Міжнародний форум з радіології STAR

Міжнародний форум з радіології STAR 6 і 7 жовтня 2005 р. в конференц-залі Інституту кардіології РКНПК МОЗ і СР РФ (Москва) пройшов унікальний міжнародний освітній форум STAR, на якому зустрілися провідні фахівці в області радіології.

Програма STAR організована компаніями «Шерінг АГ» і «Сіменс» за участю Общества фахівців з променевої діагностики, Інституту кардіології РКНПК МОЗ та СЗ РФ і Московського об'єднання медичних радіологів.

Главная мета форуму STAR - обмін досвідом провідних незалежних експертів в області новейшіх досягнень сучасної радіології. Програма STAR була заснована в 1993 г. Регулярні зустрічі лікарів - учасників програми - надають фахівцям з різних країн можливість широкого обговорення актуальних питань радіології Як в рамках лекцій та семінарів, так і в ході неформального спілкування.
N
Гостей форуму вітали науковий директор програми STAR професор Стенфордского університету Ханс Рінгерц і академік РАМН Сергій Костянтинович Терновой.

Виступленіе Джузеппе Скотті, професора, доктора медицини (м. Мілан), було посвящено магнітно-резонансної ангіографії (MPA) c контрастним посиленням, которая являє собою одну з найбільш цікавих діагностичних разновідностей магнітно-резонансного методу. МРА є особливо перспективним направленіем дослідження цереброваскулярних патологій. За словами Дж. Скотті, МРА дозволяє значно скоротити використання більш інвазивного методу - катетерной ангіографії. Незважаючи на те, що основною областю клінічного прімененія МРА є дослідження екстракраніальних артеріальних судин, главним чином сонних артерій, МРА може бути вельми корисною і для ісследованія інтракраніальних кровообігу в діагностиці як артеріальної, так і венозної патології.
N
Райнер Райнмюллер, професор, доктор медицини (м. Грац), продовжив тему, освітивши современное стан цифрових методів отримання томографічного зображення, такіх як комп'ютерна томографія (КТ) та магнітно-резонансна томографія (МРТ). NСочетаніе даних дослідницьких методів дозволяє одночасно отримувати інформацію про морфології та функціонуванні серця. Це означає, що тепер доктора можуть візуалізувати як морфологічні зміни при атеросклерозі коронарних артерій, так і виникаючі при цьому функціональні порушення, напрімер зниження перфузії міокарда.
N
Ніколас С. Гурцояніс, професор, доктор медицини (Крит), висвітлив різноманітні достоінства магнітно-резонансної томографії з контрастним посиленням: превосходний контраст при візуалізації м'яких тканин, відсутність радіаційного воздействія, можливість отримувати тривимірне зображення в різних проекціях і проізводіть повну комплексну оцінку морфологічного та функціонального состоянія тонкого кишечника.

Многочісленние міжнародні та російські фахівці ділилися розробками прімененій магнітно-резонансної томографії у дослідженні всього тіла, в ендоваскулярном лікуванні внутрішньочерепних аневризм, в дослідженні при захворюваннях перікарда, в діагностиці пухлин головного мозку. Так, академік РАМН професор В.Н. Корнієнко, керівник відділення нейрорентгенологіі Інституту нейрохірургіі ім. акад. М.М. Бурденка, РАМН (м. Москва), представив результати разработкі алгоритмів обстеження нейроонкологіческіх хворих за допомогою клініческіх методів променевої діагностики. В даний час МРТ, безсумнівно, является методом вибору, особливо із застосуванням контрастного посилення і з Використання різних програм візуалізації пухлин головного мозку.
N
Продовжити тематику захворювань головного мозку, професор Т.М. Трофімова, заведующая кафедрою рентгенології Медичної академії післядипломної образованія (м. Санкт-Петербург), вказала на те, що за останні кілька років существенно змінилися уявлення про дисемінованому енцефаліті, а кордон между ним і розсіяним склерозом стала ще більш розмитою. Більш чітке разграніченіе цих станів полягає у вдосконаленні існуючих методов діагностики і в розробці нових. Провідним діагностичним методом при деміелінізірующіх ураженнях сьогодні є МРТ. Контрастне посилення позволяет розрізняти гострий запальний процес від хронічного, що необходімо для правильного та швидкого початку відповідного лікування.
N
Профессор В.Є. Синіцин, провідний співробітник відділу томографії Інституту клініческой кардіології ім. А.Л. Мясникова Російського кардіологічного научно-виробничого комплексу, говорив про стрімких темпах розвитку лучевой діагностики. Нові контрастно-діагностичні засоби допомагають боротися с такими клінічними проблемами, як підозри на рак передміхурової залози, почечная коліка, гематурія, об'ємні утворення нирок, сечоводів та сечового пузиря, хвороби ниркових судин і вен. Сьогодні провідне значення в діагностиці болезней нирок і сечоводів зайняли УЗД і КТ. МРТ в більшості випадків является повноцінною альтернативою КТ. При діагностиці хвороб передміхурової желези і зовнішніх статевих органів у чоловіків оптимальним є тандем УЗД-МРТ.
N
Проблему інтервенційної радіології в онкології торкнувся професор Б.І. Долгушин, заведующій відділом променевої діагностики ГУ РОНЦ, заступник директора НДІК РОНЦ по наукової роботи. Згідно з доповіддю проф. Долгушина інтервенційна радіологія (ІР) - швидко розвивається спеціальність в онкології. Завдяки ІР можливості обичних діагностичних методик розширюються до терапевтичних процедур під контролем одного з видів інтроскопії (флюороскопія, УЗД, РКТ, МРТ).
N
Актуальние питання розвитку нових технологій і використання сучасних контрастних засобів для діагностики непухлинних хвороб тонкої кишки, заболеваній нирок і сечовивідних шляхів, теми радіологічних втручань при злокачественних пухлинах печінки, променевої діагностики в стоматології також були под пильною увагою учасників форуму.

Логіческім завершенням форуму став виступ пана на Ханса Рінгерца, утримання которого зводилося до наступного: «МР-томографія - метод, гідний Нобелівської преміі». За словами пана Рінгерца, ця премія дуже важлива і має велике значеніе для діагностичної радіології, оскільки вона визнає внесок одного з нашіх нових ключових методів побудови зображення. МРТ з контрастним посиленням продолжает швидко розвиватися, так як часто перевершує інші методи полученія зображень, і значно покращує діагностику при багатьох заболеваніях. МРТ замінила ряд інвазивних методів дослідження, тим самим сократів ступінь ризику і знизивши неприємні відчуття у багатьох пацієнтів.
N


Інформація про компанію

Schering AG - це фармацевтична компанія, що володіє власною ісследовательской базою. Діяльність компанії зосереджена в чотирьох областях: гінекологія і андрологія, онкологія, діагностична візуалізація, а також спеціалізірованние методи терапії захворювань, що призводять до інвалідності. NУчаствуя у світовій економіці в якості виробника передової продукції, «Schering AG» займає провідні позиції на спеціалізованих ринках по всьому міру. Завдяки дослідженням і розробкам, здійснюваним співробітниками компаніі, а також підтримці міжнародної мережі першокласних партнерів, «Schering AG» гарантує надходження перспективної продукції. Використовуючи нові ідеі, «Schering AG» прагне внести незаперечний внесок у розвиток медицини та прілагает всі зусилля, щоб поліпшити якість життя. Making medicine work.
N
Данний прес-реліз був підготовлений відділом корпоративних комунікацій «Шерінг АГ», Берлін, Німеччина.
N
Контактние співробітники відділу корпоративних комунікацій:

Представітельство концерну Schering AG в Росії (тел.: 231 грудня 2000; факс: 231 12 02):

Отдел корпоративних комунікацій - Юлія Свєтова, T.: + 7095 231 грудня 2000 julia.svetova @ schering.de

Дополнітельная інформація на сайтах www.schering.ru або www.schering.de /eng

Некоторие що містяться в даному прес-релізі тверджень, які не є ні предоставленной фінансовою інформацією, ні якими-небудь іншими історичними даннимі, ставляться до майбутнього і включають, не обмежуючись тільки ними, заявленія, які прогнозують або коротко позначають майбутні події, тенденціі, плани або мети. До таких заяв не варто ставитися з надмірним доверіем, оскільки, за своїм характером, вони пов'язані з відомими і ще не ізвестнимі ризиками та неточностями, а також на них можуть вплинути інші фактори, що може призвести до того, що реальні результати , а також плани і целі «Schering AG» будуть по суті відрізнятися від тих, що декларувалися або подразумевалісь в заявах, що відносяться до майбутнього. Деякі фактори, які могут обумовлювати такі відмінності, описуються в наших звітах форми 20-F і форми 6-К, представлених до Комісії США з цінних паперів і бірж. «Schering AG» не бере на себе будь-яких зобов'язань щодо публічного поновлення або перегляду подібних відносяться до майбутнього заяв, ні з метою відображення новой інформації, майбутніх подій або обставин, ні з інших причин.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-29 08:51:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-29 19:00:19

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-29 12:38:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-29 09:01:55

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-29 19:56:32

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-29 15:18:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-29 20:04:49

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-29 17:48:29

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-29 19:31:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-29 08:54:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-29 12:32:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-29 08:43:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-29 08:58:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-29 08:47:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-29 08:59:17

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-29 08:41:13

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-29 18:31:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-29 08:58:36

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-29 20:13:57

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-29 17:25:14