Обережно, стрес!

Обережно, стрес!

Мова сьогодні піде про стресі. Але ми не будемо розповідати вам про те, що ж це таке, звідки він береться і як у всьому цьому бере участь наш організм. Про все це написано безліч літератури і освічений читач все про стрес знає. Тим не менш, хотілося б згадати один цікавий факт. Якщо ви думаєте, що основні стресові ситуації чекають нас в області особистих або сімейних відносин, то помиляєтеся ...

За статистикою, більше вісімдесяти відсотків стресорів (стресор - це те саме, травмірующее нас подія або людина) очікує нас на роботі. Однозначних об'ясненій цьому немає: адже, здавалося б, ми найбільш вразливі і беззахисні саме с близькими і саме в цій області нас можна найболючіше ранити. N

Але факт залишається фактом і для більшості з нас робота - це суцільний, накаплівающійся день у день стрес. З цим, як ви розумієте, треба щось делать. Тема захисту від стресів на роботі гідна цілої книги, листів, отак, на 500. Тому сьогодні ми обмежимося одним вузьким, але від цього не менш важливим направленіем: ситуаціями, коли ми передбачаємо або знаємо точно, що яке-то непріятное подія неодмінно відбудеться. І вже точно ми будемо в ньому брати участь. Nі, може бути, це станеться вже завтра ... Тобто, по суті, ми починаємо отримувати небольшіе порції стресу вже напередодні, авансом, не вміючи викинути з голови те, что ще не відбулося і «накручуючи» себе по повній програмі. Чи можна що-то з етім зробити? Безумовно, про це і піде мова нижче.

Для початку, необхідно запам'ятати одне просте, але універсальне правило: стресс - це не те, що з вами сталося, а те, як ви це сприймаєте. NПрактіческім втіленням цього правила є магічна формула Керріера, пріменять яку краще за все в тих випадках, коли якесь потрясіння здається вам невідворотним. Складається вона з трьох кроків: по-перше, запитайте себе: «що мене ждет в самому гіршому випадку?» і чесно відповісти собі на це питання, як би сознаніе не чинили опір цим «страшилкам», по-друге, приготуйтеся прийняти ето як неминуче; в третіх, спокійно подумайте, як ви можете змінити сітуацію і яку користь з неї реально витягти. Це був, так званий, «логічний метод' підготовки себе до неприємностей. Існують ще декілька способов полегшити собі прийдешній стрес. Ось вони.

Раціоналізація майбутньої події. Для цього треба неодноразово подумки під всех подробицях виконати майбутні дії, не упускаючи навіть дрібні деталі. NВніманіе при цьому звертайте не на те, що ви відчуваєте, а на те, що знаходиться вокруг вас, будь предметів ви торкаєтеся, що з ними робите. Все це створить ощущеніе звичності, буденності майбутньої ситуації і ваших дій в ній. А як ізвестно, звичне і знайоме хвилює менше, ніж невизначений.

Гра в майбутні події. При цьому вам необхідно в найдрібніших подробицях разиграть «в особах» майбутні події: хто брав участь, хто що сказав, що ви ответілі. Краще це робити перед дзеркалом, старанно відстежуючи вираз собственного особи. Це допоможе вам зняти заважають справі «затискання» психіки та уменьшіть нервозність.

Звернення до власного досвіду. Заздалегідь згадайте всі ситуації, коли вам удавалось чогось досягти або здавалося безнадійним справу, раптом обернулося для вас удачею. Зробіть єдино можливий для себе висновок: ви вирішували і не такі сложние проблеми, впораєтеся і з цією.

Управління стресора. Стресор - це той самий несприятливий фактор, визивающій у нас стрес. Оскільки, в даному випадку мова йде про роботу, то перечіслім найпоширеніші з них: загальна напруженість трудового графіка; хронічна нестача часу; монотонність праці; як наслідок - Пропущено творчого натхнення; неузгодженість завдань; відчуття своєї бесполезності; тривога про посадову просуванні; конфлікти з колегами або начальством; роздвоєння між сім'єю і роботою; погане самопочуття. Вибрати з перечісленних стресорів найбільш актуальні для себе та розділіть на три группи: 1. ті, що можете усунути самі; 2. ті, що ви можете ослабити; 3. ті, что знаходяться поза вашої волі. Тільки робити це потрібно не лукавлячи перед собою, не преуменьшая, але і не перебільшуючи власну компетентність і сили. Подумайте, Як можна усунути стресори першої групи і що треба зробити, щоб події з группи № 2 зачепили вас у меншій мірі. Що ж стосується стресорів з третього раздела (якщо такі залишаться), то тут вам допоможе лише мудрість філософів прежніх століть: «Господи! Дай мені сили змінити те, що я можу змінити, терпіння винесті те, що я змінити не в силах і мудрості відокремити перше від другого ».

До речі, люди, що володіють динамічними установками, легше переносять події п.3. Що значить «гнучкі установки»? Це означає, що людина не «зациклюється» лішь на одній якоїсь мети, їх у нього, як мінімум, кілька. Це дає Можливо, у разі невдачі, замінювати одну на іншу без шкоди для собственних амбіцій і психіки. Якщо ж ви однозначно орієнтовані на достіженіе цього і лише цього конкретного результату, то змиритися з тим, що Його вам недоступний (нехай навіть не з вашої вини) буде вкрай важко.
NДля того, щоб пом'якшити для себе реакцію на прийдешній стрес, існує множество методів, ті, що ми описали - лише мала їх частина. Виділити з них наіболее ефективні складно, у кожної людини повинен бути свій набір найбільш подходящіх для нього прийомів.
N
Автор: Олена Єгорова, психолог

Джерело: Beautytime.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-31 23:13:17

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-01 09:48:24

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-01 06:49:18

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-01 04:58:32

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-31 22:22:24

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-01 09:11:33

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-31 22:29:43

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-01 08:34:52

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-01 07:01:56

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-01 04:07:34

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-31 11:35:01

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-01 00:23:46

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-31 08:03:19

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-31 22:38:05

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-31 21:34:48

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-01 00:23:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-01 00:23:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-31 23:13:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-31 23:13:17

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-31 22:19:59