У''диво-миші''заново виростають відрізані лапки

У''диво-миші''заново виростають відрізані лапки

Вчені відкрили 'диво-миша', у якої можуть заново виростати ампутовані кінцівки або сильно пошкоджені органи, що дає їй можливість відновлюватися після травм, які могли б назавжди позбавити дієздатності або призвести до загибелі звичайне тварина. Експериментальна тварина унікальне за своєю здатністю до регенерації, тому що у нього заново можуть відростати і оновлюватися пальці, суглоби, хвіст і навіть серце.

Дослідники також виявили, що, якщо клітини експериментальної миші вживити простим мишам, вони теж набувають здатність до регенерації.

Еті відкриття наближають той день, коли і у людини з'явиться можливість регенеріровать втрачені або пошкоджені органи, що відкриє нову еру в медіціне.

Подробно про це дослідження буде розказано на наступному тижні на науковій конференціі з проблем старіння в Кембриджському університеті. Еллен Хебер-Кац, профессор імунології в Інституті Уістара, американському біомедичної ісследовательском центрі, в лабораторії якої і вивели 'диво-миша', відзначає, что за здатність мишей до регенерації відповідає близько десятка генів.

Она до цих пір досліджує механізми функціонування цих генів, однак майже уверена, що у людини є схожі гени.

'Ми проводили експерименти, в ході яких ампутували або завдавали шкоди несколькім різним органам, таким як серце, пальці, хвіст і вуха, і просто наблюдалі, як вони відростало заново, - розповідає вона . - Це досить прімечательно. Єдиний орган, який не виріс знову, це мозок '.
N
' Коли ми вводили простим мишам ембріональні печінкові клітини, взяті у експеріментальних тварин, вони теж набували здатність до регенерації. Ми установілі, що ця здатність зберігалася навіть через шість місяців після введенія '.
N
Хебер-Кац зробила своє відкриття, коли помітила, що ідентифікаційні дірочки, которие вчені проколюють у вухах експериментальних мишей, затяглися , не оставів ніяких шрамів.

Затем самоізлечівающіхся мишей породи MRL піддали ряду хірургічних процедур. Браузер ході однієї з них мишам ампутували пальці на задніх лапах, але вони відросли снова разом з суглобами. В ході іншого експерименту у мишей відросли отрубленние хвости. Потім дослідники за допомогою азоту заморозили частини серця жівотних, але ці частини відновилися. Аналогічний феномен спостерігався при разрезаніі зорового нерва і частковому пошкодженні печінки.

'Ми виявили, що клітини у миші MRL діляться швидше, - зазначила Хебер-Кац. - Ее клітини живуть і відмирають швидше і замінюються швидше. Це, схоже, пов'язано зі способностью до регенерації '.
N
Ісследователі підозрюють, що ті ж гени несуть відповідальність за більш високу продолжітельность життя і виживання цих мишей у порівнянні з іншими. Проте нинешнім експериментальним мишам всього 18 місяців від народження, а нормальна продолжітельность життя у мишей складає 2 роки, так що робити висновки поки рано.

Учение вже давно встановили, що у менш складних живих створінь є впечатляющая здатність до регенерації. Багато риби і амфібії можуть восстанавлівать внутрішні органи і навіть цілі кінцівки.

Человеческій організм у стані регенерувати печінку при схоронності хоча б четвертой її частини, а також кров і зовнішні шкірні покриви. Інші органи не восстанавліваются.

Ето, ймовірно, пояснюється тим, що, хоча більшість клітин у ссавців поначалу мають потенціал розвинутися в клітку будь-якого типу, дуже скоро вони становятся спеціалізованими. Це дозволяє ссавцем розвивати більш сложную структуру мозку і тіла, однак позбавляє їх здатності до регенерації.

Браузер відміну від ссавців, якщо, наприклад, тритон втрачає кінцівку, то клітини вокруг рани перетворюються на так звані 'стовбурові клітини', які можуть развіться в будь-який потрібний тип клітин, включаючи кісткові, шкірні і нервові.

Джерело: Inopressa.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02