Токсикологія. Час не чекає!

Токсикологія. Час не чекає! У п'ятницю, 22 квітня, завершився Всеросійський семінар з токсикології. Основними обговорюваними на заході питаннями стали проблеми інформаційно-консультативної токсикологічної допомоги населенню Російської Федерації (що є зараз одним з основних завдань покращення надання медичної допомоги при гострих отруєннях хімічних) та питання лікарського забезпечення, зокрема - сьогоднішня ситуація на ринку антидотів. На семінарі було дано старт програмі «Час не чекає!» компанії «Софарма».

За наявними вітчизняним і зарубіжним даними смертність від гострих отравленій складає в середньому 4,3 на 100 тис. населення, в той час як у Россіі цей показник - 7 летальних результатів на 100 тис. населення (дані за 1999 рік). Останні роки спостерігається негативна динаміка летальних результатів в результате отруєнь: у 1999 році - 59 тис. чоловік, у 2002 - вже 95 тис. человек. Структура смертності в результаті гострих отруєнь у Росії (за даними за 2000) представлена наступним чином: на першому місці стоять алкогольні отравленія (69%), на другому - отруєння чадним газом (12,9%), далі йдуть отравленія ліками (5,6%), наркотичні отруєння (4,2%) та інші види отравленій (наприклад, припікальними рідинами). Середній вік загиблих від отравленій становить 27 років.

Лужніков Е.А., завідувач кафедрою клінічної токсикології РМАПО, керівник токсікологіческого центру НДІ швидкої допомоги ім. М. В. Скліфосовського, академік РАМН, доктор медичних наук, професор

«До теперішнього часу в світі накопичилося близько 10 мільйонів речовин, так називаемих ксенобіотиків, які є основними джерелами отруєння. Це вещества, штучно створені людьми, і тому людський організм не пріспособлен для їх сприйняття. Вихід? Наявність ефективних антидотів, нейтралізующіх дію токсикантів. Звичайно, на всі отрути протиотрути не створиш, поетому крім цього слід проводити ряд комплексних заходів. Перш всего, це профілактика отруєнь, поширення інформації як для населення о заходи дії у разі екстрених ситуацій, так і для лікарів про найбільш еффектівних і дієвих препаратах, і, відповідно, рання діагностика і комплексная терапія ».

на семінарі стартувала програма «Час не чекає!» компанії «Софарма», мета которой - інформувати про можливості вирішення проблеми лікарського обеспеченія при недостатньому фінансуванні охорони здоров'я, проблеми, яка наіболее гостро стоїть в регіонах.

Остапенко Ю.М., директор Науково-практичного токсикологічного центру Росздрава, головний токсиколог Департаменту охорони здоров'я Уряду Москви

«Одна з проблем токсикології в тому, що арсенал антидотів сьогодні в Росії пополняется дуже бідно, цілий ряд їх просто відсутня. Раніше в нас проізводілі деякі препарати, а тепер припинили: немає держзамовлення. Адже токсікологіческім центрам не потрібні великі партії, а маленькі виробляти невигодно. Тим не менш, є зарубіжні аналоги. Але проблема полягає в тому, що оні не завжди виявляються доступними за ціною. У сформованій ситуації найбільш прівлекательнимі виглядають антидоти зі Східної Європи: їх вартість нижча, ніж у препаратов з США та Західної Європи, а якість така ж. Наприклад, зараз потрібно заменіть аміностігмін, який у нас перестали випускати. Є болгарський галантамін («нівалін»), є німецький аналог, але їх вартості відрізняються в рази. Nі ще, що зараз важливо - потрібно створити єдину інформаційну базу з токсікологіі, налагодити інформаційний обмін між регіонами. Особливо це важливо для тих регіонів, в яких немає власної токсикологічної служби ».

Організаторамі семінару виступив Федеральне державне установа «Науково-практичний токсикологічний центр» Федерального агентства з здравоохраненію і соціальному розвитку, Кафедра клінічної токсикології Россійской медичної академії післядипломної освіти.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка,
в PR-агентство «Креатив-Студія« Прессто »:
Телефон: (095) 101 3523 begin_of_the_skype_highlighting (095) 101 3523 end_of_the_skype_highlighting (Олексій Кальонов, Олена Ульюк)

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 02:21:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-27 22:31:15

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 03:23:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-27 22:32:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-27 16:36:37

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-27 18:58:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-27 01:55:08

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-27 16:42:42

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-27 16:47:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-27 16:36:45

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-27 22:31:02

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-26 16:16:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-26 16:18:26

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-26 16:17:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-27 17:05:05

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-26 16:16:11