяких несприятливих собитій при цьому не спостерігали. Число і тяжкість епізодів і періодів артеріальної кіслородной десатураціі були аналогічними при використанні всіх трьох методів. NАналогічние результати були отримані у новонароджених в кожній ваговій підгрупі.

Висновок: РА підтримує безпечний газообмін при меншому зміну транслегочного тиску при порівнянні з A /C і IMV Вона може, таким чином обеспечіть скорочення випадків хронічних легеневих захворювань у новонароджених з нізкой масою тіла. (J. Pediatr 1999; 135:339-44)

Пропорційна Допоміжна вентиляція, також звана сопротівляющейся еластичною розвантаження або негативним вентиляційним імпедансом6 є новим методом допоміжної механічної вентиляції, в котором додається до повітровідвідні шляхам тиск сервоконтроліруется на протяженіі кожного довільного дихального руху таким чином, що воно увелічівается в пропорції до миттєвого переміжної обсягом і вдихательному потоку, що генерується пацієнтом. Це дозволяє суб'єкту повністю контролювати частоту, вибір часу і амплітуду надування легкого його або її власним дихательнимі механізмами контролю.

A /C - Допоміжна /контрольна вентиляція
FiO2 - Фракція вдихуваного кисню
IMV - робіть примусова вентиляція
OI - Індекс насичення киснем
PA - Пропорційна Допоміжна

Залежно від обраної ступеня розвантаження, система може повністю компенсіровать викликані хворобою зміни еластичності й опірності в респіраторной системі, таким чином, що респіраторна навантаження і робота диханія повертаються до норми. Це прояв дозволяє немовляті вибрати такий характер дихання, при якому як би не існує ураження легень. Крім того, сістема пристосується до змін частоти і глибини дихання, продиктованим ізмененіямі метаболічних показників стану. Тому РА може надати механіческую вентиляцію більш фізіологічним способом і скоротити деякі неблагопріятние ефекти вентиляції з позитивним тиском.

Метою даного дослідження є тестування короткостроковій фізіологіческой ефективності та аспекти безпеки РА у недоношених немовлят с респіраторними захворюваннями . Протокол пройшов процес офіційного затвердження со боку Міністерства продовольства і медикаментів США і був розроблений в качестве рандомізованого 3-періодного перехресного випробування, що порівнює РА з двома вже встановленими методами механічної вентиляції, переміжної механіческой вентиляцією і допоміжної /контрольованою вентиляцією. Ми предположілі гіпотезу про те, що вимоги вентиляційного тиску будуть нижче і оксигенація покращиться під час проведення РА в порівнянні з A /C і IMV при еквівалентной фракції вдихуваного кисню. Для оцінки ефективності Використано середня і пікові тиску у повітроносних шляхах, зміни транслегочного тиску, рівні PaO2 та індекси оксигенації. Безпека рассматрівалась з точки зору наявності числа і тривалості епізодів поніженной артеріальної сатурації киснем і будь-якими гострими несприятливими случаямі, як-то синдромами, зумовленими витоком повітря, трапляються під время проведення досліджень.

Графік. Криві повітряного потоку (V), езофагеального тиску (Pes), і давленія повітряного потоку (Paw) у новонародженого з масою тіла в 635 гр., Під время пропорційної допоміжної вентиляції. Зверніть увагу на те, що давленіе повітряного потоку коливається між дихання з масштабом зміщення езофагеального тиску. Обмеження тиску повітряного потоку було встановлено для запобігання зростання надлишкового тиску, який може відбуватися в промежутке між зітханнями.

МЕТОДИ

Протокол дослідження і форма батьківського згоди були затверджені радою інстітута при Університеті Майамі, штату Флорида, і Міністерством продовольства і медикаментів США. Апарат пропорційної допоміжної вентиляції був утвержден дослідником ініціювали Дослідницькі Апарат, випущенниий под номером G950100. Немовлята були прийняті після отримання від батьків пісьменного згоди про те, що вони поінформовані.

Критерії для зарахування включали: масу тіла при народженні від 600 до 1200 гр, послеродовой вік від 2-х до 10 днів, респіраторна недостатність, викликана сіндромом респіраторного дистресу (клінічні і радіографічних критерії) нуждающіеся у механічній вентиляції, при наявності довільних дихальних усілій, і артеріальна картина характеризується необхідністю клінічного вмешательства. Критерії для виключення включали великі вроджені аномалії: нестабільний серцево-судинний статус, який визначається, як середнє артеріальний давленіе що виходить за межі певного діапазону в будь-який час протягом 12 часов; і> 20% витік в ендотрахеальний трубці перемежованого обсягу, ізмеряемого як різниця між обсягами вдиху і видиху з установкою вентиляції, вибранной клінічної бригадою.

Розмір вибірки, стратифікація і рандомізація

Оцінка розміру вибірки грунтувалася на змінах оксигенації, що спостерігалася у недоношених новонароджених, коли проводилися порівняння синхронізованих та обичних IMV. Було підраховано, що буде потрібно розмір вибірки в 36 учасників для того, щоб визначити ефект такого розмаху при загальній ймовірність помилки alfa в 5% і потужності в 90%, після того, як була проведена поправка множинних парних порівнянь (три порівняння). Розрахунки розміру вибірки показали на наявність незначітельних ефектів переношеної. Були прийняті 12 суб'єктів у каждую з 3-х груп за масою тіла при народженні: від 600 до 750 гр., Від 751 до 900 гр., І від 901 до 1200 гр. У рамках кожної з підгруп суб'єкти були довільно распределени до 1 з 6 можливих послідовних з 3 методів вентиляції, з 2-ма участнікамі на один послідовний метод вентиляції. Цей перехресний дизайн бил обраний тому, що очікувалося, що між суб'єктна мінливість повинна була бить більше, ніж усередині суб'єктна. Графік рандомізації був підготовлений 1 з ісследователей (OGM), і кожен учасник, отримав завдання з проведенням методу вентіляціі в певній послідовності, вибравши з один з 12 опечатаних, непрозрачних конвертів відповідної вибірки.

Протокол дослідження, установка вентилятора, і отримання даних

Три методу вентиляції були застосовані протягом трьох послідовних 45-хвилинних періодів , в послідовності, визначеною рандомізованим графіком. Ця тривалість проведення експерименту з немовлям була обрана потому, що вважалося, що часу достатньо для того, щоб домогтися устойчівого стану цільових змінних при дослідженні (РаО2, зміна транспульмонарного тиску, і OI). Більше того, більш тривалий проведення експерімента не вважалося за доцільне, поки не можна було встановити безопасность РА. Дані записувалися на диску останні 15 хвилин кожного періоду ісследованій. У кінці кожного періоду, бралася проба артеріальної крові на аналіз газового складу крові (Ciba-Corning Diagnostics Corp, Medfield, Mass.). NПеред тим, як були розпочаті 45-хвилинні періоди досліджень, була проведена проверка A /C для того, щоб визначитися щодо встановлення A /C і IMV (Babylog 8000, Software version 3; Draeger, Inc. Chantilly, Va). Першим, була встановлена тріггерная чутливість для того, щоб уникнути автоматичного тригера і для того, щоб сприяти максимально можливого числа довільних вдихів. NЗатем було встановлено піковий тиск вдиху поки не стабілізувалися чередующіеся обсяги на рівнях від 4 до 6 мл /кг маси тіла. Це ж саме пікове давленіе при вдиху було пізніше використане в періоди дослідження A /C і IMV. NПосле того як домоглися стабілізації при цих установках, був проведений підрахунок частоти дихання протягом 3 хвилин. Ця ж сама частота була надалі Використано під час проведення дослідження IMV. Частота дихання була установлена в 0,35 секунди під час прогонів A /C і IMV. Під час РА (Stephanie Infant Ventilator, Stephan Biomedical Inc, Gackenbach and Dresden, Germany), следует окремо відібрати ступінь (досягнення) компоненти еластичною розвантаження й степень опірний розвантаження. Для досягнення еластичною розвантаження тиск вентілятора повинен збільшуватися пропорційно миттєвому чергуються об'ему. Ця пропорція (досягнення) може бути налаштована в одиницях у см Н2О/мл (сантиметрах Н2О тиску вентилятора на міліметр чергуються обсягу). NПоскольку тиску вентилятора при методі еластичною розвантаження безпосередньо сопротівляется еластичною тязі легенів, еластичність вентилятора вважається отріцательной, в той час як еластичність легенів вважається позитивною. Так Як легкі і вентилятор взаємопов'язані з допомогою ендотрахеальний трубки їх комбінірованная еластичність (Ес) є сумою еластичності легенів (El, положітельное вираз) і еластичності вентилятора Ev, негативне вираженіе): Ec = El + Ev. Ця комбінована еластичність визначає еластічную роботу дихання для суб'єкта при розвантажувальному методі. Нашою метою було снізіть еластичну роботу дихання немовляти до майже нормальних значень, шляхом подгонкі еластичності вентилятора до такої міри, щоб комбінована еластічность досягла б значення нормальної еластичності легенів, тобто, 0,67 см Н2О х мл-1 х кг ( зворотне нормальної податливості: 1,5 мл х см Н2О-1 х кг-1) .10 Наприклад, нормальна еластичність легенів немовляти з масою тіла в 600 гр. повинна становити 1,11 см Н2О х мл-1. Якщо еластичність легенів немовляти составілі 2, Про см Н2О/мл, обрана еластичність вентилятора склали Ev = Ec - El = 1,11 см Н2О/мл - 2,0 см Н2О/мл = -0,89 см Н2О/мл. У нашому дослідженні цей расчет був заснований на оцінці еластичності дихальної системи, отриманої на основаніі тиску повітровідвідні шляхів і чергуються обсягу, виміряні у каждого немовляти під час первісної прогонки тесту допоміжне /контрольної вентіляціі. Ступінь компоненти опірний розвантаження була стандартно установлена на -20 см Н2О/л-ов для всіх немовлят. Це ступінь була обрана для того, щоб приблизно компенсувати опір ендотрахеальний трубок прімененних у немовлят (від 2,5 до 3,0 мм внутрішній діаметр, від 11 до 12 см дліна). Кінцеве тиск видиху встановлювалося незмінним протягом усього ісследованія (4,0 см Н2О). Аналогічно FiO2 залишалося незмінним, за винятком случаев зниженого артеріального насичення киснем, коли воно тимчасово повишалось. Випадок зниженого артеріального насичення киснем проявлявся в віде скорочення свідчення імпульсу оксігемометріі <85% за більш ніж 3 секунди. NАпное було встановлено як зупинка довільного дихання при скороченому артеріальном насиченні киснем, або ударах серця <100 ударів за хвилину. NКолічество апное і число випадків десатураціі під час кожного з 45 хвилинних періодов дослідження були зафіксовані.
NСтандартний кардіореспіраторний монітор (Corometrics Neonatal Monitor 515А; Corometrics Medical Systems, Inc, Conn) був використаний для отримання сигналів сердцебіенія і показників системного кров'яного тиску з пупрочной або радіальной артеріальних ліній. Транскутальное насичення киснем визначали з помощью оксиметрії пульсу Nellor N200 Pulse Oximeter (Nellor Inc, Hayward, Calif). NЕзофагеальное тиск було виміряно за допомогою наповненої рідиною живильної трубкі розміру 8F, вміщеній у нижньому відділі стравоходу. Тест на кінцевий видих бил проведений для уточнення правильності запису тиску в піщеводе.11 Сигнал давленія в повітровідвідні шляхах був отриманий через бічний отвір у ендотрахеальной трубці з допомогою спеціального коннектора. Перетворювачі давленія (Sorenson Transpac Transducers, Abbott Critical Care Systems, North Chicago, Ill; точність вище, ніж + /- 0,1 см Н2О, амплітудно-частотна реакція ровная до 20 Гц) були калібрувати за допомогою водяного манометра для довідки . NСігнал повітряного потоку в ендотрахеальний трубі був отриманий від аналогового вихода респіраторів. Всі аналогові сигнали були закодовані на частоті 100 Гц і записані на диску з даними програмного забезпечення (DATAQ Instruments, Inc, Akron, Ohio).

Обробка даних та статистичний аналіз

Всі записані фізіологічні сигнали були оцінені за допомогою комп'ютерної программи. Постійні сигнали, як-то записи імпульсів оксігемометріі були усереднени по 1-хвилинним інтервалом. Середні величини, отримані за час 15-хвилинних періодів записи були використані для порівняння методів вентиляції. NМінутная вентиляція і середній тиск повітроводів були розраховані на основі всех 15-і хвилинних періодів запису. Перемежовуються обсяги були отримані шляхом кодірованной інтеграції потоку. Розрахунок податливості і опірності легких бил заснований на методі Міда і Уіттенбергера.12 З кожних записів були відібрані шестьдесят дихань ручним способом із секцій вільних від штучних (маніпуляцій) для оцінки механіки легень і транслегочного тиску. З метою предотвращенія неточності при виборі дихань були використані перші чотири цікла кожної хвилини. Пікові і середні зміни транспульмонарного тиску під время видиху були підраховані і нормалізовані з розрахунку розміру перемежованого об'ема на кілограм маси тіла для порівняння транспульмонарние зміни давленія на міліметр перемежованого обсягу для 3х вентиляційних модальностей. NOI був розрахований як (MAP x FiO2 x 100) /PaO2. Дані були представлені як средняя + /-SD або медіана з 25-ої і сімдесят п'ятий процентилі. Загальна лінійна модель, соответствующая 3-періодному перехресному дизайну даного дослідження була Використано для початкового аналізу даних і була допущена для оцінки переноса і наступних ефектів. Для кожної цікавить змінної ці ефекти билі незначні і статистично незначущі (дані є в авторів і можуть бить представлені за запитом). Тому для остаточного аналізу використовувалася более проста модель, еквівалентна аналізу повторних вимірювань розбіжностей. NПодходи Бонферроні, або Стьюдента-Ньюман-Кейлі були використані для множественних парних порівнянь. Р значення <.05 були прийняті статистично значімимі. Розбіжність між ударами (beat-to-beat variability) кров'яного давленія представлено як середнє абсолютне зміна в систолічному, або діастоліческом тисках від одного удару до наступного в процесі 15 хвилинного періода. Раніше описаний аналіз був також проведений для кожної з 3х при народженні весових підгруп.

Результати
Предмети дослідження

Дослідження було проведено за період з 1 липня 1996 по 11 березня 1997 рр.. У целом 1957 новонароджених в межах наміченої маси тіла при народженні були пріняти в той час Відділенням інтенсивної терапії для новонароджених Меморіальним медіцінскім центром Джексона при Університеті Майамі. З числа прийнятих новорожденних, 21 були виключені (здебільшого з-за неможливості доступу до артеріі). Залишилося 36 немовлят виконали протокол дослідження. Їх демографіческіе дані були наступні: маса тіла 845 + /- 164 гр., Гестаційний возраст 26,9 + /- 2,3 тижнів, і вік на момент проведення дослідження 2,7 + /- 1, 7 днів. З 36 немовлят, 25 були народжені шляхом проведення кесаревого розтину, 20 билі хлопчики, 7 були малі для гестаційного віку і 18 отримували зовнішній сурфактант до проведення дослідження. Compliance легенів, розрахований на основаніі змін транспульмронарного тиску і перемежованих обсягів під время пропорційної допоміжної вентиляції становила 0,7 + /- 0,37 мл /см Н2Окг. Загальна пульмонарное опір становив 113 + /- 44 см Н2О /л.

Ефекти різних методів вентиляції на потреби тиску і оксігенаціі

Середні тиску повітровідвідні шляхів і пікові тиску видиху були существенно нижче при РА, ніж при інших 2 методах вентиляції. Аналогічним образом зміни транспульмонарного тиску на одиницю перемежованого обсягу билі найнижчими при РА. Вони показали зниження в межах від 15% до 44%, в завісімості від індексу використовуваного параметра і методу порівняння (Таблиця I).

Таблиця I. Вимоги тиску і оксигенація

А /C IMV PA
Середній тиск
повітровідвідні шляхів
(см Н2О)
6.5 (5.7, 7.4) 6.6 (5.8, 7.7) 5.6 (4.6, 6.0) *
піковий тиск вдиху
(см Н2О)
12.0 (10.8, 14.1) 12.0 (10.7, 14.2) 9.2 ( 8.1, 10.2) *
Середня вдиху Ptp /(VT /кг)
(см Н2О х кг х мл-1)
0.6 (0.5, 0.9) 0.6 (0.5, 0.8) 0.4 (0.5, 10.2) *
Пікова вдиху Ptp /(VT /кг)
(см Н2О х кг х мл-1)
2.2 ( 1.8, 3.0) 2.1 (1.8, 2.7) 1.7 (1.3, 2.2) *
РаО2 (мм рт.ст.) 66 (55, 82) 66 (57, 86) 73 (63, 97 )**
SpO2 (%) 94 (92, 95) 94 (92, 96) 94 (93, 96 )**
OI 2.1 (1.7, 3.3) 2.3 (1.7, 3.1) 1.8 (1.3, 2.3) *

Дані представлені як середні з 25-м і 75-м процентиль
Ptp - Транспульмонарное тиск; VT - робіть обсяг
* - Істотно відмінна від 2-х інших методів, Р <.05
** - Істотно відмінна від A /C, Р <.05

Будучи під впливом тієї ж FiO2, середнє артеріальний рО2 немовляти було слегка, але істотно вище під час РА, ніж протягом A /C, але не істотно отлічалось від вимірювань, проведених протягом IMV. OI було істотно нижче під время РА, ніж при 2-х інших способах вентиляції.

Ефекти на вентиляцію, газообмін і артеріальний тиск

Хвилинна вентиляція була істотно вище під час РА, ніж при течії 2-х другіх способів вентиляції через більш високої частоти в процесі РА. NПеремежающійся обсяг і РаСО2 неістотно відрізнялися при всіх трьох способах вентіляціі. Середня артеріального тиску не розрізнялася при 3-х способах. NОднако, мінливість між ударами систолічного та діастолічного артеріального тиску було істотно менше при A /C в порівнянні з не сінхронізірованним IMV. PA далі знизила мінливість (Таблиця II).

Кінцеві точки безпеки
Нікакого суттєвої різниці не спостерігалося в числі випадків апное, випадків гіпоксеміі, і, непостійності SpO2 при 3-х методи вентиляції. Число випадків апное під час 45-хвилинного дослідження склало 0,21 + /- 0,50 і 0,18 + /- 0,60 в процесі проведення A /C і PA, відповідно. Число випадків гіпоксемії за 45-хвилинний період дослідження склали 0,65 + /- 0,90, 0,44 + /- 0,77, і, 0,42 + /- 0,77 в процесі проведення A /C, IMV і PA, відповідно. Ніяких неблагопріятних випадків, як-то прнвмотораксов, або інтерстиціальних емфізему не било зазначено, ні в кого з немовлят.

Аналіз підгруп
Результати для 3 - х підгруп за масою тіла при народженні були дуже схожі на ті, которие були отримані від усього населення. Однак, як і очікувалося, з огляду на меньшего розміру вибірки, деякі з статистично достовірних раніше описаних сравненій втратили свою значимість при аналізі усередині групи (РаО2, хвилинна вентіляція.

Таблиця II. Вентиляція , газообмін і артеріальний кров'яний тиск

А /C IMV PA
Хвилинна вентиляція
(мл х хв-1 х кг-1)
227 (202-280) 246 (215-288) 261 (227-302) *
Частота дихання
(хв-1)
61 (55-69) 55 (49-61) 66 (58-77) *
переміжної обсяг
(мл х кг-1)
4.3 (4.0-5.1) 4.6 (4.1-5.0) 4.4 (3.9-4.9)
РаСО2 (мм рт.ст.) 41 + /- 10 40 + /- 9 39 + /- 8
Артеріальний кров'яний
тиск
(мм рт.ст.)
38.1 (35.0-40.8) 37.6 (35.8-40.4) 37.2 (36.0-40.3)
систолічна
мінливість
між ударами
(beat-to-beat
variability) (мм рт.ст.)
0.58 (0.38-0.90) * 1.04 (0.81-1.16) * 0.39 (0.28-0.56) *
Діастолічна
мінливість
між ударами
(beat-to-beat
variability) (мм рт.ст.)
0.32 (0.23-0.56) * 0.54 (0.32-0.76) * 0.26 ( 0.19-0.41) *

Дані представлені як середні з 25-ої і сімдесят п'яту процентиль, або середньої + /- SD
* Істотно відмінні від інших 2-х методів. Р <.05

Обговорення

Ми порівняли нову методику, РА з 2-ма іншими методами механічної вентіляціі, які вважаються стандартним доглядом за недоношеними немовлятами. За условіям даного дослідження РА виявилася безпечної і принаймні настільки ж еффектівной, як і порівнювані методи. Самим вражаючим ефектом методики РА явілось те, що для підтримки еквівалентного газообміну при диханні, потребовалось істотне скорочення тиску в цілому. Це відкриття було подтверждено всередині кожної групи виділеної за масою тіла. Той факт, що обидва пікових тиску - при вдиху і транспульмонарное тиск знижувалися при РА указивает на те, що робота на легке на одиницю перемежованого обсягу действітельно скоротилася а не просто змістилася з машини на немовля. Ми предполагаем, що скорочення транспульмонарного тиску, досягається в процесу РА, коли хвилеподібний тиск повітряного потоку адаптується до специфічних расстройствам в пульмонарной механіки, зокрема до відносно важливим компонентам еластичності і стійкості. Абсолютне вираження зниження потребності в тиску в процесу РА було невеликим, тому що у відібраної группи немовлят було відносно слабкий захворювання легенів і воно не вимагало усіленной вентиляції. Більш великі скорочення піків і транспульмонарних давленій швидше позначаться у немовлят у випадках з більш важкої респіраторної недостаточностью.

Однак, це короткострокове перехресне дослідження не є остаточним іспитаніем, яке могло б підтвердити які-небудь довгострокові вигоди, і, поетому всі отримані нині дані слід інтерпретувати з обережністю. NОднако, на нинішній стадії офіційної оцінки цієї нової технології, обрані для даного дослідження фізіологічні цільові параметри були визнані як наілучшіе з наявних сурогатних критеріїв оцінки результату для клінічно важних довгострокових ефектів. Спостерігається потреба у зниженні тиску при еквівалентной артеріальної оксигенації і видаленням двоокису вуглецю може указивать на зниження ризику з використанням РА при хронічних захворюваннях легкіх.

У даному дослідженні використовувалися два різних вентилятора, один для обичного способу і другий для РА. Ми не можемо виключати наявності випадкового еффекта вентилятора РА, який незалежний від методу, ніж пов'язаний з якимось другім ефектом приладу. Однак тиску в повітровідвідні шляхах вимірювалися едінообразно з адаптора ендотрахеальний трубки з одного і того ж преобразователя, який не був частиною вентилятора. Два різні преобразователя, що використовувалися для вимірювання повітряного потоку були перевірені на достовірність один з одним і з приладом калібрування потоку в діапазоні потоков, які зустрічалися при використанні A /C і IMV. Фракція FiO2 була всегда точно відміряти завдяки запису датчика кисню. Тому малоймовірно проявленіе систематичних розходжень у методів, при вимірюванні тиску, воздушного потоку, складу вдихуваного газу. Звідси малоймовірно, щоб наблюдаемие ефекти на вихідних параметрах були пов'язані з тими чи іншими разлічіямі що є між респіраторами, ніж їх специфічний спосіб.

Ми спробували підрахувати кількість еластичною розвантаження, необхідної для достіженія нормальної еластичності комбінованої (легкі плюс вентилятор) сістеми у кожного немовляти. Хоча ми не завжди були точні в установці цільової еластічності, у всіх немовлят спостерігалося дихання стабільного характеру і не било проблем пов'язаних з надмірною установкою набору або нестримних давленій.7, 13 А ми, тому вважаємо, що для того, щоб використовувати РА з безопасной та ефективної установкою набору в окремого немовляти, буде достаточним почати з низьким набором і повільно підвищувати його до тих пір, поки младенец не стане комфортно дихати без сильної деформації грудної клітини. Цей подход вимагає, щоб були встановлені верхні обмеження тиску вентилятора і щоб вони були скориговані як у будь-якої звичайної методикою вентиляції.

Зниження коливань артеріального тиску в при синхронній в порівнянні з асінхронной вентиляції у немовлят було зазначено у інших дослідників. Наше ісследованіе підтверджує це спостереження. Додатково, при проведенні РА, ми нашлі подальше статистично значуще зниження артеріального коливань давленія в порівнянні з критичної вентиляцією. Було запропоновано, що це казуальний ефект від коливання артеріального тиску при патогенезі церебрального кровотечі у недоношених немовлят, але поки що це залишається спорним.

У кількох попередніх дослідженнях, які порівнюють стратегії різного роду вентіляціі у немовлят були замінені більше 1 змінної у методів. Наприклад, сінхронная вентиляція порівнювалася з асинхронної вентиляцією з використанням другой частоти вентиляції, і, звідси, інших середніх значень тисків у воздуховодних шляхах. Це ускладнює можливість приписати певний ефект до спеціфіческой методикою вентиляції. Тому ми спробували зберегти установки ідентічнимі, за винятком лише однієї змінної, характерною для спеціфіческой методики. Єдиним великим розходженням у нашому дослідженні между методами A /C і IMV було те, що в останньому методі тригер був відключений. NЩоб час проведення IMV частота була встановлена на рівні, що спостерігалося при проведеніі A /C. Час вдиху і пік тиску при вдиху були ідентичними. Середнє давленіе в повітровідвідні шляхах, що перемежовуються обсяг, і хвилинна вентиляція существенно не розрізнялися при проведенні цих двох методів. Наші висновки отлічаются від результатів досліджень, в яких порівнювалася сінхронізірованная і не синхронізована механічна вентиляція в тому, що ми не знайшли поліпшення охксгенаціі і перемежованого об'єму при проведенні A /C. Це расхожденіе можна пояснити використанням механічної частоти в діапазоні нормального довільного дихання при проведенні IMV в даному дослідженні. NВикористання цього моменту могло поліпшити синхронність між довільним і механіческім дихання, знижуючи, таким чином, розходження між не сінхронізірованнимі IMV і A /C.

На закінчення, дане дослідження продемонструвало аспекти короткостроковій фізіологіческой ефективності та безпеки проведення РА у недоношених младенцев в гострих стадіях слабкого, або середнього респіраторного захворювання. NПрі порівнянні зі звичайною і пацієнтом критичної вентиляцією, метод РА характерізовался із зниженням в повітровідвідні шляхах і транспульмонарного давленій при еквівалентному пульмонарном газообміні. Ми вважаємо, що навіть у очень недоношених немовлят їх власна стратегія дихання може перевершувати нефізіологіческіе схеми хронометражу і потоків, що генеруються механічним диханіем, яке викликає звичайна вентиляція. Більш того, РА може знизити ризик поврежденія легенів і хронічних захворювань легенів. Це, однак, слід протестіровать проведенням рандомізованого, контрольованого досвіду при Використання методу РА в режимах більш тривалих періодів часу.

Ми дякуємо Д-ра С. Л. шлей, Асоційованого професора і Директора Pediatric Intensive Care Unit, за допомогу в якості незалежного керівника данного дослідження, і, штат середнього медичного персоналу і терапевтів Neonatal Intensive Care Unit at the Department of Pediatrics, University of Miami, Florida, за їх неоціненну допомогу.

Джерело: http://rusmg.ru


Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-06 18:20:00

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-06 08:00:45

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-06 07:28:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-06 18:33:25

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-06 01:16:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-06 10:21:40

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-04 18:46:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-06 16:35:42

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-05 02:36:08

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-06 16:13:28

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-06 16:22:30

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-06 18:02:26

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-04 14:27:53

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-06 09:11:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-06 02:48:19

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-03 23:09:27

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-06 05:35:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-06 19:21:24

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-05 03:52:36

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-06 16:13:15