Фарби для волосся: за і проти

Фарби для волосся: за і проти

Незважаючи на запевнення виробників, навіть у рекламі ставлять акцент на які доглядають властивості фарб для волосся, багато споживачів цей косметичний продукт вважають хай і неминучим, але все ж злом, вважаючи, що за блиск і насичений колір їм доводиться розплачуватися здоров'ям і густотою шевелюри.

Схоже, що страх виявити в коробочці з барвником продукт на кшталт «Титаніка» з Малої Арнаутської все ще живе в серцях споживачів. Тому ми задалі питання експертам: чи справді фарби для волосся шкідливі або це просто одін з тих міфів, що не підвладні ніяким доводам розуму?

Іріна Єліна, менеджер з тренінгів компанії Revlon

Прежде ніж відповісти на це питання, уточню: йтиметься про стійкі фарбах для волос, так як безпека саме даної категорії продукції викликає сумніви покупателей. Отже, у формулі стійкої фарби для волосся існує два «небезпечних» компонента: аміак і перекис водню. Аміак пошкоджує верхній шар волосини, а перекісь водню у великій кількості пересушує волосся, роблячи їх тьмяними, ломкімі і млявими. При виборі фарби краще віддати перевагу тій, которая не містить аміаку і має низький відсоток перекису водню. Низьким счітается 6% для основних тонів і 9% - для ультрасветлих, в той час як багато краскі містять відповідно 9 і 12%, а деякі до 15% перекису. Крім етого варто звернути увагу на наявність доглядають і відновлюють компонентов, таких як, наприклад, провітамін В5 (або пантенол), рослинні екстракти і УФ-фільтри. Містять дані компоненти фарби не тільки не шкодять волосам, але і зримо поліпшують їх структуру, оздоровлюють сухі пошкоджені волоси, зміцнюють їх і захищають від пересушування. Дуже важливо, щоб у комплекті краскі був кондиціонер після фарбування. Завдяки йому волосся залишаються живими, шелковістимі, блискучими і слухняним, а колірної результат стає більш насищенним і об'ємним. Щоб переконатися в безпеці фарби в кожному окремому случае, фахівці рекомендують проводити спеціальний тест на чутливість до фарбування. Невелика кількість складу наноситься на внутрішню частину згину локтя на 24 години. Якщо протягом даного часу не виникає реакції (свербіж, покрасненіе, печіння), то фарба безпечна для використання. Ні в якому разі нельзя застосовувати барвник при ушкодженнях шкіри голови, наприклад саднах або царапінах. Неприпустимо також використання фарби для волосся для фарбування ресніц і брів. І остання порада: купуйте фарбу тільки відомих проізводітелей, тобто тих торгових марок, які зарекомендували себе многолетней бездоганною роботою на російському ринку.
N
Іріна Зязіна, тренінг-менеджер
Щоб дати відповідь на питання, чи шкодить волоссю забарвлення, потрібно зрозуміти, як проісходіт процес фарбування. Колір волосся змінюється за рахунок трансформації їх структури. А це означає, що фарбування - це вплив «проти» природи волоса, що завжди погано. Але гарний сучасний виробник завжди позаботітся про те, щоб звести агресивна дія барвника до мінімуму, по Можливо нейтралізувавши його. Для цього звичайно у фарбу додаються білкові компоненти, які 'одягають' волосся, згладжуючи лусочки. Якщо засіб просто содержіт вітамінні добавки, це нічого не дасть, відчутну користь здатні прінесті тільки добавки протеїнові. Крім того, повинен бути вибраний барвник, которий завдасть структурі волоса найменший шкоду. Але у всіх випадках деструктірованние після фарбування волосся, яка б гарна фарба ні Використано, стануть сухими і потребуватимуть захисту і особливого догляду.

Ольга Чистякова, начальник лабораторії «Юнікосметік»

Современние кошти для фарбування волосся в залежності від тривалості действія або стійкості можна розділити на декілька категорій: стійкі, або перманентние фарби, полуперманентние м'які фарби, засоби відтінків.
Любая перманентна фарба містить аміак, який робить деякий негатівное дія на структуру і стан волосся. Але саме він забезпечує наіболее глибоке проникнення молекул барвника в структуру волосся за рахунок полного розкриття лусочок. Цим і досягається найбільша стійкість фарби.
Главная завдання виробника - не тільки отримати гарні кольори, але і зробити процесс фарбування більш дбайливим і щадним шляхом введення спеціальних добавок, способствующіх поліпшенню структури і зовнішнього вигляду волосся.
Браузер відміну від перманентних фарб м'які полуперманентние НЕ містять аміаку. NЦей компонент в їх складі замінений іншими речовинами. Але вони не забезпечують полную розкриваність лусочок, як аміак, і стійкість фарби, відповідно, несколько знижується. У таких продуктах барвники проникають не дуже глибоко в волос і поступово вимиваються. Їх називають щадними, оскільки структура волосини в етом разі порушується набагато менше. Так само, як стійкі фарби, м'які полуперманентние містять комплекс поживних і кондиціонують добавок, прідают волоссю блиск і доглянутий вигляд. Після кожного миття голови колір полуперманентних фарб поступово втрачає свою інтенсивність, а через месяц-півтора повністю зникає. Однак якщо фарбуватися цими засобами в один і той же тон постійно, пігмент накопичиться у волоссі, і тоді буде потрібно тільки время від часу підфарбовувати відросло волосся біля коріння.
Обично полуперманентние фарби рекомендуються власницям ослаблених і поврежденних волосся, які хочуть, щоб їх волосся блищали і мали більш сочний, інтенсивний відтінок. Навіть постійне вживання таких фарб мінімально шкодить волоссю.
і, нарешті, засоби відтінків - фарбувальні шампуні, бальзами, муси і пінки. Ці средства містять барвники, які утримуються на поверхні волоса, не пронікая вглиб, тому вони змиваються після 6-8-кратного миття волосся. NОттеночние продукти не містять ані аміаку, ні перекису водню і тому абсолютно нешкідливі. Вони підходять для того, щоб освіжити колір вже забарвлених волос або зробити натуральний колір більш насиченим. Якщо волосся раніше були окрашени стійкими або полуперманентнимі фарбами, рекомендується використовувати оттеночние засоби, заздалегідь підібравши тон, для згладжування кордону між окрашеннимі і відрослим ділянками волосся. Тим самим збільшується пауза між повторним фарбуванням, і волосся залишаються сильними і здоровими.

Алла Мімікіна, технічний консультант підрозділи товарів широкого потребленія компанії L'Oreal

Отвечая на дане питання, можна відповісти і 'так' і 'ні'. Справа ось у чому: перші краскі для волосся з'явилися на косметичному ринку на початку XX століття. Безумовно, в XXI столітті формули вироблених фарб кардинально відрізняються від тих, які разрабативалі 100 років тому. В даний час завдяки високим технологіям Можна отримати такі формули фарб, які абсолютно не ушкоджують капілярний волокно волосся, а навпаки, досить часто навіть покращують його стан. NТщательно відібрані компоненти для виробництва фарб, такі як полімерний восстанавлівающій комплекс, запатентовані захищають молекули, рослинні екстракти, тривимірні фарбувальні молекули, що захищають сироватки, дозволяють не только міняти колір волосся, але й одночасно відновлювати пошкоджені участкі. Завершальний бальзам-догляд після фарбування надає фантастичний блиск волосу, полегшує процес розчісування і укладання.
NДля того щоб не виникало проблем під час фарбування волосся - так як у всіх женщін різна чутливість шкіри готові, - перед нанесенням фарби необхідно сделать тест на чутливість за 48 годин до використання продукту. Це поможет правильно визначити, чи підходить даний засіб для використання. NПотребітелям варто вибирати фарби відомих виробників, які гарантують красівий колір волосся (при правильному підборі бажаного нюансу) і їх гарне состояніе після фарбування.
NКраскі недорогих виробників можуть бути шкідливі тим, що вони здатні повредіть капіляр волосся, змінити його структуру, від чого волосся може стати сухім, ламким, тьмяним, буде погано розчісується і плутатися.
Случаі алергії до складу кошти зустрічаються дуже рідко, але хороші проізводітелі обов'язково повинні попереджати про це, що, втім, вони й делают, докладно описуючи процедуру тесту в інструкції із застосування фарби.

По матеріалами журналу «Новини у світі косметики»

Джерело: Beautytime.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-04 12:36:36

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-04 14:02:47

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-04 22:37:06

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-04 12:06:06

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-04 17:31:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-04 00:34:15

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-03 21:26:13

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-04 22:36:34

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-04 12:51:24

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-03 18:25:20

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-04 22:39:20

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-03 18:25:19

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-03 18:25:34

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-04 00:17:36

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-03 07:49:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-03 13:32:59

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-03 13:34:07

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-03 18:24:09

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-03 08:23:38

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-04 08:05:09