Гени допоможуть відростити нові кінцівки

Гени допоможуть відростити нові кінцівки

Вчені вірять, що останні наукові досягнення дадуть нову надію тим, хто переніс ампутацію або деформацію кінцівок. Таємниці саламандр коли-небудь, можливо, навчать людей загоювати рани без шрамів та навіть відрощувати нові кінцівки після аварій.

Фонд зцілення та Університет Манчестера вчора оголосили про 25-річною програмою сотруднічества вартістю 10 млн фунтів, мета якої - зрозуміти, яким чином некоторим істотам вдається регенерувати відірвані кінцівки, і з'ясувати, Можна чи наділити людей такими ж здібностями.

Не треба думати, що ця мета нереалістична, сказав Енріке Амайя, фахівець з регенераціі тканин, що працює у фонді. Людські ембріони, що знаходяться в утробе, якщо їх оперують до шостого місяця вагітності, заліковують рани без шрамов, але згодом ця здатність втрачається. У людей і амфібій 85% одінакових генів, і мабуть, що у дорослої людини є, у прихованій форме, гени, що забезпечують загоєння без шрамів.

Головастік і жаба дають можливість ідентифікувати ці гени. Пуголовки, получівшіе травму, безслідно заліковують пошкодження за кілька годин, а новий хвост відрощують за дев'ять днів, сказав він. Саламандри можуть неодноразово отращівать одну й ту ж кінцівку, а деякі ящірки уміють позбавлятися від хвоста за своїм бажанням.

У саламандр розгадкою є бластема, група клітин, що володіють здатністю превращаться в нові кінцівки. 'Ми хочемо знайти способи створення цих клітин', -заявив Амайя.

Головастікі є підходящим об'єктом для експериментів, оскільки развіваются поза материнської утроби, що робить їх доступними, а також тому, что і вони втрачають здатність до регенерації після перетворення в жаб. Це означает, що можна ідентифікувати гени, що управляють цим процесом.

'Можна змусити дорослу жабу регенерувати? - запитує він. - Саме це Ми і хочемо з'ясувати перш за все. Наступний крок: чи можна ідентифікувати механізми, які змусили б ссавців регенерувати кінцівки, як саламандри? ' Він сподівається, що нові способи лікування з'являться 'протягом поколенія'.

Профессор Амайя працює разом з Марком Фергюсоном, чиї нові методики лікування, уменьшающіе освіта шрамів, в даний час проходять клінічні іспитанія.

'Наука не стоїть на місці, - сказав вчора Фергюсон. - Було безвідповідально думать, що це можна зробити за два-три роки, але успіх нинішніх препаратів Можна розвинути'.

Цель професора Амайя, після того як гени будуть ідентифіковані, - розробка препаратов або методів генної терапії, які у разі необхідності будуть актівіровать або пригнічувати їх у людей. Перший етап - загоєння без шрамів, ніж регенераціі кінцівок ще дуже далеко.

Гус Макгрутер, що очолює дослідження в області пластичної і восстановітельной хірургії в Університеті Манчестера, говорить, що регенерація тканей є наступним кроком для тих, хто страждає деформацією кінцівок. N 'Це питання грошей, ресурсів і досліджень, - сказав він. - Це неодмінно проізойдет'.

Ісследованію радий Пол Келлі, який три з половиною роки тому впав у бетономешалку і втратив ногу нижче коліна і кисть лівої руки. 50-річний Келлі сказал про задуми Амайя: 'Я вражений. У моєму випадку це змінило б все '.
N
Фокуси з хвостом

Браузер число істот, що вміють відрощувати нові кінцівки або загоювати травми без шрамов, входять:

-Саламандри: земноводні, які можуть неодноразово відрощувати втрачені конечності та інші частини тіла.

-Планар: коли цих черв'яків ріжуть на частини, вони просто перетворюються на нових червей. До 300 хробаків за один раз.

-пуголовки: відрощують нові хвости, за кілька годин безслідно виліковують рани.

-Ящірки: можуть скинути частину хвоста або весь хвіст у разі нападу хіщніка. Нові хвости відростають за 3-4 місяці.

Джерело: Inopressa.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02