12 самих божевільних законів про секс

12 самих божевільних законів про секс

Увага, туристи! Будьте обережні! Якщо ви приїхали в яку-небудь країну і не знаєте місцевого законодавства у сфері відносини підлог, то ризикуєте заробити на свою голову неприємності, і часом чималі. Всьому виною суворі закони.

В Англії, наприклад, вас можуть оштрафувати, якщо ви запропонуєте незнайомій жінці немного побігати.

Браузер Італії негарним жінкам законодавчо заборонено з'являтися в голому вигляді на пляже, а в Росії на вулиці закоханим не можна відкрито демонструвати свої чувства.

Щоб не потрапити в халепу, газета Bild пропонує своїм читачам добірку з 12 самих неймовірних законів, що стосуються сексу, з різних країн світу.

1. Англія
Нікакіх випадкових зв'язків
Планіруете трохи пофліртувати в пабі, а потім закадрити найближчу красуню? У Англіі цього робити не рекомендується. Тут того, хто запропонує незнайомій женщіне зайнятися сексом, загрожує штраф аж до 180 євро або три місяці в'язниці.
N
2. Росія
Целоваться заборонено
Находясь в Росії, закоханим слід гранично стримано проявляти свої почуття друг до одного, тому що цілуватися на вулиці тут заборонено. Законодавці уверени, що відкрита демонстрація близькості може привести до сексуальної распущенності. Строгі міліціонери можуть вас оштрафувати, правда сума штрафу не оговорена.
N
3. США
Предохраняться складно
Щоб багатьох штатах США презервативи піддаються справжнім гонінням. Законодавці, не звертаючи уваги на небезпеку СНІДу та венеричних захворювань, всіляко затрудняют придбання населенням даних контрацептивів. Презервативи або вообще заборонено використовувати (як в Коннектікуті), або відкрито продавати (як в Вісконсині), або їх заборонено рекламувати (як у Каліфорнії). Але самий странний закон існує в Луїзіані: тут тільки жінкам заборонено купувати презерватіви. За порушення загрожує солідний грошовий штраф.
N
4. Ірландія
Запрещен імпорт презервативів
Якщо ви їдете до Ірландії, то обов'язково візьміть з собою запас цих чудесних протівозачаточних коштів - тому що купити їх тут шансів мало. У цій строгой католицькій країні користуватися презервативами не можна, а тому не можна і продавати. Адже секс, на думку ірландської влади, існує тільки для продолженія роду.

5. Гаваї
Ісправітельно-трудовий табір
Ви зустріли на екзотичному острові жінку своєї мрії і хочете зайнятися з нею любовью? Не робіть цього, якщо вам дорогі батьки дівчини. Адже якщо вашій ізбранніце ще немає 18 років, то її батьків чекає покарання у вигляді трьох років ісправітельно-трудових робіт. За те, що вони виховали свою дочку 'легковажною'.
N
6. Угорщина
Секс в темряві
Браузер столиці Угорщини Будапешті партнерам дозволено любити один одного тільки в темноте. Навіть якщо ви 'займаєтеся цим' при світлі у власній квартирі - це все одно карається штрафом. Інтимна близькість заборонена навіть при світлі свічок або каміна. Залишається питання: хто це все контролює?

7. Італія - 1
Не забудьте плавки!
Браузер Палермо тільки жінкам дозволено перебувати на пляжі в повністю голому віде, в той час як чоловікам - ні. Обгрунтування звучить приблизно так: 'Чоловіча анатомія може набувати вульгарний вид, навіть ненавмисно'. Ще б пак, коли вокруг стільки голих жінок ...

8. Італія - 2
Мучітельний вибір
Браузер італійському місті Тропея існує закон, який абсолютно чітко регламентірует, кому можна знаходиться на пляжі в роздягненою вигляді, а кому ні. У документе говориться: 'Жінкам, які товсті, потворні або некрасиво, запрещается з'являтися на пляжі в роздягненою вигляді'. Даним правом користуються лише 'молоді жінки, які гідні того, щоб звеличувати красу жіночого тела'. Залишається поспівчувати поліцейським, яким доводиться застосовувати даний закон на практиці.
N
9. Швеція
Фотосекс
Браузер Швеції, наприклад, заборонено робити власні фотографії в голому вигляді в полний зростання в кабінках термінової фотографії. Однак оголювати й фотографувати отдельно нижню і окремо верхню частину тіла не суперечить ніяким заборонам. NТак що якщо дуже потрібно, то можна зробити дві фотографії, а потім склеїти їх вместе.
N
10. Китай
Не дивіться на ноги!
Якщо вам, перебуваючи в Китаї, захочеться подивитися на неодягнений жінок - будь ласка, смотріте скільки завгодно. Але Боже вас бог пильно дивився на голі ноги одетой жінки. Це в Китаї вважається грубим образою і карається декількома днямі в'язниці.

11. Ізраїль
Запрет на порно
Просмотр порноканал в номері ізраїльської готелю може дорого вам обійтися. NВсего лише рік тому тут був прийнятий закон, що забороняє перегляд порнофільмів по кабельному або супутниковому телебаченню. Якщо вас піймають за цим заняттям, могут відправити у в'язницю на термін аж до трьох років.
N
12. Естонія
Секс і мат
Браузер естонській столиці Таллінні категорично забороняється грати в шахи під час полового акту. Ймовірно, мова йде про якусь дивну естонської національної особенності.

Джерело: Inopressa.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2018-06-23 21:04:38

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2018-06-23 11:40:37

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2018-06-23 21:03:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2018-06-23 20:41:24

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2018-06-23 23:55:50

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2018-06-23 21:09:57

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2018-06-23 03:22:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2018-06-23 23:37:54

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2018-06-23 20:54:15

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2018-06-23 11:45:56

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2018-06-23 22:20:11

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2018-06-23 03:23:09

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2018-06-23 03:23:09

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2018-06-23 03:23:40

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2018-06-23 23:44:43

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2018-06-23 08:04:33

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2018-06-23 03:24:11

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2018-06-23 03:24:11

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2018-06-23 03:24:11

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2018-06-23 03:24:12