Короткий курс щастя

Короткий курс щастя

Всі ми в новорічну ніч мріємо стати хоч трохи щасливішими, ніж були. Але чи завжди це щастя залежить від якихось зовнішніх обставин? Може бути вся справа в нас самих? І може бути щастя можна створити власними руками? Спробуємо!

Як би не стали сильніші за нас повсякденні турботи, що мають незрозумілу особливість становіться взимку особливо важкими, як би не зміцнювалися ми у своїй заповітної мечте - просто відпочити в тиші і виспатися - Новий рік, все одно є тем святом , від якого ми чекаємо чогось незвичайного. Як ви зазвичай відзначаєте Цей свято? Якщо, за традицією, в колі сім'ї чи у вузькому колі особливо близьких друзей - то все, про що піде мова нижче, відноситься до вас у меншій мірі. NВпрочем, поради ці можна застосовувати не лише в Новорічну ніч. Якщо ж ви решілі відзначити свято у великій і галасливій компанії, де будуть незнайомі вам люді, напевно, питання «Як я буду виглядати?» вже міцно зайняв належне место у ваших думках і мріях. Дуже хочеться бути красивою. І щоб мужчіни звертали увагу. І щоб новий роман виразно почало попереду ... NНаряд продуманий. Макіяж ви, напевно, постараєтеся зробити на вищому рівні. NПріческа, теж, - справа поправимо. Але ви, напевно, не дуже здивуєтеся, якщо я скажу, що цього всього мало. Про те, що жінка повинна любити себе і тоді всі у неї буде «в шоколаді», не говорить і не пише сьогодні тільки ледачий. Не про етом я хочу вам сьогодні нагадати. N

Як стверджує психолог Володимир Леві, чоловік цієї зовнішності жінки нікогда не бачить. Принаймні так, як нам, жінкам хочеться про це думати. NКончено, відрізнити красиві ноги від кривих він цілком здатен. Але ось всю внешность в цілому, чоловік оцінює досить своєрідно. Так, талія і ніс мужчінам подобаються, якщо у жінки стрункі ноги. Ноги ж, як не дивно, покажутся йому стрункими, якщо у жінки гарний рот. А ось рот гарний тільки в том випадку, якщо у жінки гарні очі. Гарними вони неодмінно здадуться, Якщо жінка посміхається. І посміхається не взагалі, абстрактно, просто тому, що у нее гарний настрій, а конкретно тому чоловіку, яким хоче сподобатися, показивает тим самим, його унікальність, одиничність, виділяє з натовпу. От і получается, що усмішка «зі значенням» здійснює чудеса: робить вас просто красавіцей, ноги - стрункими, очі - великими і яскравими, талію - тонкою. NПоетому, не забудьте, ретельно продумавши новорічний наряд, подбати про хорошем настрої. І не просто про гарному настрої - бажано, щоб ви буквально світилися від щастя. У новорічну ніч домогтися цього зовсім не трудно. Допомагає саме настрій свята, настрій очікування дива. Мабуть, ето те небагато, що ми запозичили з дитинства - надію, що ця ніч буде совсем особливою, ні на що не схожою і всі наші бажання збудуться. Випромінюйте ето щасливе настрій і увагу оточуючих вам забезпечено. Ніяке плаття, нікакая ідеальна фігура або макіяж не зроблять вас настільки красивою в очах окружающіх.
Соблюденіе цього основного закону привабливості - вміння випромінювати щастя - способно принести вам більше удачі, ніж ви навіть можете собі уявити. NЖенщіна, що світиться від щастя - справжній магніт для навколишніх чоловіків. А покажіте мені жінку, яка не хотіла б подобатися? Чим нас приваблюють романтіческіе відносини? Тим, що вони здатні принести в наше життя щастя і перемени на краще. Того ж самого від знайомства з жінкою, що сподобалася чекають і мужчіни, вони хочуть бачити поряд жінку, здатну принести в їхнє життя щастя. NАле є і зворотна залежність: щастя має здатність притягувати до себе любовь. Ці почуття, як дві нерозлучні подруги - покличеш одну, прибіжить і вторая. Так що, якщо ви хочете запрошені любов у своє життя, вам потрібно навчитися ізлучать щастя.

Американський психолог Джинні сайз стверджує, що привести себе у щасливе расположеніе духу зовсім не складно. По-перше, треба підійти до дзеркала і улибнуться самій собі. Не лякайтеся, якщо спочатку ця посмішка буде, скоріше, напомінать неприродний оскал, а обличчя - непроникну маску. Спробуйте ще раз. Можливо, вже з другої спроби усмішка ваша стане цілком натуральної, а в глазах з'являться веселі іскорки. Одночасно з цим, майже напевно, ваше настроеніе підніметься на кілька градусів. У цьому немає ніякого парадоксу і вже, тем більше, самообману. Учені до цих пір сперечаються, що первинне: наші емоції або реакція тіла на ці емоції. Іншими словами: не відомо, сміємося ми тому, что щасливі, або ми щасливі, тому, що сміємося.

Другий крок, який пропонує зробити на шляху до щасливого настрою Джінні сайз, це - магічна формула, яку ви повинні повторити про себе несколько раз поспіль (можна і вголос, якщо вас не хвилює реакція оточуючих ) і повторять кожен раз, у міру необхідності. Ось ці слова: «Я - чудова. NЯк чудовий сьогодні день! Всі чоловіки, які мене оточують - прекрасні. І я щаслива, що можу відчувати все це! ». Не поспішайте критикувати ці слова і саркастично посміхатися, прочитавши їх. Читати - це одне, а поставитися до нім, як до заклинання - зовсім інше. Самонавіювання річ досить серйозна, Щоб нехтувати ним.

І, нарешті, завершальні акорди для підняття настрою, для того, щоб окружающіе оберталися вам услід, притягувалися поглядом до вашого обличчя і постаті, просто що світиться щастям. Для того, щоб почати генерувати навколо себе поле високого збудження і биття життя всюди, де б ви не з'явилися, спробуйте овладеть кількома нескладними прийомами: ходіть трохи швидше, ніж зазвичай, адже Ви НЕ бреде під вантажем турбот, а поспішайте за щастям ; дивіться не під ноги, Nа по сторонах, немов шукайте когось - доброго чарівника, який причаївся десь поблізості і чекаючого тільки вас; посміхайтеся так, щоб ваше обличчя світилося - не только губами, а й очима, кожної частинкою особи, посміхайтеся так, як ніби ви готови в будь-яку хвилину весело розсміятися; зовсім не обов'язково багато і голосно разговарівать, намагаючись привернути увагу жартами і примовками: не треба стараться підтримувати вашу щасливу ауру словами, про ваш настрій набагато больше розповість мову вашого тіла.

Таку людину щастя просто не може обійти стороною в новорічну ніч!

Автор: Олена Єгорова, психолог

Джерело: Beautytime.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-09 04:38:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-08 22:54:35

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-09 05:59:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-09 04:44:02

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-09 05:12:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-09 00:26:08

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-09 04:46:30

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-09 05:29:30

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-09 04:56:29

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-09 04:41:12

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-09 03:48:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-09 04:03:57

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-09 03:37:52

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-09 04:14:40

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-09 05:55:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-09 03:53:52

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-09 04:20:58

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-09 03:59:10

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-09 04:08:40

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-09 03:43:15