Епідемія грипу у Франції: заражені 2 млн осіб. Перші загиблі

Епідемія грипу у Франції: заражені 2 млн осіб. Перші загиблі - діти

Епідемія грипу, яка загрожує в нинішньому році стати найважчою за останні 30 років і забрати життя 100 тис. чоловік, має перші сумні підсумки: у минулі вихідні від грипу у Франції померли дві дитини однорічного віку.

Грип вразив понад 2 млн осіб французів. Епідемія почалася на чотири тижні раньше звичайного, і система охорони здоров'я Франції знову продемонструвала, що она не здатна швидко і гнучко реагувати на кризову ситуацію, що створилася, отмечает ИТАР-ТАСС.

Больніци Парижа і його передмість переповнені, людям доводиться сидіти в чергах до 7:00 в очікуванні прийому у лікаря. Рішенням уряду введений спеціальний режім, який передбачає, зокрема, відмова від надання лікарям і медперсоналу відпусток і відгулів.

Браузер результаті різкого сплеску епідемії національна система охорони здоров'я і общество в цілому виявилися на межі повторення важкого серпневої кризи, когда від спеки померли понад 15 тис. осіб.

Европейскіе й американські вчені, що спостерігають останніми роками за мутацією вірусу гріппа, заявляють, що цього разу з'явилася загроза масової епідемії нової форми етой хвороби. Один з провідних вірусологів світу професор Роберт Вебстер з детской лікарні американського штату Теннессі називає грип 'найбільшою біологіческой загрозою' для людства.

Столь тривожні висновки зроблені вченими на основі вивчення останніх форм вірусу гріппа. Математичні моделі показують, що найближчим часом поширення вірусов-мутантів може привести до небувалої епідемії. Вебстер стверджує, що фабрікі з виробництва медикаментів просто не зуміють зробити досить вакціни, щоб обмежити поширення хвороби.

Учение не виключають, що епідемії нових форм грипу можуть початися в Європі і США нинішньою зимою. А у Франції очікують, що пік епідемії грипу припаде на конец грудня.

Самой страшною епідемією грипу вважається сталася в 1918 році епідемія 'іспанки' (вогнище захворювання було в Іспанії), яка забрала, за різними оценкам, 25-40 млн життів. Нинішня може стати цілком порівнянної за наслідками -якщо не брати до уваги розвиток медицини. N

Почему епідемія смертельна?N

Однією з відмінностей вірусів грипу від багатьох інших вірусів є їх будова і обусловленная цим мінливість. Щороку вірус грипу видозмінюється. NНебольшіе зміни вірусу відбуваються щорічно, при цьому виникають епідемії. У большей частини населення вже, як правило, був контакт з близькоспоріднених штаммом вірусу, і тому у них вже є частковий захист (тим не менш, несмотря на це, людина може захворіти, і захворювання може проходити дуже тяжело). Приблизно раз в 30-40 років вірус грипу піддається значним ізмененіям, до яких імунна система людини виявляється не підготовленою, сообщает Gripp.Ru. Це зміна називають антигенним дрейфом. Тоді й виникають заболеванія грипом в особливо важких формах - так як людський організм ще не мав попередніх контактів з подібним вірусом.

Вірус грипу дуже легко передається. Найбільш поширений шлях передачі інфекціі - повітряний-крапельний. При цьому вірусні частки по повітрю переносяться NОТ зараженої людини до здорової під час кашлю або чхання. Також встречаются інші шляхи передачі - наприклад, зараження через носову хустку або одежду. Під час кашлю, чхання, розмови, хворий грипу розбризкує мельчайшіе частинки слини, слизу і мокротиння, які містять велику кількість вірусов грипу. На короткий проміжок часу навколо хворого утворюється зараженная зона з радіусом 2-3 метри.

Джерело: NEWSru.com

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-12 14:37:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-12 15:51:06

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-12 15:16:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-12 13:03:15

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-12 14:40:08

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-12 13:32:58

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-12 09:18:04

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-12 13:14:48

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-12 13:01:39

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-12 12:23:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-12 14:19:30

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-12 09:37:09

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-12 10:28:49

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-12 09:03:24

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-12 08:48:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-12 08:29:43

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-12 08:58:09

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-12 14:49:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-12 12:24:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-12 08:43:04