Компанія''Нижфарм''оголошує про відкриття представництва''Нижфарм-Балтія''

Компанія''Нижфарм''оголошує про відкриття представництва''Нижфарм-Балтія''20 травня 2004, Нижній Новгород. Компанія 'Нижфарм' оголошує про відкриття представництва 'Нижфарм-Балтія'. На початку травня 2004 представництво пройшло процедуру офіційної реєстрації і приступило до діяльності на фармацевтичному ринку країн Балтії. N

Основною метою представництва 'Нижфарм-Балтія' є подальше поддержаніе і розвиток позицій компанії в країнах Балтії. Діяльність представітельства, розташованого в Ризі (Латвія), буде поширюватися на все країни Балтії. Першочергове завдання 'Нижфарм-Балтія' - полегшити та прискорити процедуру реєстрації препаратів компанії в цих країнах.

'Частка експорту в країни Балтії не така висока, тим не менше, наша присутність в етом регіоні стратегічно важливо для розвитку компанії, оскільки зміцнення нашіх позицій на території нових членів ЄС - перший крок для виходу і експансії на ринки інших європейських держав ', - прокоментував відкриття представітельства генеральний директор' Нижфарм 'Андрій Немовлят. За прогнозами аналітіков компанії відкриття представництва дозволить збільшити обсяг продажів в Балтійскіх державах більш ніж на 40% вже в 2004 році, що значно превисіт темп зростання ринку в даному регіоні.

на прийняття рішення руководс! твом компанії про відкриття представництва 'Нижфарм-Балтія' оказалі вплив ряд факторів, найбільш істотний з яких - вступ стран Балтії в ЄС. , Що послідувало за цим зміна правил реєстрації препаратів прівело до значного скорочення числа фармацевтичних виробників, поставляющіх свою продукцію на території цих країн. Так, з 1 травня 2004 продукція тільки двох російських виробників, в тому числі Нижфарм дозволена до ввозу і реалізації на території Латвії (згідно з постановою від 19.04.2004 'О пріостановленіі діяльності реєстраційних свідоцтв' Державного Агентства Медикаментів Латвійської Республіки). Директор департаменту якості компаніі 'Нижфарм' Ігор Касакін так прокоментував цей факт: 'Ми прогнозіровалі такий розвиток подій і готувалися до нього: двічі регуляторні органи Латвії проводили інспекцію підприємства на відповідність вимогам GMP, результати відкрили перед нами можливість подальшої реєстрації нашої продукції в цій державі '.

Не менш важливим чинником, що вплинув на ухвалення рішення про відкриття представітельства, став обсяг фармацевтичного ринку країн Балтії, який у сравненіі з ринками країн СНД поступається тільки ринку України. Крім цього прісутствіе компанії в цих країнах має історичні корені: лікарські препарати компанії 'Нижфарм' реєструються на території Прибалтійських країн з 1998 року; всього на даний момент зареєстровано 28 препаратів компанії. У 2004 році плануються до реєстрації ще 10 продуктів. Найближчим часом Нижфарм намерен почати процес перереєстрації препаратів в Естонії та Литві.

на посаду директора представництва призначена Людмила Гараніна, раніше занімавшая посаду представника компанії 'Нижфарм' в Латвії.

Среді зарубіжних представництв 'Нижфарм-Балтія' - третє представництво после відкриття 'Нижфарм-Казахстан' (квітень 2004) та 'Нижфарм-Україна' (липень 2002).

о компанії 'Нижфарм'

Компанія 'Нижфарм' заснована в 1919 році. Випускає більше 100 найменувань дженерікових і брендових лікарських препаратів 10 АТС-класів у формі мазей, кремов, супозиторіїв, желатинових капсул і таблеток. Нижфарм - двічі победітель відкритого конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі 'Платинова Унція' в номінації 'Компанія року'.
N
Дополнітельную інформацію про компанію Ви можете знайти на сайтах nizhpharm.ru (на русском мовою) або nizhpharm.com (англійською мовою).

Контакти для отримання додаткової інформації:
Анна Багрова +7 095 797 3110 begin_of_the_skype_highlighting +7 095 797 3110 end_of_the_skype_highlighting Anna_Bagrova@nizhpharm.ru
Марія Первушкін +7 8312 78 8005 begin_of_the_skype_highlighting +7 8312 78 8005 end_of_the_skype_highlighting Maria_Pervushkina@nizhpharm.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02