Американські підлітки стають наркоманами від нудьги

Американські підлітки стають наркоманами від нудьги

Більше 5 млн. американських підлітків у віці 12-17 років можуть дістати марихуану протягом години, 10 млн. (40% населення США цієї вікової категорії) - протягом дня.

Надлишок кишенькових грошей, нудьга і стрес - джерела всіх бід, яким подвергаются тінейджери в Америці. Чим більше стресу і нудьги вони відчувають у школе і вдома, чим більше грошей вони отримують від батьків на 'дрібниці', тим вище іх шанси стати малолітніми курцями, алкоголіками і наркоманами.

Недавній опитування, проведене Національним центром з дослідження згубних прівичек Колумбійського універсітетаThe National Center on Addiction and Substance Abuse at Columbia University, продемонстрував, що комбінація всіх трех факторів - справжня 'горюча суміш', нещадно ламаються життя, які ледь началісь. Тінейджерів просили оцінити кількість стресу в їхньому повсякденному житті по шкалою від 1 до 10 - 26% назвали рівень від 7 до 10, що відповідає високому уровню стресу. Обробка даних опитування показала, що шанс приохотитися до алкоголю, сигарет і наркотиків у цих підлітків у два рази більше, ніж у тих, кто веде відносно спокійне життя. 17% опитаних зізналися, що вони скучают 'часто' у порівнянні з 83%, які нудьгують 'час від часу'. Нудьга добавляет 50% ризику до розвитку згубних звичок.

Браузер щодо кишенькових грошей з'ясувалося, що безпечна сума - $ 25 на тиждень. NПодросткі, які отримують від $ 25 до $ 50, складають приблизно 12% від загального числа своіх однолітків. Тих, кому на тижні перепадає $ 50 і більше - 15%. Ці подростковие групи - групи підвищеного ризику. Як тільки батьки раскошеліваются на суми, більші $ 25, їхні діти починають витрачати гроші не за назначенію. Надлишок кишенькових грошей підвищує шанси підлітків встати на шлях порока в 2 рази. При цьому серед підлітків, щотижня отримують більше $ 50, чаще виходять з колії дівчата - вони випивають, курять сигарети і марихуану в больше і частіше, ніж хлопчики.

Якщо на підлітка впливають два або три перерахованих фактора, то майбутнє курільщіка, алкоголіка чи наркомана для нього в три рази більш реально, ніж для подростка, який не нервує, не нудьгує і не тринькає батьківські гроші. NРезультати опитування підтвердили однак, що стресу, нудьги і зайвих грошей в жізні американських тінейджерів стає все більше. Не випадково в 2002 році чісло учнів старших класів, які відвідували школи, де продавалися та употреблялісь наркотики, дорівнювало 44%. У 2003 році 53% старшокласників сообщают, що в їх школах можна запросто купити наркотики. Це позначається і на реакціі батьків до проблеми наркотиків у школах. Більше половини батьків тінейджеров, які відвідують неблагополучні школи, сказали, що вони не перевели б своіх дітей у школи, вільні від наркотиків, навіть якщо б у них була така Можливо. Цей парадоксальний відповідь батьки пояснюють досить прямолінійно: оні не вірять, що Америці існують вільні від наркотиків школи. Батьківський пессімізм ускладнюється ще й тим, що багато хто з них вважають, що вони не в состояніі вплинути на поведінку свого дорослішає дитини. Ні одне опитування общественного думки в США не показував такої твердої віри батьків свого собственное безсилля. Тим не менше, опитані окремо від батьків тінейджери, в переважній більшості, підтвердили, що думка і реакція батьків - самий сільний фактор, який міг би на них вплинути. Більшість підлітків, які вирішили расстаться з згубними звичками, зробили це з допомогою і під впливом родітелей.

Браузер американських школах практикується кілька способів боротьби з наркотиками. NРодітелі, що брали участь в опитуванні, назвали найбільш поширені з них: обиск персональних шафок школярів, зазвичай закриваються на замок, і медіцінское тестування на вміст наркотиків у крові (зазвичай аналіз сечі). NЛюбопитно, що в думці про те, чи повинні застосовуватися подібні методи в школах, родітелі розділилися. 45% хочуть, щоб їхніх дітей тестували кожного разу, коли адміністраціі школи стає відомо про випадки наркотичного сп'яніння або продажі наркотиків на території школи. 44% батьків не схвалюють подібного подхода і, більше того, відмовляються платити за проведення тестів. Відносно обиска шафок спостерігалося більше одностайності. 73% батьків хотіли б, Щоб їхні діти відвідували школи, де подібні обшуки здійснювалися б регулярно і без предупрежденія.

Опрос Колумбійського університету поновив також статистику щодо віку, в котором згубні звички починають вабити дітей. Більшість юних американців, употребляющіх тютюн, алкоголь або наркотики, перший раз спробували заборонний плод до досягнення 14-річного віку. При цьому середній вік прилучення до рюмке складає трохи більше 12 років, першої сигарети - 12 років і два місяці, первой затяжки марихуаною - 13 років і 11 місяців. Якщо чиясь донька чи син має друзей, які курять, випивають або вживають наркотики, то шанси цих подростков послідувати дружньому наприклад зростають у 14 разів, у порівнянні з темі, хто убезпечений від сумнівних компаній.

Джерело: Washprofile.org

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-04 12:36:36

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-05 00:05:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-04 22:37:06

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-04 12:06:06

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-04 17:31:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-04 00:34:15

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-03 21:26:13

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-04 22:36:34

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-04 12:51:24

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 18:25:20

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-04 22:39:20

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 18:25:19

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 18:25:34

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-04 00:17:36

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 18:24:09

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-04 08:05:09