9 легенд про венеричні захворювання

9 легенд про венеричні захворювання

Хвороби, що передаються при інтимній близькості, описав ще Гіппократ. З тих пір перелік цих недуг помітно поповнився, їх навчилися як слід лікувати і про них почали говорити відкрито. Правда, останній факт, як не дивно, додав лікарям немало клопоту: венеричні захворювання обросли безліччю чуток і легенд.

Легенда перша: Сифілісом або гонореєю можна заразитися в побуті, наприклад, прийнявши ванну після хворого родича.

Почті всі мікроорганізми, які викликають венеричні хвороби, можуть оставаться життєздатними на вологому рушнику або мочалці протягом декількох часов. Але якщо дотримувати елементарні правила гігієни, тобто не носити чужі вещі (у тому числі і сережки), не докурювати чужу сигарету, не користуватися чужой помадою, не чистити зуби чужою щіткою і так далі, заразитися не можна.

Случаі побутового зараження рідко, але все таки зустрічаються. Наприклад, висип на тілі веліковозрастного сина, яку мати намагалася вивести, змащуючи зеленкою, оказалась проявом вторинного сифілісу. Через три тижні у жінки на пальці появілась ранка, яку лікар класифікував як первинний сифіліс.

Опасності професійного зараження найчастіше піддаються лікарі - хірурги, стоматологі і гінекологи. Вони контактують з середовищем, у якій можуть бути болезнетворние мікроорганізми, адже рукавички іноді рвуться.

Легенда друга: Якщо чоловік кілька разів перехворіє гонореєю, він стане імпотентом.

Якщо лікувати хворобу відразу і правильно, на чоловічій потенції вона не відіб'ється. NЯкщо немає - гонококи пробираються вгору по сечостатевих шляхах і можуть стати прічіной і безпліддя, і імпотенції, і інших захворювань.

Легенда третя: З'явилися нові мікроорганізми, які можуть проникнути навіть через презерватив.

на Насправді презерватив (і жіночий, і чоловічий) від інфекцій в більшості случаев захищає. За умови, що він має сертифікат якості, вірно підібраний (це стосується чоловічих презервативів, оскільки вони бувають різних розмірів) і правільно використовується.

Женщіна може понизити вірогідність зараження, використовуючи свічки, крем, пігулки. NПравда, її партнера ці кошти не захистять. До речі, оральний секс так само опасен, як і традиційний. Адже в ротовій порожнині мікроби можуть жити не менш комфортно, чим в піхві.

Легенда четверта: З'явився метод діагностики, що дозволяє по одному аналізу определіть всі хвороби. Один з методів сучасної діагностики - ПЦЦ-полімеразної ланцюгової реакції - дійсно дозволяє виявити 'винуватця' болезні, в тому числі і венеричною.

Але цей метод має свої нюанси. Якщо, наприклад, людина хворіла хламідіозом, то еще протягом деякого часу в його організмі можуть залишатися 'сліди' цієї недуга. Тому вибирати, який аналіз зробити (а їх існує множина - бактеріологіческій, бактеріоскопічний, серологічний, культуральний), повинен только лікар.

Легенда п'ята: Існують антибіотики, що дозволяють вилікувати будь-яку інфекцію всього за три дні. Універсальної пігулки від всіх хвороб немає. Наприклад, сифіліс лечіть краще всього за допомогою препаратів ряду Пеніциліну, хламідіоз - тетраціклінового. Причому спеціальні жорсткі схеми застосовують тільки при лікуванні сіфіліса і гонореї. При інших хворобах лікар у кожному конкретному випадку вибирає медікаменти і коректує їх прийом.

'Самодіяльність' при лікуванні венеричних захворювань категорично протівопоказана. Адже використовуючи один препарат при одній і тій же недузі, можна получіть абсолютно різний результат, який залежить ... від кислотності шлунку, напрімер. Крім того, венеричні хвороби рідко зустрічаються поодинці.

Чаще всього 'в компанії' з гонореєю доводиться лікувати трихомоніаз або хламідіоз, Nа іноді і далекі від дерматовенерології хвороби, наприклад, вірусний гепатит, которий передається при інтимній близькості. Вилікувавши одну з них препаратом, рекомендованним сусідом або медичним довідником, можна виробити у інших мікроорганізмов стійкий імунітет до цих ліків.

і не варто ігнорувати рекомендації по прийому ліків. Чи знаєте ви, що алкоголь навіть у невеликих кількостях (пиво, ром-кола) взаємодіє з антібіотіком як луг з кислотою 'Відбувається звичайна реакція нейтралізації!N

Легенда шоста: Вилікувати хламідіоз практично неможливо. Грамотно проведене леченіе позбавить хворого від хламідіозу. Правда, окрім антибіотиків знадобляться іммуностімулірующіе препарати.

з всіх хвороб, що передаються статевим шляхом, в нашій країні хламідіоз встречается частіше всього: майже 70 відсоткам пацієнтів, що звернулися за консультаціей, лікарі ставлять саме такий діагноз. Це захворювання часто становітся причиною і чоловічого, і жіночого безпліддя. Але навіть якщо жінці удастся завагітніти, то все одно може існувати загроза позаматкової беременності або викидня.

Легенда сьома: При одноразовій близькості з хворим партнером можна і не заразіться. Таке буває, але рідко. У всьому світі відомо лише кілька случаев, коли до подружжя вірусоносіїв СНІДу доля виявлялася благосклонной. Найчастіше інфекція все-таки проникає в організм.

Інтересно, що превентивному лікуванню (що призначається для попередження хвороби), напрімер, сифілісу, підлягають тільки ті, хто мав близький контакт з хворим. Так что якщо чоловік зрадив дружині з підозрілою персоною і наступного дня вернулся на подружнє ложе, а потім схаменувся і побіг до лікаря, уколи назначат не тільки винуватцеві події. Інкубаційний період більшості інфекцій досить великий, щоб дружина теж встигла заразитися.

Легенда восьма: Існують методи, що знижують ризик зараження в екстремальних сітуаціях, наприклад, якщо порвався презерватив. В арсеналі лікарів дійсно есть такі кошти - їх потрібно застосовувати протягом декількох годин після полового акту. Але все таки ці ліки не гарантують стовідсоткової безопасності. Протягом декількох місяців потрібно спостерігати за самопочуттям і прі щонайменших підозрах звертатися до лікаря.

Nа що робити, якщо презерватив порвався, а рятівних ліків під рукою нет 'Як можна швидше спорожнити сечовий міхур, обмити зовнішні статеві органи хозяйственним милом і, не зволікаючи, звернутися до лікаря.

Легенда дев'ята: Якщо звернутися за допомогою до державного шкірвендиспансер, то про виявлену хвороби обов'язково повідомлять на роботу. Неправда. Якщо ви самі 'по секрету' не розповісте про свою хворобу, то про неї ніхто не дізнається. Лікарю запрещает розголошувати лікарську таємницю не тільки клятва Гіппократа, але і кримінальний кодекс. Навіть якщо пацієнт лікувався в стаціонарі, то в лікарняному листі не буде указана дійсна причина його перебування.

Джерело: МIGnews.com.ua

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 17:59:18

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06