Круглий стіл «Держава і бізнес - об'єднання зусиль у галузі охорони здоров'я населення»

Круглий стіл «Держава і бізнес - об'єднання зусиль у галузі охорони здоров'я населення» 24 грудня 2003 року в Раді Федерації РФ відбувся Круглий стіл «Держава і бізнес - об'єднання зусиль у галузі охорони здоров'я населення». Організаторами Круглого столу виступили Експертна Рада Комітету з соціальної політики Ради Федерації і РБОФ сприяння діяльності у сфері пропаганди здорового способу життя «Якість життя».

Вперше на Круглому столі зібралися керівники фармацевтичних компаній для

обговорення проблем і перспектив розвитку соціальної відповідальності в фармацевтіческом бізнесі та медицині. Учасниками дискусії стали також представітелі Міністерства Охорони здоров'я РФ, Міністерства праці РФ, представітелі громадських організацій та ЗМІ.

Мета роботи Круглого столу - домовитися про об'єднання зусиль фармацевтіческіх компаній, громадських організацій і держави для реалізації долговременних соціальних програм у галузі охорони здоров'я.

Алексєєва Ольга Петрівна, виконавчий директор Charities Aid Foundation Россійское представництво:

«Сьогодні Російські компанії витрачають до 1,5 мільярдів доларів на рік на соціальние програми. Однак більшість соціальних проектів російських компаній пока не вийшли з кола «різдвяний подарунок, балет і церква». Коли мова заходіт про довгострокові програми у сфері охорони здоров'я у представників бізнеса працює стійкий стереотип - «дуже дорого».

Сьогодні багато говорять про труднощі залучення російського бізнесу в соціальні программи і мало про створення сприятливих умов для цього. Росія - едінственная з країн Європи, в якій немає податкових пільг для соціально ответственних компаній. Необхідність подолання нерозуміння між бізнесом і государством у вирішенні соціальних проблем очевидна.

Громадські організації повинні стати тим містком між державою, бізнесом і суспільством, який допоможе скоординувати зусилля для реалізації долгосрочних соціальних програм ».

Омельяновскій Віталій Володимирович, заступник голови представництва по связям з урядовими та громадськими організаціями компанії 'ГлаксоСмітКляйн':

«Коли ми говоримо про ефективність соціальних програм в охороні здоров'я, то, прежде за все, маємо на увазі користь, яку отримує населення від реалізації таких программ. Але соціальні програми повинні не тільки відповідати інтересам суспільства, Але і мати маркетинговий сенс для компаній, які їх реалізують. Розробка методов оцінки соціальних програм для бізнесу - справа майбутнього. Але вже сьогодні Можна сказати, що найбільш ефективними виявляються довгострокові соціальні проекти. З 2001 року в Росії компанія «ГлаксоСмітКляйн» реалізує довгострокові проекти у партнерстві з державою. Досвід трирічної роботи підтвердив, що долгосрочние соціальні програми дозволяють краще використовувати ресурси і получіть відчутні результати соціальної діяльності для всіх учасників проекта ».

Ширшов Геннадій Павлович, виконавчий директор Союзу професійних фармацевтіческіх організацій:

«Стан здоров'я і охорони здоров'я в Росії така, що зближення інтересов бізнесу і держави для вирішення соціальних проблем необхідно. Якщо Ми хочемо, щоб соціальна відповідальність не перетворилася на чергову моду для фармкомпаній, нам потрібні програмні та цілеспрямовані дії.

Круглий стіл може стати початком формування реального інструменту для об'едіненія зусиль держави і бізнесу. Громадські фармацевтичні організаціі готові надати підтримку в реалізації довгострокових соціальних проектов для охорони здоров'я ».

За додатковою інформацією звертатися:
PR-агентство «Креатив-Студія« ПРЕССТО »
Тел. (095) 1013523 begin_of_the_skype_highlighting (095) 1013523 end_of_the_skype_highlighting
(Олена Красильникова)

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-09 04:38:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-08 22:54:35

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-09 07:10:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-09 04:44:02

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-09 05:12:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-09 07:05:36

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-09 04:46:30

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-09 05:29:30

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-09 04:56:29

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-09 04:41:12

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-09 06:36:46

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-09 04:03:57

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-09 03:37:52

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-09 04:14:40

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-09 05:55:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-09 03:53:52

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-09 04:20:58

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-09 03:59:10

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-09 04:08:40

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-09 03:43:15