Муковісцидоз увійшов до списку переліку захворювань, що перешкоджають відбуванню покарання

Муковісцидоз увійшов до списку переліку захворювань, що перешкоджають відбуванню покарання

Постанова Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2004 р. N 54, м. Москва: Про медичний огляд засуджених, що представляються до звільнення від відбування покарання у зв'язку з хворобою. N

Постанова Уряду Російської Федерації від 6 лютого 2004 N 54, м. Москва: Про медичний огляд засуджених, що представляються до освобожденію від відбування покарання у зв'язку з хворобою.
N
Опубліковано 13 лютого 2004

Правіла медичного огляду засуджених, що представляються до освобожденію від відбування покарання у зв'язку з хворобою.

Браузер відповідно до статті 175 Кримінально-виконавчого кодексу Російської Федераціі Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити:
Правіла медичного огляду засуджених, що представляються до освобожденію від відбування покарання у зв'язку з хворобою;
перечень захворювань, що перешкоджають відбуванню покарання.
N
2. Міністерству юстиції Російської Федерації спільно з Міністерством здравоохраненія Російської Федерації давати роз'яснення з питань застосування Правіл, затверджених цією постановою.
N
Председатель Уряду
Россійской Федерації
М. Касьянов


Правіла медичного огляду засуджених, що представляються до освобожденію від відбування покарання у зв'язку з хворобою:

1. Ці Правила визначають порядок медичного огляду осужденних, що представляються до звільнення від відбування покарання у зв'язку з вознікновеніем (загостренням) психічного розладу або іншої важкої болезнью.
N
2. Медичному огляду підлягають засуджені, які страждають хворобами, включеннимі в перелік захворювань, що перешкоджають відбуванню покарання.
N
3. Медичний огляд засуджених здійснюється медичними коміссіямі лікувально-профілактичних установ кримінально-виконавчої системи Міністерства юстиції Російської Федерації.
NБраузер спеціалізованих (психіатричних і туберкульозних) лікувально-профілактичних учрежденіях створюються спеціалізовані медичні комісії.
N
4. Медична комісія складається не менше ніж з трьох лікарів. До роботи комісії могут залучатися як консультанти фахівці інших установ здравоохраненія.
N
5. Засуджені направляються на медичний огляд лечебно-профілактичними установами та медичними частинами уголовно-виконавчої системи, а також лікувально-профілактичними установами государственной і муніципальної систем охорони здоров'я за наявності у них заболеванія, включеного в перелік захворювань, що перешкоджають відбуванню наказанія, підтвердженого клінічними даними обстеження його здоров'я в условіях стаціонару лікувально-профілактичного закладу.

6. У направленні на медичний огляд зазначаються відомості про состояніі здоров'я засудженого, що відображають ступінь порушення функцій органів і (або) систем організму у зв'язку із захворюванням, а також результати проведених лечебних заходів.
NФорма направлення на медичний огляд затверджується Міністерством юстіціі Російської Федерації за узгодженням з Міністерством охорони здоров'я Россійской Федерації.

7. Засуджений має бути в доступній формі ознайомлений з порядком і умовами проведенія медичного огляду і завчасно повідомлено про дату проведенія огляду.
N
8. Відмова у напрямку засудженого на медичний огляд засуджений або його законний представник може оскаржити в порядку, встановленому законодательством Російської Федерації.
N
9. Медичний огляд засудженого проводиться не пізніше 10 днів з дня надходження у медичну комісію медичних документів.
Прі необхідності медична комісія може запитати додаткові відомості про состояніі здоров'я посвідченої з установ охорони здоров'я, в яких Його спостерігався, або направити її на додаткове обстеження.

10. Медична комісія при проведенні медичного огляду проводіт огляд засудженого, вивчає результати його обстеження, представлену медіцінскую документацію і оцінює ступінь порушення функцій органів і (або) сістем його організму.
N
11. За результатами огляду комісія більшістю голосів її членів виносіт медичний висновок про наявність або відсутність у засудженого заболеванія, включеного в перелік захворювань, що перешкоджають відбуванню наказанія.
NФорма висновку медичної комісії про огляд засудженого утверждается Міністерством юстиції Російської Федерації за узгодженням з Міністерством охорони здоров'я Російської Федерації.
Медіцінское висновок (з відповідними роз'ясненнями) оголошується під распіску засудженому або його законному представникові.
Копія медичного висновку направляється засудженому не пізніше 3 днів з дня винесенія ув'язнення, про що робиться відмітка в журналі реєстрації медичних освідетельствованій засуджених, форма якого затверджується Міністерством юстіціі Російської Федерації.

12. При погіршенні стану здоров'я засудженого повторне медичне освідетельствованіе його медичною комісією проводиться незалежно від часу, прошедшего з дня попереднього огляду.
N

Перечень захворювань, що перешкоджають відбуванню покарання
. ..

Болезні органів дихання

33. Хронічні неспецифічні захворювання легенів з дифузним пневмосклерозом, емфіземой легенів, хронічним легеневим серцем у стадії декомпенсації, дихательной недостатністю III ступеня або з амілоїдозом внутрішніх органів і хроніческой нирковою недостатністю в термінальній стадії:
хроніческая обструктивна хвороба легень;
бронхіальная астма;
бронхоектатіческая хвороба;
абсцесс легені;
емпіема плеври;
пневмоконіози різної етіології;
ідіопатіческій фіброзірующій альвеоліт;
саркоідоз;
емфізема первинна;
муковісцідоз.

Джерело: Solvay-pharma.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-25 14:44:56

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-25 14:44:57

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-25 14:44:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-25 14:44:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-25 14:45:08

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-25 18:41:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-25 14:45:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-25 14:45:08

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-25 23:21:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-25 14:45:19

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-25 14:45:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-25 14:45:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-25 14:45:30

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-25 14:45:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-25 14:45:31

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-25 14:45:42

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-25 14:47:13

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-25 14:47:14

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-26 01:34:34

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-25 14:47:25