Біоком

Біоком - якість стандарту GMP На російському фармацевтичному ринку почала роботу нова компанія. Не в сенсі дня народження, а в сенсі нової якості. Підприємство «Біоком», що має власною виробничою базою на півдні Росії в Ставрополі, в недалекому майбутньому складе серйозну конкуренцію більш іменитим учасникам ринків. N

На початковому етапі, починаючи з 1991 року, підприємство спеціалізувалося на виробництві імунобіологічних препаратів. У 2001 році діяльність проізводства була зупинена, і на місці старого підприємства почалося строітельство нового сучасного комплексу, що завершилося в січні 2004 года. У результаті на ринку з'явилося сучасне фармацевтичне виробництво, сертіфіцірованное за стандартами GMP.
N
Следует нагадати, що згідно з рішенням уряду РФ з 1 січня 2005 все російські компанії - виробники лікарських засобів, зобов'язані перейти на загальноєвропейські стандарти GMP. Втім, на думку деяких поважних експертов, з більш ніж 300 російських фармацевтичних компаній сертіфіціроваться за GMP зможуть не більше 20%.
N
«Біоком» з надією дивиться в майбутнє, адже будівництво заводу, починаючи з етапа проектування, вже йшла за світовими стандартами. Досить сказати, що монтаж всіх внутрішніх мереж, «чистих приміщень» та створення систем мікроклімату проводілось спеціалізованою компанією «Чисте повітря» під контролем експертів стандарта якості GMР. Закуплене і змонтоване на виробництві оборудованіе є одним з кращих у своїй галузі.

«Біоком» сьогодні - це сучасне гнучке модульне виробництво по повному ціклу. Основою його є закупівля субстанцій з подальшою переробкою в готовие лікарські форми на високотехнологічних автоматизованих лініях, на сегодняшній день - це таблетки, таблетки з покриттям, капсули. Щоб забезпечити надлежащее якість вироблених лікарських засобів, завод співпрацює з ведущімі європейськими компаніями постачальниками допоміжних речовин і лекарственних субстанцій.
N
Проізводітельность підприємства, при роботі в одну зміну, - понад 300 млн. таблеток і 60 млн. капсул на рік. При виході на повну проектну потужність оборот компаніі складе більше 15 млн доларів США.

Последніе роки, число лікарських засобів, дозволених для медичного прімененія в нашій країні швидко зростає, більше 70% за обсягом продажів займають воспроізведенние препарати - дженерики. У зв'язку з цим все більш гострою становітся проблема контролю якості, ефективності та безпеки випускаються препаратов. Так, у 2003 році Міністерством охорони здоров'я було забраковано 25% препаратів, проізведенних в Росії. 15% з випущених препаратів були забраковані через налічія механічних включень, а 10% - через невідповідність мікробіологічними крітеріям чистоти.

Предпріятіе ЗАТ «Біоком» вже сьогодні гарантує вітчизняному споживачу височайшее якість лікарських засобів, вироблених в умовах GMP.

на справжній момент можна виділити два основних напрямки діяльності «Біоком » -це виробництво якісних відтворених препаратів (дженериків) і контрактное виробництво.

Следует відзначити, що контрактне виробництво - ще мало застосовний в Росії - пользуется великою популярністю на зарубіжному фармацевтичному ринку. Крім комплексного виробництва ліків, «Біоком» також здатний займатися упаковкой, маркуванням, контролем якості препаратів на будь-якій стадії проізводства, а також виготовленням дослідних партій ліків з міжнародного стандарту якості GMP. Принцип швидкої зміни технологій дозволяє підприємству оператівно, протягом 24 годин, переходити з виробництва одного препарату на другой. ЗАТ «Біоком» відкритий для співпраці з усіма гравцями російського і мірового фармацевтичного ринку.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02