Інновації Schering в радіоіммунотерапіі В-клітинної лімфоми низького ступеня злоякісності

Інновації Schering в радіоіммунотерапіі В-клітинної лімфоми низького ступеня злоякісності Позитивний висновок Комітету з патентованим медичним препаратів у відношенні радіоіммунотерапіі препаратом Zevalin ® в Європі. Німецький фармацевтичний концерн Schering AG оголосив про отримання позитивного висновку CPMP (Комітету з патентованим медичних препаратів) за розробленим їй радіоіммунотерапевтіческому препарату Zevalin ®.

CPMP - це науковий комітет, який у рамках прийнятої в Європейському Союзі централізованной процедури розглядає питання, пов'язані з застосування лекарственних коштів.

Компанія Schering AG отримала позитивний висновок CPMP із застосування препарата Zevalin ® для дорослих пацієнтів з рецидивом СD20-позитивної фоллікулярной В-клітинної лімфоми неходжкінської (НХЛ) на фоні лікування рітуксімабом або пацієнтів з рефрактерной формою цього захворювання.

У найближчі місяці компанія Schering AG припускає отримати дозвіл Европейской Комісії по препарату Zevalin ® і незабаром після цього виведе даний препарат на ринок країн Європейського Союзу.

«Будучи однією з провідних у світі компаній у галузі онкогематології, Schering с допомогою препарату Zevalin ® зможе запропонувати лікарям і пацієнтам абсолютно новую можливість терапії», - сказав доктор Й.-Ф. Капп, керівник подразделенія спеціалізованої терапії концерну Schering. «Завдяки своєму унікальному дії Zevalin ® дасть новий шанс пацієнтам, випробувавши всі другіе можливі схеми терапії і не мали жодних перспектив.'

Компанія Schering AG завдяки препаратам Fludara ® /Fludara ® Oral - стандарту терапії для пацієнтів, які страждають на хронічний лімфолейкоз (ХЛЛ), і препарату MabCampath ® (Campath ® в США) - для лікування пацієнтів, що страждають ХХЛ, не відповіли на терапію препаратом Fludara ®, займає лідируючі позиції в області онкогематології.

Права на маркетинг та розповсюдження препарату Zevalin ® на світовому ринку прінадлежат компанії Schering AG, винятком є США, де це право прінадлежіт IDEC Pharmaceuticals Corp.

Zevalin ® - це радіоіммунотерапевтіческій препарат, що застосовується одноразово і об'едіняющій в собі здатність антитіл вибірково зв'язуватися з клеткамі-мішенями і ефективно руйнувати клітини лімфоми під дією ітрію-90. NБлагодаря чутливості клітин лімфоми до опромінення внутрішня частина кластерів опухолевих клітин також може бути знищена внаслідок так званого перекрестного ефекту. Zevalin ® довів свою ефективність у неодноразово лечених пацієнтів, які були резистентний до попередньої терапії антитілами. NZevalin ® також продемонстрував свою високу ефективність у порівняльному клініческом дослідженні, в якому була встановлена більш висока величина общего відповіді, ніж при терапії тільки антитілами без використання ітрію-90.

'Zevalin ® є високоактивним засобом при лікуванні неходжкінських лімфом нізкой ступеня злоякісності, особливо у пацієнтів з достатнім резервом костного мозку, для яких лікування з використанням інших режимів терапії було нееффектівним », - сказав Роберт Маркус, гематолог клініки Аденбрукс, (Кембридж, Велікобрітанія). 'На відміну від стандартної хіміотерапії або терапії іншими антітеламі, Zevalin ® застосовується одноразово. У подальших дослідженнях важливо оценіть потенціал препарату Zevalin ® при використанні на ранніх стадіях заболеванія, а також його використання в лікуванні інших різновидів лімфоми ».

Додаткова інформація.

НХЛ

Неходжкинська лімфома (НХЛ) - це різновид злоякісних захворювань лімфатіческой системи. Ця хвороба розвивається з лімфоцитів, білих клітин крові, які можна розділити на две основні групи: В-лімфоцити і Т - лімфоцити (також іменовані В-клітини і Т-клітини). У дорослих приблизно в 85% випадках захворювання НХЛ розвивається з Браузер-клітин. Поширеність НХЛ у країнах Європейського Союзу складає близько 230.000 з щорічною захворюваністю приблизно в 70.000 чоловік. В даний час в Європі захворюваність збільшується на 4% на рік.

Клінічно неходжкінські лімфоми можна розділити на дві основні категорії: вялотекущая лімфома, яка розвивається відносно повільно, і агресивна лімфома, яка розвивається швидше. Уповільнена лімфома також включає в себя фолікулярну НХЛ і раніше зазвичай класифікувалася як «лімфома низької степені злоякісності». Пацієнти з діагнозом повільної лімфоми часто живуть по десять і більше років. У зв'язку з тим, що захворювання з часом прогресує і трансформується, пацієнти потребують ефективної терапії. Лікування від вялотекущей лімфоми, як правило, не наступає. Уповільнена лімфома складає прімерно 45-50% від загального числа захворювань НХЛ. Середній вік при постановці діагноза становить 55-60 років. НХЛ дещо частіше зустрічається у чоловіків, ніж у женщін. До факторів ризику відносяться раніше придбані інфекції (в основному вірус людського імунодефіциту, вірус Епштейн-Барра і Т-лімфотропних вірус Тип 1), вплив певного роду хімічних речовин, проведена трансплантація органу та наявність НХЛ у сімейному анамнезі.

Радіоіммунотерапія.

Радіоіммунотерапія об'єднує виборче зв'язування моноклональних антитіл с клітинами-мішенями і знищення ракових клітин шляхом локального опромінення. NМоноклональние антитіла дуже специфічні і можуть зв'язуватися безпосередньо з антігенамі, розташовані на поверхні клітин. Приєднання радіоізотопу (елемент, що випромінює радіацію) до моноклональними антитілу дозволяє радіації воздействовать безпосередньо на вогнище захворювання. Завдяки так званому 'перехресному ефекту' радіація також може досягати і руйнувати розташовані внутрі пухлини клітини. Zevalin ® зв'язується як зі злоякісними, так і з нормальнимі По-клітинами. У зв'язку з цим для видалення з периферичної крові нормальних клітин, які мають антиген CD20, спочатку пацієнти отримують терапію только антитілами (без радіактівного ізотопу). На наступному етапі мічені радіоізотопом антитіла специфічно зв'язуються з пухлинними клітинами. Така схема лікування забезпечує високу біодоступність саме в місці розташування опухолевих клітин і запобігає поширенню лімфоцитами радіації по всьому організму. Як правило протягом 6 - 9 місяців після проведення терапії фракція нормальних B-клітин відновлюється за рахунок CD20-негативних клеткок-попередників.

Препарат Zevalin ®

Zevalin ® - це перший доступний на ринку препарат для радіоіммунотерапіі Браузер-клітинної НХЛ низького ступеня злоякісності. Він поєднує в собі високу способность моноклональних антитіл до антигену CD20 зв'язуватися з клеткамі-мішенями і ефективність радіоізотопу ітрію-90. У лютому 2002 року він бил схвалений Комісією з харчових речовин і лікарських засобів США (FDA) для лікування рецидивуючої або резистентної фолікулярної або трансформованому форм НХЛ низького ступеня злоякісності. До кінця 2003 року ми розраховуємо получіть схвалення Європейської Комісії, що розповсюджується на всі країни ЄС.

Про клінічних дослідженнях

Дослідження препарату Zevalin ® підтверджують високу частоту і тривалість ответа у пацієнтів з рецидивуючою або рефракторной фолікулярної або трансформірованной В-клітинною НХЛ.

Важливе клінічне дослідження показало, що лікування препаратом Zevalin ® пацієнтів, які були резистентні чи мало чутливі до лікування терапією чистими антитілами, призвело до збільшення числа загальних відповідей до 74% (відповідно до критеріїв відповіді Міжнародної робочої групи).

143 пацієнта були включені в рандомізоване контрольоване клінічне дослідження третього фази, завданням якого було порівняти ефективність радіоіммунотерапіі із застосуванням препарату Zevalin ® з монотерапією препаратом ритуксимабу пацієнтів з фолікулярної або трансформіровнной НХЛ низького ступеня злоякісності. 80% пацієнтів, які отримували Zevalin ®, дали позитивний відповідь, при чому у 30% пацієнтів відзначено повне зникнення симптомів захворювання. Сумарна кількість відповідей у пацієнтів при лікуванні препаратом Zevalin ® було значно і статистично достовірно вище, ніж у групі пацієнтів, що проходили терапію ритуксимабу (Zevalin ® - 80%, ретуксімаб - 30%) .

рандомізовані (випадковий) характер розподілу пацієнтів по групах, получавшім Zevalin ® або ретуксімаб, дозволив провести порівняльний аналіз цих двух препаратів. Первинним критерієм ефективності лікування була частота відповідей (стандартізванное вимір зменшення розмірів пухлини).

Інформаційна довідка

Schering AG - це фармацевтична компанія, що базується на наукових ісследованіях. Її діяльність зосереджена на чотирьох напрямках. Це гінекологія і андрологія; діагностика і радіофармацевтіка; дерматологія; спеціалізірованная терапія тяжких захворювань центральної нервової системи, онкологіческіх і серцево-судинних захворювань. Schering AG робить ставку на інноваціі і прагне зайняти лідируючі позиції в спеціалізованих сегментах мірового фармринку. Власна інфраструктура з наукових досліджень та разработкам, підкріплена великою мережею міжнародних зовнішніх партнерів, обеспечівает створення асортименту багатообіцяючих препаратів. Використовуючи нові ідеі, Schering вносить істотний внесок у прогрес медицини і прагне до улучшенію якості життя людей.

making medicine work

Більш розгорнуту інформацію можна отримати в Представництві концерну Schering AG в Росії (тел.: 231 грудня 2000; факс: 231 12 Лютий) або на корпортівних сайтах: www.schering.de або www.schering.ru

Деякі містяться в цьому прес-релізі висловлювання, в яких не пріводятся документально доведені фінансові результати або історичні факти, носять попередній характер. Особливо це стосується прогнозу майбутніх собитій, тенденцій, планів і цілей. Такі висловлювання не можна розглядати, як абсолютно гарантовані, так як вони можуть піддаватися природним відомим і невідомим ризикам, не піддаються вимірюванню і на них можуть впливати прочіе фактори, внаслідок яких дійсні результати, плани і цілі Schering можуть значною мірою відрізнятися від висловлених або подразумеваемих прогнозів. Schering не бере на себе зобов'язання публічно актуалізіровать або переглядати дані висловлювання у світлі нової інформації, будущіх подій або з інших причин.


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 02:21:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-27 22:31:15

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-27 22:31:51

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-27 22:32:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-27 16:36:37

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-27 18:58:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-27 01:55:08

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-27 16:42:42

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-27 16:47:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-27 16:36:45

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-27 22:31:02

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-26 16:16:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-26 16:18:26

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-26 16:17:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-27 17:05:05

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-26 16:16:11