Платинова Унція 2005: Час бути понятими

Платинова Унція 2005: Час бути понятими Вчора, 25 жовтня, відбувся Круглий стіл, присвячений старту щорічного Відкритого Конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі 'Платинова Унція'.

Організатори оголосили новини і нововведення конкурсного року, зокрема, учрежденіе нової підномінації - «Діяч регіонального рівня».

Главной же новиною стала ініціатива представників Конкурсу «Платинова унція» і бізнес-спільноти щодо створення Хартії професіоналів фармацевтичної галузі - документа, що регулює взаємини і встановлює принципи соціальної ответственності учасників російського фармацевтичного ринку.

«Час повернути галузі заслужену повагу». З цієї фрази починається текст Хартіі. Цієї фрази достатньо, щоб зрозуміти її мета.
N
Подпісавшіе документ приймають на себе зобов'язання:

-неухильно дотримуватися етичні норми при розробці та просуванні лекарственних коштів, при здійсненні збуту медикаментів,

-здійснювати співробітництво лише з тими партнерами, чия добре ім'я не визивает сумнівів,

-прагнути до введення в обіг максимально можливого числа препаратів, чиє качество та ефективність відповідають світовим стандартам лікування, і.т.д.

Основоположніком ідеї створення Хартії став фармацевтичний завод «Егіс». NІніціатіву пана Ласло Почайі, генерального представника «Егіс», підтримали представітелі еліти фармацевтичного бізнесу - Ігор Рудинський («СІА Інтернейшнл»), Андрій Немовлят («Нижфарм»), Айдар Ішмухаметов (ГК «Ремедіум»), Ральф Вайнтруб («Інвар»), Юрій Крестінскій (ГК «Біоніка»), Андрій Митрофанов (Асоціація Російських фармацевтичних виробників).

Браузер результаті роботи Круглого столу Хартія професіоналів фармацевтичної отраслі була підписана представниками провідних фармацевтичних компаній.

Также організаційним комітетом Конкурсу було прийнято рішення, згідно з которому, до участі в новому конкурсному році не будуть допускатися компанії, не прісоедінівшееся до цієї Хартії, що ще більше збільшить значимість призу.

Елена Фішкова, Виконавчий директор Конкурсу «Платинова унція»:

«Хартія фармацевтів - це, перш за все, особистий кодекс честі для кожного представітеля цього бізнесу ... Формулювання можуть бути узагальнені або надмірно конкретізіровани. Але всі ми чудово розуміємо, що, перш за все, мова йде про обещаніі, даному самим собі. Обіцянку працювати чесно і відповідально ».

Айдар Ішмухаметов, Голова ради директорів ДК «Ремедіум»:

«Прозорість конкурсу кожен рік стає все більш відчутною. У цьому році перед нами стоїть завдання добитися ще більшої відкритості. Для Унції важливо, щоб каждая перемога була повністю обгрунтована і прийнята спільнотою. Саме це дає нам можливість зібрати провідних представників галузі, для створення єдиної ідеологіі етичного ведення бізнесу ».
N
Ласло Почайі, Генеральний представник фармацевтичного заводу« Егіс », Основоположнік Хартії професіоналів фармацевтичної галузі:

«За роки існування Платинова Унція стала не тільки престижним призом, але своеобразним знаком якості в галузі. Конкурс виграють тільки шановні компаніі, що користуються авторитетом, як на ринку, так і всередині нього ... Компаніі-переможці та лауреати конкурсу «Платинова унція» - це не тільки успешние гравці на фармацевтичному ринку, а й соціально відповідальні, добросовестние люди; це ті фігури ринку, на яких рівняються інші. NПодпісивая Хартію, ці компанії подають приклад іншим, сприяючи того, що етіческіе принципи і стандарти, прописані в Хартії, незабаром стануть нормой на всьому ринку ».
N
Юрій Крестінскій, Голова ради директорів ЦМІ «Фармексперт»:

«Ініціатива Конкурсу підтримується ще й тим, що« Платинова унція »виходить на новий масштаб, більш щільно співпрацює з регіонами. У цьому році оргкомітет вводіт нову підномінації - «Діяч регіонального рівня». Для визначення победітеля в цій номінації ми з колегами з компанії RMBC розробили модель, основанную на складанні рейтингів. Критеріями потрапляння до рейтингу є: публічность, новаторство, соціальна відповідальність, соціальна активність, етічность і професіоналізм ».
N
Ральф Вайнтруб, генеральний директор компанії« Інвар »:

«Засновникам Хартії вдалося уникнути тих підводних каменів, на які наталківалісь аналогічні ініціативи раніше. Створити документ, що поєднує в собі задачу встановити основні принципи і при цьому адаптований під кожного участніка якогось спільноти неможливо, зайва опрацювання тут стає камнем спотикання. У Хартії закріплено основні принципи роботи та партнерства, которие повинні бути єдиними для всіх. Цей документ виконує головне завдання - задает орієнтири, при цьому, не вдаючись зокрема і не намагаючись регламентіровать кожен аспект діяльності учасників ринку ».

Почетним Спонсором Конкурсу цього року виступила компанія «Нижфарм»

Андрей Немовлят, генеральний директор компанії «Нижфарм»:

« Рішення не брати участь у конкурсі, а виступити його спонсором не скасовує стремленіе Нижфарм бути кращим у своїй діяльності на фармринку; досягнення успеха на благо споживачів, персоналу та акціонерів компанії завжди було і Буде метою Нижфарм. Проте сьогодні ми прийшли до усвідомлення того, що роль Нижфарм в житті конкурсу і в реалізації його цілей може бути ширшим. Участь і перемога в конкурсе - це успіх однієї компанії, а підтримка Конкурсу в якості спонсора - ето внесок у довголіття тієї справи, принципи якого ми поділяємо ».
N
За додатковою інформацією звертатися:
PR-агентство «Креатив-Студія« Прессто »
+7 (095) 101-3523 begin_of_the_skype_highlighting +7 (095) 101-3523 end_of_the_skype_highlighting
Елена Кулькова, Катерина Винокурова

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02