Сімейне життя корисніше чоловікам

Сімейне життя корисніше чоловікам

Вибір супутника життя є одним із найважчих і важливих рішень, які людині доводиться приймати на протязі життя. Чоловік і жінка, які зв'язали свої долі, будуть проводити багато часу разом і, ймовірно, їм доведеться разом росту дітей. Тому логічно, що кожна людина прагнути знайти найбільш підходящу для себе половинку.

Але, виявляється, існує ще один фактор, на який варто звернути увагу -численні дослідження доводять знову і знову, що подружжя впливають на здоровье один одного самим прямим чином.

'Ніщо не може зрівнятися зі щасливим і стабільним браком', - говорить доктор Брайан Бейкер з університету Торонто. Останні 10 років він займається ісследованіем впливу сімейного життя на стан серця людини.

Браузер одному зі своїх останніх досліджень д-р Бейкер спостерігав протягом декількох лет за 103 одруженими чоловіками і жінками, середній вік яких 47 років. На начальной стадії спостереження ці люди заповнили всілякі анкети, відповідаючи на вопроси щодо їх сімейного життя.

Точно також як неприємності на роботі приводять до підвищеного кров'яного тиску і хвороб серця, проблеми в сімейному житті ведуть до схожих симптомів. Робота д-ра Бейкера показала, що у людей, які на початку дослідження скаржилися на семейние негаразди, стінки серця сильно потовщені через 3 роки після початку наблюденія. Потовщення стінок серця веде до порушень в роботі цього органу і до повишенному тиску крові.

Напротів, у людей, які вважають себе щасливими у шлюбі, товщина стінок серця уменьшілась на 8%, що стало причиною набагато кращого самопочуття.

Стоіт відзначити і той факт, що в той час як зв'язок між проблемами на роботі і кровяним тиском існувала тільки на початковому етапі дослідження, зв'язок между невдалим шлюбом і підвищеним тиском залишалася постійною протяженіі всього дослідження.

Проаналізіровав отримані дані, д-р Бейкер зробив досить передбачуваний висновок: 'Якщо ви вважаєте свій шлюб невдалим, то постарайтеся уникати знаходитися в компаніі дружина. І навпаки, якщо ви щасливі, то проводите з улюблених человеком як можна більше часу разом. '
N
Большінство досліджень, що проводяться в цій області вивчають вплив якості семейной життя на серце і кровоносно-судинну систему, але плюси і мінуси брака впливають і на інші системи життєзабезпечення людини.

Браузер Як приклад наведемо дослідження, проведене в університеті Сан-Антоніо. Згідно цій роботі, проблеми в сім'ї збільшують ймовірність заболеванія на цукровий діабет в 2 рази. Також з'ясувалося, що 15% людей, пережівающіх не найкращі дні у шлюбі, захворіли на цукровий діабет в протягом 8 років после початку дослідження. У той час як у щасливих людей такий показник составіл всього 7%.

і вже чого зовсім ніхто не чекав, так це того, що ризик захворювання на діабет з через негаразди в сім'ї, перевищує ризик виникнення діабету через погану наследственності.

Результати дослідження, проведеного в університеті Огайо-Сіті, доводять, що теплие слова один одному і хороші відносини між подружжям підвищують захисні сіли організму, не даючи відтворюватися гормону стресу, іменованому кортизолом і тим самим зменшуючи ризик серцево-судинних захворювань.

Все більше і більше вчені сходяться на думці, що сімейне життя корисніше мужчінам. Однією з причин такої впевненості є той факт, що одружившись, большінство представників сильної статі відмовляється від усякого роду ріскованних занять (водіння в нетверезому стані або стрибки з 'тарзанки'), регулярно перевіряються у лікаря і найголовніше - починають добре харчуватися.

'Одружені чоловіки живуть довше, а хворіють рідше. Вони знаходяться в кращому положенні Як з психологічної, так і з фізіологічної точок зору ', - говорить амеріканскій психолог доктор Гутман.
N
У жінок все трохи інакше. Вчені з Піттсбурзького університету на протяженіі 13 років спостерігали за станом здоров'я 490 заміжніх жінок, вік которих більше 40 років.

Браузер результаті з'ясувалося, що жінки, які скаржилися на своє сімейне життя у начале дослідження, протягом 13 років постійно відчували проблеми зі здоровьем і за час проведення спостереження стан їхнього здоров'я значно ухудшілось. Жінки ж, які вважають свій шлюб вдалим, зберегли гарне самочувствіе, не набрали зайвої ваги і вели здоровий спосіб життя.

Джерело: MIGnews.com

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 11:13:47

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-30 10:51:22

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-30 15:36:36

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-30 18:03:49

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-30 16:17:55

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-30 12:06:14

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-30 11:16:02

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-30 14:23:47

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-30 12:17:12