Геній на замовлення

Геній на замовлення

Американські вчені вирішили створювати Золотих Дітей шляхом генетичного відбору. У 1980 році ексцентричний мільйонер Роберт Грехем організував в містечку Ескондідо (Каліфорнія) Банк сперми нобелівських лауреатів. Передбачалося залучити до співпраці інтелектуальних жінок, які висловлять бажання з допомогою сперми геніальних 'нобеліантів' стати матерями супердетей.

Перша дитина, зачата таким штучним чином, з'явився на світ в 1982 году. Його матір'ю стала незаміжня жінка-психолог Ефтон Блейк, якої вже мінуло сорок років. Анонімний донор під 28-м номером був блискучим ученим в області комп'ютерів, обдарованим музикантом і спортсменом. Його син, що народився в августе 1982 року, отримав ім'я Дорон. Коли Дорон минуло чотири місяці, псіхологі, протестувавши його в Центрі дитячої розвитку Каліфорнійського універсітета, оголосили, що IQ (коефіцієнт інтелекту) дитини дорівнює 200.

Тем не менш інші талановиті діти вражали своєю відмінністю від батьків. Так, одін з найбільших геніїв нашого часу Альберт Ейнштейн був сином незадачлівого бізнесмена з Ульма, який насилу міг забезпечувати свою сім'ю. Браузер дитинстві юний Ейнштейн проводив багато часу з батьками у баварських пивних. К 14 років він самостійно освоїв комплекс математичних знань і успішно поступіл до університету Цюріха. У двадцять з невеликим створив першу частину теорії относітельності.

Браузер наприкінці ХХ століття загальна комп'ютеризація дозволила виявляти у дітей удівітельние здібності до здобуття освіти. Це спричинило за собою появленіе зовсім вже юних абітурієнтів. Лю Сяобін, син двох вчителів (Китай), сдал вступні іспити в університет на п'ять років. У три роки Лю знав близько четирех тисяч найскладніших ієрогліфів.

Браузер Англії наймолодшим вундеркіндом, що надійшли до університету, стала Рут Лоуренс. Магістерський ступінь з математики вона отримала в Оксфорді, коли їй мінуло лише 13 років, і тут же стала вчитися в докторантурі, сподіваючись побити рекорд шотландського вундеркінда Коліна Маклорена, який тримався з XVIII століття (Маклорен став професором математики в абердинску коледжі Марішал в 1717 году, коли йому було всього 19 років). Батько інтенсивно зайнявся її освітою. Гаррі Лоуренс навіть кинув роботу консультанта з комп'ютерів, щоб весь час отдавать навчання дочки. Багато фахівців у галузі освіти визнають, що блістательний талант Рут пояснюється енергією її батька.

Але ось ніхто не може знайти пояснення талантам малюка Ентоні Маккуона з Уейбріджа (Суссекс), який у дворічному віці говорив по-латині і цитував Шекспіра. Його батько не володів ніякими талантами і не міг дати синові якихось особих знань.

Когда в 1984 році Ентоні інтерв'ювали журналісти, дворічна дитина утверждал, що вся інформація надходить від його друга Адама - дорослої людини с чорним волоссям, карими очима, одягненого в тогу й калігі (по-латині так називаются сандалі). Подумавши, малюк додав: 'Крім того, у Адама вандейковская бородка'.

Велікій драматург Бернард Шоу був переконаний у марності генетичної селекції як способа виробництва геніальних дітей. Як-то до автора звернулася красива молодая актриса. Вона висловила бажання народити від нього дитину, припустивши, що тот може успадкувати її красу і його мізки. Вони вироблять на світ дитя, которое вразить світ. 'Але, на жаль, - ввічливо відповів їй Шоу, - а що якщо дитина унаследует МОЮ зовнішність і ВАШ розум?'

Ілан Полоцьк

Джерело: Алфавіт

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02