Секс у ранньому віці небезпечний

Секс у ранньому віці небезпечний

Діти по-різному реагують на ранній секс. Для одних секс стає захопленням, дитина може піти з дому, кинути школу в пошуках можливостей 'отримувати задоволення'. У інших, навпаки, на багато років розвивається фобія статевої близькості. Багато чоловіків стають імпотентами з-за раннього сексуального дебюту. Ці випадки розглянуті на прикладі малолітніх пацієнтів психіатричного відділення столичної лікарні, пережили ранній сексуальний досвід.

Психіатричний відділення неврологічної лікарні спочатку було призначено для дітей з порушеннями поведінки, але останнім часом до половини тутешніх паціентов - хлопці, у яких психічні порушення виникли на сексуальному почве. Для кожного юного хворого розробляють свою систему лікування. Кому-то достаточно заспокійливих, комусь потрібна допомога психіатрів, психологів, сексопатологов. Одна з важливих умов - не перетворювати підлітків в об'єкти повишенного уваги.

14-річний Гоша сидить на лікарняному ліжку в позі лотоса і цілими днями самозабвенно онанірует, примруживши очі від задоволення. За словами лікаря, він только від цього отримує задоволення. Гоша ріс домашнім хлопчиком, любив читати кніжкі. Йому не вдавалося придбати авторитет в класі і подобатися дівчатам, з-за чого він сильно переживав. Основним захопленням його однолітків були порножурнали і хвастощі сексуальними подвигами. Гоша не любив таких разговоров, бо вдома з ним про секс не говорили, а коли по телевізору показивалі постільні сцени, дитини відсилали з кімнати.

Браузер день народження, коли Гоше виповнилося 13 років, друзі вирішили зробити йому подарок. У гаражі 17-річного дворового авторитету Гоша отримав перший сексуальний досвід - з двома нетверезими дівчатами. До тих пір Гоша бачив голих женщін тільки на порнографічних картинках, а про секс мав і зовсім самі загальні представленія. Одна з дівчат - фарбована блондинка повалила хлопчика на сінник; другая полізла до нього в штани, потім стягла штани. Від хвилювання Гоша закрив обличчя рукамі. Що було потім і як він добрався додому, пам'ятає смутно. Відчуття, які визвалі дівчини, йому сподобалися, але Гоша став боятися жінок. Він часто возбуждается, а щоб заспокоїтися, знайшов вихід - онанізм. Останнім часом він предавался мастурбації, навіть не бентежачись сторонніх, і батьки привели Гошу до псіхіатру.

'У сьогоднішніх' просунутих 'підлітків секс ніби гри, - говорить лікар Ігор Сітніков. - Це і розвага, і спосіб розплати за послуги, і варіант помсти. Гошу' заклинило '. І якщо його зараз не вивести з такого стану, у дорослому жізні йому буде дуже важко. Але навіть якщо ми зможемо зняти певні псіхологіческіе проблеми, травма від 'гаражного сексу' у нього залишиться на все жізнь '.
N
Сітуація, коли перший сексуальний контакт підлітка - згвалтування - не редкость. У відділенні постійно знаходяться на лікуванні 5 - 6 десяти-, 12-річних детей, згвалтованих будинку.

12-річна Віра - повія з річним стажем - ніколи не скандалить, слухається врачей і сестер, сидить цілий день в кутку палати і грає з розпатланою Барбі. З раннего дитинства дівчинка спостерігала за тим, як мама розважається будинку з мужчінамі. Та не соромилася дитини, а згодом і зовсім стала присвячувати в усі інтімние подробиці. Віра думала, що так і має бути. П'яна мати не надто сопротівлялась, коли вітчим Віри 'уклав з собою і маму, і дочку'.
N
После згвалтування дівчинка пішла з дому. Її поселили гастербайтерів, що жили в пятіетажке, призначеної на злам. Вони навчили дівчинку витонченому сексу. NСначала вона спала з хлопцями просто тому, що не було іншого житла, а потім поняла, що за це можна брати гроші. Віра стала 'знімати' клієнтів на вулиці і отдавалась за 50 - 100 рублів, інколи - за шоколадку, кофточку, бусики, обіцянку покатать на машині.

Через півроку подорослішала Вірочка повернулася додому, а вечорами за згодою матері відправлялася 'розважатися'. Її забрали співробітники міліції під час облави на бомжів і передали лікарям. Віра стверджує, що отримувала задоволення NОТ сексу. 'Я потрібна чоловікам, - пояснювала вона психіатра, - вони обирають саме меня, значить, я особлива!'

14-річна Марина була закохана в дев'ятикласника Гліба, намагалася йому понравіться. Коли вона призналася йому в любові, той заявив, що має 'перевірити ее почуття' і поставив умову - вона повинна зробити статевий акт у під'їзді під лестніцей з його другом Пашкою. Коли Марина виконала умову, хлопець заявив, что 'дівчисько з-під чужого' йому не потрібна.

Маріна зазнала серйозний психологічний шок, потім познайомилася з двадцатівосьмілетней продавщицею з бутіка і заявила матері: 'Я більше мальчішкамі не цікавлюсь - вони злі. Я буду лесбіянкою! ' Мати з працею уговоріла дівчину зустрітися з лікарем.

Врачі відзначають, що вік сексуального дебюту - 13 - 14 років - став звичайним. NРоссія стала на перше місце в світі за кількістю підліткових абортів, у кожного третьего хлопчика шкільного віку проблеми з потенцією.
N
Кандідат медичних наук Юрій Прокопенко так прокоментував газеті цю проблему: 'У віці 12 - 14 років у дитини немає нічого, крім цікавості. Ранній секс може спровокувати будь-яка інформація з боку - тато забув спрятать порнокассету, в руки потрапив відвертий журнал. А у дитини як раз трудний перехідний вік. Найважливіше для нього в 13 років - виробити впечатленіе, звернути на себе увагу, показати свою дорослість. Секс - це те, что робить людей популярними. А організм 12 - і навіть 14-річної дитини не готовий к статевого життя. У дівчаток ще недорозвинені внутрішні статеві органи, вони подвержени запалень, поширенню інфекцій. Якщо дівчинка починає заніматься сексом занадто рано, у майбутньому її чекають проблеми з дітонародженням, сложная вагітність. Чим раніше дівчинка починає статеве життя, тим більше вероятность, що вона не буде відчувати оргазму, коли виросте ', - говорить Прокопенко.
N
У хлопчиків все інакше. Тут основна проблема - психічна. Юнакові треба ж ще найті дівчину, самому все зробити - він повинен знати, що як відбувається, щоб не зганьбитися. А звідси страхи. Якщо у нього нічого не вийде, він злякається на всю решту життя. У підлітковому віці вся енергія спрямована на развітіе, на зростання. Секс відволікає юнацький організм від основного 'заняття' ', отмечает лікар.
N
36% дітей починають жити статевим життям до 16 років, повідомляє' Federal Post '. 53% 13-річних дівчаток жалкують про те, що почали статеве життя так рано. 42% дівчат не користувалися при першому сексі ніякої контрацепцією. 21% юнаків і 10% дівчат лішілісь невинності з чоловіком, якого раніше не знали. 53% дітей отримують сексуальную інформацію по телебаченню, 15 % - від батьків, 33% - від друзів.

Браузер країнах Євросоюзу число підліткових вагітностей знижується. У Росії на частку тінейджеров припадає 16% всіх абортів. Показники по захворюваннях венеріческімі хворобами і ВІЛ-інфекцією в Росії найвищі в Європі.

Джерело: Regions.Ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-08 12:04:55

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-08 13:49:04

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-08 12:01:05

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-08 10:37:56

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-07 22:36:00

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-07 09:51:34

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-07 21:22:57

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-08 01:39:18

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 17:34:18

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-07 16:43:56

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-07 12:48:26

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-08 13:28:34

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-08 13:29:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-08 14:27:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-08 09:46:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-07 01:23:05

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-08 13:26:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-07 18:22:15

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-06 16:29:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-08 13:29:23