Роздуми про клонування

Style = 'border-left: 5px solid red; padding: 5px; font-size: 12px; margin-left: 5px; color: rgb (153, 153, 153); '> Данная інформація призначена для фахівців у галузі охорони здоров'я та фармацевтики. Пацієнти не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних рад чи рекомендацій. N

Роздуми про клонування

Тиражування 'людей за принципом клонування

Щоб зрозуміти для чого і навіщо людству створення собі подібних, необхідно разобраться - що ж таке клонування взагалі.

Клонування - це всі методи спрямованого розмноження організмів і їх генетіческого матеріалу без запліднення - за допомогою розмноження однієї клеткі.

Ісследованія, явно йшли до клонування хребетних тварин з їх від ділових клеток, почали проводити на амфібія ще в перші роки двадцятого століття. Великий немецкій ембріолог Ганс Шпеман *, розділивши власний петлею найраніший - двуклеточний - зародок тритона на дві клітини, отримав з них двох цілих жізнеспособних зародків - близнюків.

Браузер 1950-х рр.., з розвитком мікрохірургії, англійські вчені ембріологи Р. Бріггс і Т. Кінг проводили досліди на жабах роду Rana. Вони пересаджували ядра з клітин более пізніх стадій розвитку (наприклад, ядра з клітин пуголовків) в оплодотворенние яйцеклітини - ікринки з убитим чи віддаленим ядром і довели, что чим пізніше стадія розвитку організму - донора клітин, тим важче отримати з ніх нормальні зародки.

Біологіческіе години вдалося повернути назад. 'У майбутньому життя людини можна Буде продовжити до двохсот років', - з такою заявою виступили фахівці Массачусетского університету в США. Звучить фантастично. Це визнають і самі учение. Однак нова методика клонування, яка була розроблена массачусетскімі біологами, дозволить значно продовжити людське життя.

Експерімент почався в 1999 - му році, і перші ж результати перевершили всі ожіданія. Клоновані за новою методикою бички старіли набагато повільніше, ніж іх народжені природним шляхом побратими.
N
Суть нової методики полягає в наступному. Вчені вперше вирішили поексперіментіровать зі старими клітинами: узявши їх у півторамісячного бичка, в лабораторних умовах дочекалися практично повного завершення життєвого циклу клеткі. Потім ці клітини були пересаджені корові.
N
Учение з США вважають, що клонування-допоможе лікувати старечі недуги у людей, що на перший погляд здається вельми благородною метою. Але це, тільки на первий погляд.
N
Еще на початку 1970-х років сенсацію викликало 'розвиток зародків людини в пробірке' - 'досліди' - містифікації якогось італійця на прізвище Петруччі. NЗатем, як-то всі ці пристрасті вщухли.


* Ганс Шпеман ( 1869 - 1941) - німецький ембріолог, один з перших основоположніков експериментальної ембріології, лауреат Нобелівської премії ( 1935).Браузер останні роки асамблеї та комітети: ВООЗ, ЮНЕСКО, Раді Європи, Конгрес США, 52-х тисячний профспілка вчених - експериментаторів, релігійні конфесії взяли взвешенние заборони і мораторії на досліди з клонування людей і взагалі на всі експеріменти щодо зміни геномів * в статевих клітинах людини - яйцеклітинах і сперматозоідах.

Переліваніе крові, трансплантація, протезування кінцівок - стали повсякденною практікой. Ще привабливіше звучить - вирощувати 'запасні частини' з власних клеток хворої людини і тим самим зводити до мінімуму відторгнення трансплантіруемих (пересаджених) йому тканин або органів. Втім, поки ці Можливо застосовуються шляхом пересаджування органів не вирощених у 'пробірці ', що тверезо оцінює ситуацію людям ще є на що сподіватися.

Браузер серпні 2001-го року, в США відбувся семінар з проблем клонування человека, організований Національною академією наук. Науковці - медики, всупереч уже прийнятому Конгресом США заборони на проведення досліджень в цій області, все-таки домагалися (до речі кажучи і до цих пір домагаються) права вже у бліжайшее час клонувати гомо-сапієнс.

Человек вже не може зупинитися на досягнутому, і прикладом тому є созданіе в 1997 - му році першого у світовій історії штучного млекопітающего - овечки Доллі. Людина прагнути 'розділяти і панувати', путем створення собі подібних.
N
Еще в кінці 19-го століття Фрідріх Ніцше вперше поставив проблему 'человекобожія' в антихристиянським сенсі. Вустами Заратустри він запропонував свою версію її решенія у вченні про 'надлюдину'. Практично одночасно Ф. М. Достоєвський сформуліровал ідею Боголюдини.
N
і з того часу дилема 'Боголюдства - человекобожіе' стала провідною темою для роздуми у російських філософів.

Браузер кінці 20-го століття 'человекобожіе' - це своєрідне прагнення вийти на уровень 'творіння', тобто створення живих організмів з бажаними для человека властивостями і параметрами. Крім людини, створеного Богом, современная культура цілком сприймає поповнення - істот клонованих, то есть створених людиною на своєму, людському, 'образу' і по своєму, человеческому, 'подоби'. До прихильникам клонування людини, наприклад, относітся С. Є. Мотков, який ще в 1991-му році вважав, що прийшла пора Використано досягнення генетики в цілях державної політики. Генетичний груз, який без перебільшення веде до біологічної деградації населення, достіг в даний час критичної точки.

Что буде, якщо клонування у всіх його формах стане доступним людству? NОтвет безумовно простий. Одні - захочуть відтворити померлу кішечку або собачку, другіе - Адольфа Гітлера, Бетховіна, Мерилін Монро. Навіщо 'реконструювати' людей давно померлих, або в даний момент живуть на землі - що абсолютно не логічно.
N
_____________________________________________________

* Геном - це сукупність структур, містять повну генетичну програму развітія, будь-якого живого створіння.

Нельзя не визнати, що у клонування є і свої 'плюси' - штучне виращіваніе людських органів. Це, на думку медиків (до речі не всіх) является дуже навіть благою метою і ніяк не суперечить морально-етичним нормам. Здавалося б, проста істина, але за цим криється не правильне розуміння медікамі житті земному, смерті і життя вічного.

Продліть життя людині можна і за допомогою, наприклад, фетальної терапії *. NПрімером тому може послужити Б.Н. Єльцин, організм якого не раз омолоджує с допомогою даного 'лікування'. В даний час фетальної терапії провозглашается панацеєю буквально від усіх хвороб - від ендокринних розладів до гематологічних захворювань, імунологічних і неврологічних захворювань. N

Профессор А. П. Акіф, завідувач лабораторією механізмів мутагенезу Інституту хіміческой фізики ім. Семенова РАН, закликає керівників держави - і теоретіков, і практиків, які зайняті реформуванням суспільства, враховувати двойственную, бісоціальную природу людини. 'Все, що ми зараз спостерігаємо: паденіе дисципліни та моральності, лінь, вкрай низькі продуктивність труда і якість продукції (99% якої не конкурентоздатна на світовому ринку ), прагнення все зробити нечесним шляхом і відчуття радості та гордості за совершенний обман або дрібну крадіжку, неймовірно за масштабами пияцтво, жорсткість (приклад тому - дідівщина в армії), незліченні, часом вкрай цинічні нарушенія лікарями їх морального кодексу - клятви Гіппократа, катастрофічний рост злочинності, з моєї точки зору, свідчить не тільки про вади сістеми, але й відображає ознаки генетичної деградації нації, з'явилося следствіем панування тоталітаризму. '

Такім чином благі наміри покращити хворе людство планується реалізовать, орієнтуючись на найкращі людські якості. Однак не можна не нагадати, що суть человекобожія полягає в принциповому розрізненні і разделеніі природного людини від духовного.
N
С Православної точки зору клонування людини (і не тільки його) - це нарушеніе християнської етики. Деякі Помісні Православні Церкви вже висказивалісь про несумісність новітніх генних технологій з християнським міровоззреніем та встановленням. Можна лише додати до цього те, що у современном клонуванні так ясно проглядається посмішка дьавола, адже всі підступи врага роду людського зводяться до блюзнірській пародіюванню того, що создано Богом. Клонування в прямому значенні слова - це диявольських спроба скопіювати витвір і створити людину, що не має у собі образу і подоби Божія.


* Фетальний терапія - це лікування препаратами виготовленими з тканин і органов зародків різних вікових груп.

Об негативне ставлення Російської Православної Церкви до клонування, свідетельствует так само і Диякон Андрій Кураєв, який в одній зі своїх книг отмечает, що: 'Християни не ставлять перед собою завдання виведення нової раси людей через використання генної інженерії **. Неоязичництво, навпаки, цілком готово до проведення генно - селекційної роботи з людством ***. '
N
Очевідно, що людству не можна йти ці шляхом, адже навіть йдуть їм визнають, что наслідки такого наукового відкриття можуть бути абсолютно непередбаченими, і что буде за істота, що воно буде носити у своїй душі , які спотворення первоначального задуму придбає, нікому невідомо.


** Генна інженерія - це конструювання живих клітин та організмів з чужими генамі (взятими з інших організмів) і тому зі зміненими спадковими прізнакамі.

*** Диякон Андрій Кураєв: 'Про нашому поразці'. - ' Светлояр ', Фонд ' Благовіст ', С - Петербург 1999р., стор.13.Нові репродуктивні технології та Православ'я.

Браузер засобах масової інформації та спеціальної медичної інформації інтенсивно обсуждается проблема 'планування сім'ї'. Розроблено так звані нові репродуктівние технології (НРТ, вони ж - методи допоміжної репродукції): іскусственная інсемінація насінням чоловіка або донора, екстракорпоральне оплодотвореніе (ЕКЗ), перенесення статевих клітин до їх злиття (гамет) або яйцеклеток після запліднення (зигот) у труби і матку, сурогат - матерінство, запліднення 'в пробірці' за допомогою мікроманіпуляціонной технікі (наприклад, ін'єкції сперматозоїда в яйцеклітину) і деякі інші.

Рекламное обгрунтування нових репродуктивних технологій виглядає дуже прівлекательно . 'Методи НРТ з'явилися у відповідь на гостру проблему безпліддя в браке'. В даний час у світі безпліддям страждають 15 - 20% подружніх пар. NБездетность стала не тільки медичною, але і соціальною проблемою, що надає крайне негативний вплив на інститут сучасної сім'ї.
N
Оплодотвореніе 'в пробірці' дозволяє стати матерями навіть тим жінкам, бесплодіе яких було абсолютним - при відсутності матки. Такі стани можуть бить вродженими або набутими, коли жінка позбавляється матки при оператівном хірургічному втручанні з-за якого-небудь захворювання.

Развітіе мікроманіпуляціонной технології дозволило вводити сперматозоїди непосредственно в яйцеклітину. Стати батьками тепер можуть чоловіки, які раніше не поддававшіеся лікуванню, у яких замість декількох мільйонів активних здорових сперматозоідов в кожному мілілітрі насінної рідини є лише кілька слабих і малорухомих.

Такім чином, даними способом можна подолати безпліддя практично всіх супружескіх пар. Досягнутий прорив у багатовіковій і гострої проблеми безпліддя. NСообщается, що у світі за допомогою НРТ народилося вже близько 150 000 дітей.
N
Для виправдання експериментів на людині і всієї системи НРТ в цілому доводять, что ембріон стає людиною тільки з 14 - го дня розвитку . Пропонується до 14 - го дня називати зародок людини не ембріоном, а преембріоном. У зв'язку з етім обговорюється питання про право використання преембріонов людини в науково - ісследовательскіх цілях (звичайно ж, 'для блага людської раси').

Область застосування методів НРТ розширюється. Тривають та експерименти на людях. Про характер цих експериментів у пресі прямо не повідомляється, але можна составіть про них уявлення за рекомендаціями комісії експертів, що займалися етіческімі питаннями ЕКО:

1 Дослідження на ембріонах людини необхідні, тому що при експериментах на жівотних не завжди можна отримати відповіді на питання, що стосуються людини. NЗапрещается використовувати для дослідницьких цілей ембріони людини старше 14 -го дня внутрішньоутробного розвитку. Спеціальна 'продукція' ембріонів для ісследованія цілей та їх продаж забороняється.
N
2 Зародки, на яких проводилися будь - які маніпуляції з дослідницькими целямі, не можуть бути імплантовані в матку.
N
3 Не допускається (за винятком цілей генотерапія) дослідження, спрямовані на зміна генетичної структури статевих клітин та ембріонів людини, образованіе химер з іншими клітинами, відбір ембріонів по підлозі в цілях його ізмененія.

4 Забороняється запліднення яйцеклітин людини сперматозоїдами тварин і перенос ембріонів людини в матку тварин. При заплідненні ооцитів тварин сперматозоідамі людини забороняється продовжувати розвиток зиготи далі першого деленія дроблення.
N
5 Тривалість кріоконсервації статевих клітин, а також їх подальша доля определяется тільки за погодженням з їх 'власниками'.

Знаменітая клятва Гіппократа показує, що навіть за часів язичництва люди понімалі злочинність втручання у внутрішньоутробну життя і відповідальність врача за це. Діяльність фахівців з НРТ не тільки порушує тисячолітні прінціпи лікарської практики, але і приводить їх самих до розуміння себе не як врачей. Навіть слово 'лікар' зазвичай замінюється словом 'спеціаліст'.

Основаніем християнської сім'ї є благочестя і згоду з Божої волею, основаніем будинку - камінь віри і страху Божого. НРТ як і всі методи пов'язані з генетіческім або гінекологічним втручанням в організм людини, з Православіем нічого спільного не має, а має порозуміння з духами злоби.

Складено мною Дмитро А.


Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02