Сьогодні на засіданні уряду розглядається проект закону про реформу обов'язкового медичного страхування

Сьогодні на засіданні уряду розглядається проект закону про реформу обов'язкового медичного страхування

Сьогодні на засіданні уряду розглядається проект закону про реформу обов'язкового медичного страхування (ОМС). Раніше між розробниками законопроекту Мінекономрозвитку РФ і Мінфіном виникли деякі розбіжності.

Міністерство фінансів не підтримало ініціативи МЕРТ щодо відшкодування расходов страхових організацій у разі масових захворювань громадян або катастрофіческіх ситуацій з коштів державних фондів медичного і соціального страхування. N

Інший гостре питання, який неодноразово піднімалося в ході обговорення направленій реформування, - подальше співіснування систем обов'язкового і добровольного медичного страхування. Мінфін виступає проти участі в сістеме ОМС страхових організацій, що займаються добровільним медичним страхованіем.

Як повідомляють РІА «Новости», Мінфін висловив нове зауваження щодо законопроекту. NФінансовое відомство виступає за обов'язкове внесення суб'єктами РФ страхових платежей в систему ОМС за непрацююче населення. У нинішній редакції предполагается добровільне внесення суб'єктами РФ зазначених внесків за умови софінансірованія з федерального бюджету.
о шляхи реформування системи обов'язкового медичного страхування (ОМС) рассуждают експерти галузі:

Ігор Міхальов, керівник апарату Комітету Ради Федерації з соціальної політіке, кандидат соціологічних наук: «Проблема дефіциту фінансування в существующей системі обов'язкового медичного страхування очевидна. Одним з пріорітетних напрямів реформування системи ОМС має стати розробка механізма, що забезпечує внесення платежів за непрацююче населення. Аналог етого механізму - реалізований експеримент по обов'язковому медичному страхованію непрацюючих пенсіонерів, що проводиться в ряді регіонів останні 2 года за участю коштів Пенсійного фонду РФ. Надалі кошти на софінансірованіе платежів за непрацююче населення будуть уже не Пенсійного фонда, а федерального бюджету. Однак у зв'язку з уже прозвучали заявами про намереніі знизити ставку єдиного соціального податку до 26% у верхньому значенню регрессівной шкали виникає питання, який обсяг медичних послуг буде предоставляться безкоштовно в рамках ОМС. І з яких джерел буде відшкодовуватися дефіціт коштів при виникненні надзвичайних обставин ».
N
Домінік Венер, віце-президент німецької компанії Fresenius Medical Care AG по странам Європи та Росії: «Якщо звернутися до досвіду Німеччини, то там здравоохраненіе на 60% фінансується за рахунок обов'язкового медичного страхованія. Функцію страхових компаній виконують некомерційні страхові організаціі, звані лікарняними касами. За законами ФРН 90% населення мають бить застраховані в системі ОМС. Внесок до лікарняної каси складає 10-15% від дохода застрахованого. Зібрані лікарняній касою кошти не накопичуються, а распределяются на оплату медичних послуг. Оскільки звернення до лікарні з возрастом частішає, то практично молоде працездатне населення оплачує медіцінскіе послуги людей старшого віку і дітей. Після реформування системи ОМС 1996 жителі Німеччини отримали право самостійно вибирати і змінювати страховую компанію. Студенти та учні до 25 років повинні бути безкоштовно застраховани лікарняній касою. Пенсіонери отримують компенсацію половини внеску в ОМС з пенсійного фонду, а страховку безробітним оплачує служба занятості ».

За додатковою інформацією звертатися:
PR-агентство «Креатив-студія« Прессто »
Тел.: (095) 101-3523 begin_of_the_skype_highlighting (095) 101-3523 end_of_the_skype_highlighting /264-8676 (Олена Кулькова)
E-mail: y.kulkova @ pressto.ru

Джерело: MedLinks.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-25 14:44:56

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-25 14:44:57

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-25 14:44:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-25 14:44:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-25 14:45:08

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-25 18:41:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-25 14:45:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-25 14:45:08

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-25 23:21:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-25 14:45:19

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-25 14:45:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-25 14:45:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-25 14:45:30

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-25 14:45:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-25 14:45:31

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-25 14:45:42

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-25 14:47:13

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-25 14:47:14

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-26 01:34:34

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-25 14:47:25