У сімействі вітамінних препаратів «Сана-Сол» додаток

У сімействі вітамінних препаратів «Сана-Сол» додаток На осінніх холодів скандинавська фармацевтична компанія Нікомед істотно поповнила лінійку вітамінних комплексів «Сана-Сол» новими препаратами, спеціально розробленими для самих маленьких.

Скандинавська фармацевтична компанія Нікомед вивела на аптечні прилавки Россіі нову лінійку вітамінів «Сана-Сол» для дітей. Вітамінні препарати з спеціальнимі оздоровчими добавками з'явилися вчасно: наступає осінь і вместе з нею відзначається зростання всіляких простудних і вірусних інфекцій, жертвамі яких часто стають найменші.
N
Являясь (спільно з компанією «Нестле Росія ») членом Опікунської Ради Общественного Фонду« Здорова дитина », компанія Нікомед всемірно сприяє осуществленію цілі підпрограми« Здорова дитина »Федеральної цільової програми « Діти Росії »:« збереження, відновлення і зміцнення здоров'я дітей на основі комплексного вирішення медичних, педагогічних, соціальних проблем материнства і дитинства ». Регіональний громадський фонд сприяння охороні здоров'я дітей «Здорова дитина» на чолі з академіком РАМН, професором А.А. Барановим осуществляет діяльність з реалізації проектів, пов'язаних з проблемами охорони здоровья дітей. Фонд бере участь у програмах регіонів Російської Федерації, направленних на формування здорового покоління і об'єднує зусилля лікарів, педагогов, психологів, соціальних працівників та інших зацікавлених осіб для осуществленія заходів, спрямованих на попередження розповсюдження дитячих болезней, ранню діагностику та корекцію відхилень у зростанні і розвитку дітей, внедреніе в регіонах Росії ефективних методів профілактики та лікування хроніческіх хвороб.

Сотруднікі компанії Нікомед добре обізнані про тривожну статистику, утверждающей, що в Росії постійно збільшується число дітей з вітамінною недостаточностью, в тому числі важкого ступеня. Залежно від регіону дефіцит вітамінов і мінералів у дітей коливається від 14 до 50%.
N
Новая лінійка вітамінних препаратів, що містить чіткі рекомендації з віком детей, для яких рекомендовані відповідні вітамінні комплекси, дозволить родітелям зорієнтуватися і з безлічі пропонованих в аптечній мережі вітамінних препаратів вибрати саме той, який необхідний їх дитині в настоящее час.

Разнообразние форми вітамінних комплексів «Сана-Сол», їх приємний смак не оставят байдужим навіть самого вибагливого ласуни. Вітамінні комплекси «Сана-Сол» станут не тільки незамінною підтримкою імунної системи і джерелом вітамінів, Але і улюбленими ласощами дітей, починаючи з самого раннього віку.
N
«Сана-Сол - вітамінний семицветик» - комплекс, що містить 10 вітамінів і глюкозу для дітей з 3-х річного віку. Забавна форма - жувальна таблетка на палочке - і відмінний смак змусять дитини чекати щоденної вітамінної порції, Як свята.
N
Еще два вітамінних комплексу нової лінійки «Сана-Сол» розраховані на дітей з 4-х летнего віку. Жувальні таблетки «Сана-Сол - мультивітаміни для хлопчиків і дівчаток» містять 10 вітамінів і глюкозу, а шипучі таблетки «Сана-Сол - мультівітаміни з кальцієм для дітей» дозволять дитині насолодитися приємним освежающім напоєм без вмісту цукру з насиченим фруктовим смаком. Такий вітамінний напій може замінити третє блюдо під час обіду, а щоденна доза кальція буде способствоватьформірованію здорової кісткової системи, правильної осанкі і хороших зубів.
N
Еще один вітамінний комплекс «Сана-Сол» створений спеціально для тих дітей, яких врачі відносять до категорії «часто хворіють». Такі діти регулярно страждають простуднимі захворюваннями, їх імунна система не справляється з атакуючими організм бактеріями і вірусами. За даними загальної диспансеризації тільки в Москве кожна шоста дитина входить у категорію «часто хворіючих дітей». Новий укрепляющій комплекс містить дозу вітаміну С, необхідну для боротьби дитячого організма проти вільних радикалів. Вітамін С не виробляється організмом человека і не може бути накопичено «про запас». Ослабленому дитині особливо важно мати постійне джерело цього незамінного вітаміну.
N
Браузер додаток до вітаміну С препарат «Сана-Сол - якщо дитина часто хворіє» содержіт комплекс природних компонентів, які сприяють зміцненню іммунітета. У його формулу входять екстракти ехінацеї та плодів шипшини, а також цветков бузини, які добре відомі своїми цілющими властивостями. Помірна доза ехінацеї пурпурової підтримає і зміцнить імунітет, шипшина збагатить організм широким спектром вітамінів і мінералів, чорна бузина полегшить состояніе при застуді, алергічному риніті, синуситі, грипі. Ці жувальні таблеткі зі смаком родзинок дуже подобаються малюкам навіть зі зниженим апетитом. NОдной упаковки вітамінного препарату вистачає на 2 місяці прийому.
N
Новая лінійка вітамінних препаратів доповнить і без того значний перелік мультівітамінов «Сана-Сол», що випускаються компанією скандинавської Нікомед для взрослих і дітей.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02