Адміністрація США з контролю харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA) включила Бонефос до списку препаратів для першочергового розгляду

Адміністрація США з контролю харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA) включила Бонефос до списку препаратів для першочергового розгляду У Берліні німецька компанія Schering AG (FSE: SCH, NYSE: SHR) оголосила про те, що Адміністрація США з контролю харчових продуктів та лікарських препаратів прийняла рішення про включення Бонефоса (Клодроната) до списку препаратів, що підлягають першочерговому розгляду. Дочірнє підприємство компанії Schering AG в США - Berlex Laboratories домагається схвалення препарату Бонефос як ад'ювантного (допоміжного) засоби для прийому всередину з метою зниження частоти виникнення метастазів у кісткової тканини у хворих, що страждають на рак молочної залози 2-3-й стадії.

«Ми надзвичайно раді, що FDA прийняв Бонефос до першочергового розгляду, -заявив віце-президент відділу клінічних розробок в онкології групи Schering AG, доктор медицини Рейнхард фон Ромелінг. - Це рішення говорить про прізнаніі важливості і значущості даної медичної проблеми, яка стоїть перед жінками, хворими на рак молочної залози, і яка до цих пір не решена ».
N
Статус першочерговості розгляду зазвичай присвоюють FDA тим продуктам, которие мають потенційно значимий терапевтичний ефект, перевершують существующіе методи терапії і є вирішенням раніше невирішуваних медичних проблем. Присвоєння статусу першочергового розгляду препарату осуществляется протягом 6 місяців з моменту подачі документів.
N
Дополнітельная інформація про рак молочної залози

Согласно повідомленням Національного інституту раку (НІР), майже кожна восьма женщіна в США (приблизно 13%) в той чи інший період життя страждає від раку молочной залози. За оцінкою Американського ракового суспільства щороку майже 175 000 американських жінок буде поставлений діагноз раку молочної залози. За прогнозам, в 2004 році від цього захворювання помруть 43 000 жінок. Рак молочної желези займає перше місце серед причин смертності серед жінок від 40 до 55 лет. Серед загальної кількості жінок, хворих на онкологічні захворювання, второе місце відводиться раку молочної залози (перше місце займає рак легень). NК щастя, за останні роки рівень смертності від раку молочної залози знизився благодаря раннього діагностування і більш ефективному лікуванню.
N
Метастази в кості - одна з найбільш поширених форм рецидиву при раку молочной залози - виникають при стандартної ад'ювантної (допоміжною) терапіі. Підраховано, що приблизно у 70% жінок з метастатичним раком молочної желези виявлятиметься в кістковій тканині щонайменше одне вогнище. Згідно епідеміологіческім даними, при появі метастазів раку молочної залози в костной тканини тривалість життя хворих оцінюється приблизно в 21 місяць.
N
о Бонефосе (Клодронате)

Клодронат представляє собою бісфосфонатів, він є сильним інгібітором резорбціі кісток, що виникає за участю остеокластів. Отже, Клодронат может перешкодити руйнівній діяльності, яка стимулюється ракової кліткою, помогая таким чином зберегти структуру кісток. Бонефос схвалений до застосування в 79 країнах світу для лікування процесів руйнування кісткової тканини, викликаних опухолямі і гіперкальцеміей. На сьогоднішній день досвід застосування Бонефоса насчітивает близько 260 000 чоловік /років.
N
Інформація про компанію

Schering AG - це фармацевтична компанія, що володіє власною ісследовательской базою. Діяльність компанії зосереджена в чотирьох областях: гінекологія і андрологія, онкологія, діагностична візуалізація, а також спеціалізірованние методи терапії захворювань, що призводять до інвалідності. NУчаствуя у світовій економіці в якості виробника передової продукції, «Schering AG» займає провідні позиції на спеціалізованих ринках по всьому світу. NБлагодаря дослідженням і розробкам, здійснюваним співробітниками компанії, а также підтримки міжнародної мережі першокласних партнерів, «Schering AG» гарантірует надходження перспективної продукції. Використовуючи нові ідеї, «Schering AG» прагне внести незаперечний внесок у розвиток медицини і докладає всіх усілія, щоб поліпшити якість життя. Making medicine work.
N
Данний прес-реліз був підготовлений відділом корпоративних комунікацій «Шерінг АГ», Берлін, Німеччина.
N
Контактние співробітники відділу корпоративних комунікацій:

Представітельство концерну Schering AG в Росії (тел.: 231 грудня 2000; факс: 231 12 02):

Отдел корпоративних комунікацій - Юлія Свєтова, T.: + 7095 231 грудня 2000 julia.svetova @ schering.de

Дополнітельная інформація на сайтах www.schering.ru або www.schering.de /eng

Некоторие що містяться в даному прес-релізі тверджень, які не є ні предоставленной фінансовою інформацією, ні якими-небудь іншими історичними даннимі, ставляться до майбутнього і включають, не обмежуючись тільки ними, заявленія, які прогнозують або коротко позначають майбутні події, тенденціі, плани або мети. До таких заяв не варто ставитися з надмірним доверіем, оскільки, за своїм характером, вони пов'язані з відомими і ще не ізвестнимі ризиками та неточностями, а також на них можуть вплинути інші фактори, що може призвести до того, що реальні результати , а також плани і целі «Schering AG» будуть по суті відрізнятися від тих, що декларувалися або подразумевалісь в заявах, що відносяться до майбутнього. Деякі фактори, які могут обумовлювати такі відмінності, описуються в наших звітах форми 20-F і форми 6-К, представлених до Комісії США з цінних паперів і бірж. «Schering AG» не бере на себе будь-яких зобов'язань щодо публічного поновлення або перегляду подібних відносяться до майбутнього заяв, ні з метою відображення новой інформації, майбутніх подій або обставин, ні з інших причин.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 03:13:11

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02