Створені перші''індивідуальні''стовбурові клітини

Створені перші''індивідуальні''стовбурові клітини

Вчені в Південній Кореї вперше створили людські стовбурові клітини, які, як стверджується, можна 'налаштовувати' таким чином, щоб вони підходили пацієнтам, хворим певними захворюваннями або отримав певні травми.

За словами вчених, це перший крок до адаптованим операцій з трансплантації органов, які не будуть відторгатися імунною системою пацієнта. Кожен з 11 нових видів стовбурових клітин вчені створили, взявши генетичний матеріал з кожних клітин одного з добровольців, і ввівши його в донорські яйцеклітини.

Браузер результаті були створені стовбурові клітини, які повністю підходять до організму пацієнта і можуть застосовуватися для лікування таких недуг, як діабет, без ризику відторгнення. Однак дослідники сказали в інтерв'ю журналу 'Сайєнс', что ще чекає багато роботи.

'Це дійсно крок вперед'
Профессор Кріс Хіггінс,
Брітанскій Рада з медичних досліджень

Крітікі, у свою чергу, називають цю техніку 'клонування' неетичною. За мненію доктора Джеральда шатена з Піттсбурзького університету в США, работавшего з ученими сеульського Національного університету, стовбурові клітини, созданние з тканин хворих пацієнтів, ймовірно також будуть мати деякі характерістікі хвороби, що в деяких випадках може означати, що перш ніж пріменять їх для лікування їх доведеться модифікувати.

Як вважають професор У Сок Хван і його колеги, вдало клонували человеческіх ембріонів в минулому році, дослідникам також доведеться розробити способи ефективно направляти зростання стволових клітин в стабільні типи клітин. 'Учням надо ще знайти спосіб усунути оставщіеся жовтня складові з лабораторних процедур', - говорять вони.

Сейчас вчені користуються тваринами ензимами, щоб ізолювати клітини, необходімие для таких досліджень. Крім того, вони підкреслюють, що цю техніку не треба використовувати для створення генетично ідентичних-немовлят, що називается репродуктивним клонуванням.

Технологія

Стволовие клітиною являють собою примітивні 'базові' клітини, з яких Можна виростити будь-які тканини організму. Щоб зробити з підходящими під конкретного пацієнта дослідники взяли зразки ДНК із шкірних клітин добровольцев і ввели цей генетичний матеріал у донорські яйцеклітини, з которих попередньо прибрали їх власний генетичний матеріал.

Еті яйцеклітини дорости до дуже ранній стадії розвитку ембріона (близько шести дней), коли він представляє собою лише згусток клітин. Потім з цього згустку учение витягли стовбурові клітини.

'Клонування в дослідницьких цілях [...] вкрай неетично'
Джулія Міллінгтон,
ProLife Alliance

Когда дослідники вивчили їх у лабораторії, стовбурові клітини, які з першим прізнакам, були сумісні з імунною системою людини, у якого були взяті образци ДНК. 'Це дійсно крок вперед. Це дає можливість лікування з прімененіем стовбурових клітин без їх відторгнення ', - вважає професор Кріс Хіггінс з британської Ради з медичних досліджень.
N
' Крім того, вчені поліпшили технологію і надійність пересадок стволових клітин ' , -додав він.

'Ці нові спостереження є досить значним і важливим кроком на шляху до Використання клітин клонованих людських ембріонів в научно-дослідних і терапевтичних цілях', - говорить професор Іан Уілмут з единбурзького інституту Рослін.

Профессор регенеративної медицини Кембріджського університету Роджер Педерсен говоріт, що ця робота надає 'численні докази' пріменімості методу заміни геному людської яйцеклітини на геном будь-якої клітини взрослого людини.

'Ми захоплені. Можливість появи нових методів лікування, заснованих на технологіях застосування стовбурових клітин, стає все більш реалістичною ', - счітают британські вчені професор Елісон Мердок і доктор Міодраг Стойкович. N

' Клонування в дослідницьких цілях , що включає в себе створення людських ембріонов, призначених для експериментів і подальшого знищення, вкрай неетічно ', - вважає Джулія Міллінгтон з організації ProLife Alliance.

' Експеримент над людським організмом у будь-якій стадії розвитку немає місця в цівілізованном суспільстві ', - підкреслює вона.

Джерело: News.bbc.co.uk

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02