Прийнятий бюджет фонду обов'язкового медичного страхування м. Москви на 2005 рік

Прийнятий бюджет фонду обов'язкового медичного страхування м. Москви на 2005 рік

20.10.2004 Мосгордума прийняла Закон 'Про бюджет Московського міського фонду обов'язкового медичного страхування на 2005 рік'. N

За словами редактора, виконавчого директора МГФОМС Андрія Решетнікова, в следующем році доходи фонду повинні скласти 17 млрд. 368 млн. рублів, а витрати -17 млрд. 530 млн. рублів.

Як повідомили Regions.Ru в прес-центрі Мосміськдуми, основним джерелом доходів Фонда є надходження коштів єдиного соціального податку в частині, зачісляемой в МГФОМС. У 2005 році планується отримати за цією статтею 11 млрд. 434, 3 млн. рублів. Кошти страхових внесків на обов'язкове медичне страхованіе непрацюючого населення міста передбачені в бюджеті Москви на 2005 рік у сумі 5 млрд. 750 млн. руб.
N
на фінансування реалізації програми ОМС у 2005 році передбачається направити 16 млрд. 670,8 млн. руб.

Расходи на оплату праці медичним працівникам, які беруть участь у проведенні літньої оздоровітельной кампанії, визначені в обсязі 7,5 млн. рублів. На розвиток общегородской середовища електронного взаємодії суб'єктів ОМС і системи здравоохраненія міста, в рамках Комплексної програми перспективного розвитку та оптімізаціі діяльності системи ОМС столиці на 2004-2008 роки, надійде 180 млн. руб. У 2005 році планується провести роботи з модернізації засобів вичіслітельной техніки і програмного забезпечення в 117 поліклінічних лечебно-профілактичних установах міста.
N
Кроме того, в 2005 році планується впровадити в промислову експлуатацію автоматізірованную інформаційну систему ОМС Москви, яка дозволить обеспечіть інтеграцію всіх інформаційних ресурсів фонду в єдиний інформаційний пространство галузі.

Андрей Решетніков звернув увагу парламентаріїв на те, що за рахунок зниження ставкі єдиного соціального податку і централізації коштів міського фонду, МГФОМС 'не дорахується' у 2005 році доходів у сумі 8,5 млрд. руб. За його словам, в бюджеті федерального фонду ОМС як компенсацію закладено лише 446 млн. руб. (Приблизно 5 відсотків). 'Це сміхотворна сума', - вважає докладчік.
N
Браузер своїй співдоповіді депутат Михайло Антонцев зазначив, що документ повністю учітивает виконання програми обов'язкового медичного обслуговування, відповідаючи всем необхідним нормативам. На його думку, незважаючи на дефіцитність бюджету МГФОМС, органи виконавчої і законодавчої влади міста зможуть розташовувати в майбутньому можливістю більш активної роботи з федеральним фондом ОМС. Торкаючись расходной частини, депутат відзначив її прозорість, підкресливши, що витрати позволят зберегти місту той рівень медичного обслуговування населення, которий склався у столиці на сьогоднішній день.
N
Браузер ході обговорення багато парламентарів висловилися на користь документа. Так, председатель БФК депутат Ігор Антонов повідомив, що бюджетно-фінансова комісія Думи докладно розглядала документ про бюджет фонду. 'Ми повинні констатувати важний аспект, - сказав депутат, - що невиконання доходної частини МГФОМС связано як з об'єктивними, так і суб'єктивними причинами. Проте не можна не обратіть увагу, що на зменшення доходів в чималому ступені вплинула передача функцій по збору податків з фонду страхування в податкові органи '. Ігор Антонов полагает нелогічним те, що міський фонд, повністю відповідаючи за витратну часть, в той же час не має можливості впливати на дохідну. Крім того, депутат підкреслив, що, незважаючи на пропозицію Контрольно-рахункової Палати увелічіть дохідну частину МГФОМС, слід враховувати, що подібне рішення може прівесті до загального дисбалансу бюджету міста.
N
Помімо цього, Ігор Антонов вважав за потрібне нагадати, що, на жаль, поки не решен питання про субсидії в розмірі 4,67 млрд. руб. на доплати працівникам медіцінской сфери. На його погляд, рішення проблеми пов'язане з необхідністю прінятія закону міста про єдиною тарифною сіткою. Якщо він буде прийнятий, - вважає Його, - столиця зможе самостійно встановлювати заробітну плату в бюджетній сфере. У цьому випадку доплати перестануть існувати. Субсидії перетворяться в зарплату, і відповідно, будуть фінансуватися з коштів традиційного бюджета. На завершення депутат закликав колег підтримати закон: 'Якщо в майбутньому проізойдут зміни міського законодавства, ми з вами зможемо його откорректіровать'.
N
Браузер підсумку Дума проголосувала за ухвалення документа.

Джерело: Pharmindex.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-26 22:55:32

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-26 16:21:10

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-26 16:22:02

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-26 16:23:57

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-26 16:21:27

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-26 16:22:21

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-26 16:21:45

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-27 01:55:08

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-26 16:16:29

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-26 16:17:22

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-26 16:15:55

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-26 16:17:59

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-26 16:16:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-26 16:18:26

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-26 16:17:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-27 01:04:23

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-26 16:16:11