«Санофі-Сінтелабо» планує викупити частки в препаратах ARIXTRA, ІДРАПАРІНУКС

«Санофі-Сінтелабо» планує викупити частки в препаратах ARIXTRA, ІДРАПАРІНУКС Сьогодні компанія «Санофі-Сінтелабо» оголосила про досягнення угоди з NV Organon щодо придбання її частки участі в препаратах ARIXTRA (фондапарінукс натрій), ідрапарінукс та інших олігосахарідних препаратах (таких, як гексадекасахарід).

«Санофі-Сінтелабо» бере на себе всі поточні програми розробок і проізведет на користь компанії Organon виплати, засновані головним чином на будущіх продажах.

Ця угода продовжує стратегію «Санофі-Сінтелабо» по здійсненню полного, у всесвітньому масштабі, контролю прав, пов'язаних з новими продуктами своего портфеля науково-технічних розробок . Це є черговим подтвержденіем впевненості «Санофі-Сінтелабо» у майбутньому успіху синтетичних олігосахарідов на надзвичайно швидко розвивається.

ARIXTRA , виборчий синтетичний інгібітор фактора Ха, поступив на ринок США і деякі інші великі ринки в 2002 і 2003 роках. На підставі результатов найбільшої програми клінічних розробок з цього показання препарат ARIXTRA дозволений до застосування як засіб короткостроковій і тривалій профілактікі тромбоемболії вен при великих ортопедичних операціях.

Крім того, в даний час завершені всі заплановані дослідження прімененія препарату ARIXTRA для профілактики тромбоемболії вен і лікування її острих стадій. Заявки на застосування з цього показання були представлені в липні 2003 року на розгляд Управління по харчових і лікарських продуктів США і Европейского агентства з експертизи лікарських препаратів.

У першій половині 2004 року планується подати дві додаткові заявки на прімененіе для профілактики у терапевтичних та хірургічних хворих груп високого ризику.

Крім того, здійснюється велика програма досліджень III фази по прімененію цього препарату у хворих з гострим коронарним синдромом.

Ідрапарінукс , унікальний синтетичний пентасахарід для прийому один раз на тиждень в даний час знаходиться на етапі досліджень III фази в сравненіі з пероральними антикоагулянтами за різними свідченнями, у тому числі для профілактики судинних порушень, пов'язаних з миготливою аритмією.

Очікується, що дане придбання буде завершено в першому кварталі 2004 года після отримання дозволу органів, контролюючих конкуренцію.

Цей реліз містить заяви, які є прогностичними утвержденіямі за змістом Закону США (1995 р.) про реформу юридичних процедур у отношеніі приватних цінних паперів. Ці заяви засновані на очікуваннях або думках руководства компанії, і на них можуть вплинути багато факторів або непредсказуемие явища, внаслідок чого дійсні результати можуть бути существенно відмінними від описаних у цих прогностичних заявах. NПеречісленние нижче фактори, а також фактори, описані в нашій Формі 20-F, направленной до Комісії з цінних паперів і бірж США 25 червня 2003, і в Справочном Документі, направленому в Комісію з біржових операцій Франції 23 апреля 2003 , можуть призвести до істотного розбіжності дійсних результатов з тими, що описані в заявах прогностичного характеру: способность «Санофі-Сінтелабо» розширити свою присутність і прибутковість операцій у США; успіх проведених компанією науково-дослідницьких програм; способность «Санофі-Сінтелабо »захистити свої права інтелектуальної собственності; ризики, пов'язані з відшкодуванням медичних витрат і реформ ценообразованія, особливо в США та Франції. Компанія «Санофі-Сінтелабо» не бере на себе зобов'язань надавати нові варіанти або переглядати будь-які заявленія прогностичного характеру.

Інвестори і власники цінних паперів можуть отримати безкоштовно копію форми 20-F і будь-який інший документації, спрямованої компанією «Санофі-Сінтелабо» в Коміссію з цінних паперів і бірж США, на сайті www.sec.gov, а також Справочний Документ, спрямований до Комісії з біржових операцій Франції, на сайте www.cob.fr, або безпосередньо у компанії «Санофі-Сінтелабо» на сайті www.sanofi-synthelabo.com .


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-19 16:54:52

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02