Об'єднання столичних аптек

Об'єднання столичних аптек Вчора стали відомі подальші кроки по об'єднанню муніципальних аптечних підприємств м. Москви в єдину мережу. Вже зараз нової роздрібної мережі 'Московські аптеки' пророкують друге за величиною місце на столичному ринку після 'Аптечної мережі 36,6'. (Відомості, 27.04.2005)

За останні два роки на російському ринку визначилися явні тенденції укрупненія приватних аптечних мереж та об'єднання державних унітарних предпріятій. Так у 2004 році приватні аптечні мережі відкрили в країні понад 1200 нових аптек. Всього в інфраструктуру і товаропровідну мережа фармринку залучено более 21 тис. амбулаторно-поліклінічних установ, включаючи ФАПи, близько 1,3 тис. госпітальних установ, 1,3 тис. дистриб'юторських компаній (при цьому 5 ведущіх дистриб'юторських компаній контролюють більше половини ринку ліків).

Согласно даними аналітичної компанії RMBC (ГК «Ремедіум») протягом 2004 р. в рознічном і госпітальному секторах було зафіксовано наявність продукції від 900 проізводітелей (83% обсягу продажів склали імпортні препарати). При цьому аптечний і госпітальний сегменти становлять 80% і 20% ринку відповідно. NГоворя про аптечний сектор, потрібно зауважити, що 77% роздрібних продажів припадає на аптеки, а частка пунктів та аптечних кіосків становить 23%.

По різними оцінками, річний оборот середньої аптеки 4-5 млн. рублів, тоді як у аптек, що працюють за принципом аптечних мереж, ця цифра від 23 до 25 млн. крб. в год. Така різниця в оборотах пов'язана в першу чергу з тим, що близько половини оборота мережі роблять за рахунок продажу нелікарський асортименту.
N
Небезинтересним є і той факт, що середнє споживання лікарських средств на душу населення (також за даними RMBC) за останній рік зросла на 27% і склало 38,6 $ в грошовому вираженні.


Експерти галузі про тенденції та перспективи розвитку роздрібного ринку:

Айдар Ішмухаметов, Голова Ради директорів ДК «Ремедіум»:
«Передумови об'єднання муніципальних аптек в мережі очевидні. У першу чергу, ето підвищення конкурентоспроможності та прибутковості аптечних підприємств. Крім того, консолідоване управління мережею дозволяє проводити гнучку цінову політіку, істотно скоротити витрати на іміджеві та маркетингові меропріятія, а також істотно розширює можливості розвитку комплексу дополнітельних послуг для покупців в аптеках мережі. Більш того, в умовах жесткой боротьби за покупця, екстенсивний розвиток вже не є пріоритетною составляющей бізнес стратегії аптечних мереж. На мій погляд, найближчим часом конкурентним перевагою стане впровадження міжнародних стандартів обслужіванія. З цих позицій, для одиничної аптеки фінансове навантаження практіческі непосильне ».

Александр Белавіч, Голова представництва компанії «Ядран»:
«З точки зору виробника, основна перевага мереж перед аптеками едінічнимі - це можливість використання їх як майданчик для маркетінгових акцій. Роботу ж з постачання ліків на сьогоднішній день економіческі доцільніше проводити через дистриб'юторів: мережі не володіють налаженной логістикою на належному рівні. Тим не менш, розвиток аптечних мереж - прізнак того, що ринок розвивається ».
N
Настасья Іванова, Генеральний директор« Національної Дистриб'юторською Компанії »:
« На мій погляд, сьогоднішнє зростання аптечних мереж - явище позитивне. Хоча Ця тенденція не є причиною фінансового зростання фармринку, оскільки колічество аптечних мереж не впливає на споживання ліків. Тим не менш, це показатель того, що фармринок стає більш структурованим, а значить, более зрозумілим і його учасникам, і споживачеві. Для самої ж аптеки передбачити успешность роботи «під маркою мережі» і «без неї» складно. Адже тут все залежить NОТ розташування аптеки і грамотності управлінської політики її керівництва ». N


За додатковою інформацією звертатися:
PR - агентство« Креатив - Студія ПРЕССТО »
Тел. (095) 101 35 23 begin_of_the_skype_highlighting (095) 101 35 23 end_of_the_skype_highlighting, Олена Кулькова, Юлія Коледа

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02