«Левітра» лікує не тільки еректильну дисфункцію, але і депресію

«Левітра» лікує не тільки еректильну дисфункцію, але і депресію За даними останніх міжнародних досліджень , «Левітра» лікує не тільки еректильну дисфункцію, але і депресію. 24 березня 2004 на 19-му конгресі Європейської урологічної Асоціації (EAU) у Відні були представлені результати унікального міжнародного дослідження DRIVER.

Перше міжнародне багатоцентрове дослідження - DRIVER (Depression Related Improvement with Vardenafil for Erectile Response /депресивно-залежне улучшеніе еректільной реакції у відповідь на прийом Варденафіл) - проводилося в Канаде, Франції, Італії, Іспанії та США. У ньому брали участь чоловіки з легкої формой загального депресивного порушення (MDD) і еректильною дисфункцією (ED). Вияснілось, що прийом «Левітри» (Варденафіл) не тільки значно покращує показателі еректильної функції, а й істотно підвищує самооцінку пацієнтів.

Відомо, що існує залежність між виникненням депресії і ED. За результатам найбільшого на сьогоднішній день дослідження - 25% чоловіків з ED жалуются на депресію і нервозність, а 26% чоловіків, що зазнають депресію і нервозность, страждають ED.

«Нам відомо, що багато чоловіків з ED також страждають від депресії, і вельми вероятно, що ED може бути однією з причин депресії. Тому вельми обнадежівает той факт, що «Левітра» настільки ефективна для поліпшення еректільной функціі, тим самим сприяючи позбавленню від депресії і підвищенню самооцінки среді цієї групи пацієнтів »- вважає професор Реймонд Розен (Raymond Rosen), одін з авторів дослідження, професор психіатрії та директор Програми вивчення сексуального поведінки людини, що реалізується в UMDNJ-Robert Wood Johnson Medical School (Нью-Брюнсвік (New Brunswick), штат Нью-Джерсі).
Браузер ході багатоцентрового подвійного сліпого дослідження 280 дорослих чоловіків, більш 6 місяців страждають ED і легкою формою MDD (за оцінкою DSM IV * and HAM-D17 **), билі розділені на 2 групи: одна протягом 4 тижнів приймала «Левітра» в дозі 10 мг, інша - плацебо.

На 4-ий і 8-му тижні випробувань лікарі могли збільшити дозування «Левітри» до 20 мг або зменшити до 5 мг - залежно від ефективності і переносимості препарата. Загальна тривалість курсу лікування склала 12 тижнів.

Після 12 тижнів випробувань амплітуда поліпшення стану пацієнтів у діапазоні HAM-D17 була вищою в групі пацієнтів, що приймали «Левітра», в порівнянні з темі, хто брав плацебо (p = 0.0001). Крім цього, чоловіки, які брали Левітру, майже в 3 рази частіше свідчили про поліпшення ерекції в порівнянні с які одержували плацебо (83% проти 30% GAQ ***, відповідно, p <0.0001).
NПобочние ефекти, що спостерігалися в ході досліджень - риніт, головний біль і покрасненіе особи (від легкого ступеня до помірної).

Контактная інформація:
Аккредітованное агентство
«Михайлов і Партнери. Управління стратегічними комунікаціями »
Надежда Жуковська (zhoukovskaya@mp.ru),
Тел. (095) 956-3972 begin_of_the_skype_highlighting (095) 956-3972 end_of_the_skype_highlighting, 933-4332.
N____________________________
Прімечанія:

* The Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM) - посібник по стандартної класифікації психічних захворювань для професійних медіков. DSM IV - це четверте видання даної допомоги, опубліковане Амеріканской Психіатричній Асоціацією, Washington DC, 1994. У ньому викладені базовие критерії діагностики найбільш поширених психічних захворювань. N

** HAM-D17 означає 17-ступеневу шкалу Гамільтона для вимірювання рівня депрессіі (Hamilton Depression Rating Scale), широко використовується в клінічній практіке.

*** на основі універсального опитувальника (GAQ), загальноприйнятого інструменту оценкі ефективності лікування ED.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02