Schering AG і Sonus Pharmaceuticals оголошують про укладання повного ліцензійної угоди по протипухлинному препарату TOCOSOL ® Paclitaxel

Schering AG і Sonus Pharmaceuticals оголошують про укладання повного ліцензійної угоди по протипухлинному препарату TOCOSOL ® Paclitaxel Берлін (Німеччина) і Ботелл (штат Вашингтон), 18 жовтня 2005 року: компанії Schering AG (Німеччина) і Sonus Pharmaceuticals, Inc. оголосили сьогодні про те, що ними була підписана ліцензійна угода, що надає Schering AG ексклюзивні міжнародні права на розробку і продаж препарату TOCOSOL ® Paclitaxel.

TOCOSOL ® Paclitaxel вже продемонстрував обнадійливий рівень безпеки і протипухлинної активності стосовно ряду солідних пухлин у ході клініческіх досліджень II фази, а в даний час даний препарат задействован в опорному дослідженні III фази, де вивчається його потенціал в терапіі метастатичного раку молочної залози. До кінця 2007 року Schering і Sonus мають намір подати заявку про реєстрацію (NDA) препарату з цього показання. N

За умовами угоди Schering візьме на себе приблизно 15% інвестування в акціонерний капітал компанії Sonus Pharmaceuticals Inc., Яка також отримає авансовий ліцензійний платіж, поетапні платежі і ліцензійні відрахування. NЛіцензіонное угода повинна бути схвалена компетентними інстанціями в соответствіі з Антимонопольним актом Харта-Скотта-Родино.

«Співпраця з Sonus Pharmaceuticals стратегічно доповнює нашу собственную лінію розробки, що включає цілий ряд інноваційних препаратів для сістемной та цільової терапії раку, і підсилює наші позиції в галузі онкології », -казав Карло Монтаньє, керівник онкологічного бізнес-напряму в Schering AG. «Ми виходимо з того, що ринок препаратів для хіміотерапії і, у особенності, таксанових препаратів продовжить розширюватися і в майбутньому. До цих пір сохраняется істотна медична потреба в більш зручних у застосуванні, високоеффектівних хіміотерапевтичних засобах з поліпшеним і, отже, более прийнятним профілем переносимості, завдяки яким більше пацієнтів смоглі б отримувати оптимальне лікування. TOCOSOL ® Paclitaxel міг би надати все ці переваги ».

« Ми дуже раді, що нам вдалося укласти цю угоду з одним з провідних мірових гравців у фармацевтичній промисловості », - сказав Майкл А. Мартіно , презідент і виконавчий директор Sonus Pharmaceuticals. «Першокласний міровой досвід Schering в області клінічних та управлінських розробок, стратегіческого маркетингу, виробництва і збуту, а також їх рішучість розвивати онкологіческое напрямок роблять цю компанію особливо цінним партнером для Sonus. NSchering поділяє нашу віру в те, що TOCOSOL ® Paclitaxel має переконливі конкурентние переваги, які дозволили б виділити його серед інших таксанових препаратів, і обидві наші компанії вирішили спільно інвестувати дальнейшую розробку, щоб домогтися максимального клінічного та комерційного успеха даного продукту ».

Про препарат TOCOSOL ® Paclitaxel

TOCOSOL ® Paclitaxel являє собою емульсію на основі вітаміну Е. Введеніе необхідної дози паклітакселу здійснюється шляхом 15-хвилинної інфузії. NПаклітаксель входить до таксановую групу протипухлинних препаратів і є актівним компонентом схвалених лікарських засобів, що застосовуються в терапії многіх форм раку. Завдяки інноваційній технології TOCOSOL, розробленої компаніей Sonus, Paclitaxel доставляє в організм майже на 70% більш активний паклітаксель в порівнянні з ідентичною дозою Taxol ®, як це було продемонстріровано в клінічному дослідженні фармакології. Результати даного ісследованія були представлені на щорічному конгресі Американського товариства клініческой онкології (ASCO) 2005. Крім того, TOCOSOL ® Paclitaxel не містить кремафора (поліоксіетілірованного касторової олії), що дозволяє скоротити время інфузій і може поліпшити переносимість препарату пацієнтами, а також уменьшіть побічні ефекти, що обмежують проведення терапії.

У червні 2005 року в Управлінні по санітарному нагляду за якістю харчових продуктов і медикаментів США (FDA) була проведена процедура «Оцінки спеціального протокола» (SPA) щодо дослідження III фази по метастатичній раку молочной залози. Потім у вересні 2005 року компанія Sonus початку дослідження III фази з TOCOSOL ® Paclitaxel. У ході рандомізованого дослідження в двох группах будуть порівнюватися щотижневі ін'єкції TOCOSOL ® Paclitaxel і Taxol ®. NДля участі в даному дослідженні III фази будуть відібрані пацієнти пріблізітельно в 150 клінічних центрах Північної Америки, Східної та Західної Европи, ПАР та Ізраїлю.
NБраузер час Sonus продовжує проводити дослідження II фази по застосуванню TOCOSOL ® Paclitaxel при метастатичній раку молочної залози. У дослідженні був получен 53%-ий показник підтвердженого об'єктивної відповіді (за заявою ісследователя) у 47 пацієнток. Зараз у рамках даного дослідження проводиться последующее спостереження за пацієнтками з метою визначення часу до прогрессірованія захворювання, а також тривалості виживання. Про самих последніх результати дослідження буде повідомлено на Симпозіумі з раку молочної желези, який пройде в Сан-Антоніо на початку грудня цього року. В ході дополнітельних досліджень II фази з препаратом TOCOSOL ® Paclitaxel, представленних на щорічному конгресі ASCO 2004, були отримані наступні показателі об'єктивної відповіді: 21% у 42 пацієнтів з недрібноклітинний рак легкіх, 33% у 27 пацієнтів з раком жовчного міхура і 39% - у 51 пацієнтки з раком яєчників. Виходячи з такого обнадійливих результатів досліджень II фази, компаніі Schering і Sonus розглянуть можливість розширити сферу застосування TOCOSOL ® Paclitaxel до декількох свідчень, щоб підтримати керування жізненним циклом даного продукту.
N

Інформація про компанію
Schering AG - це фармацевтична компанія, що володіє власною ісследовательской базою. Діяльність компанії зосереджена в чотирьох областях: гінекологія і андрологія, онкологія, діагностична візуалізація, а також спеціалізірованние методи терапії захворювань, що призводять до інвалідності. NУчаствуя у світовій економіці в якості виробника передової продукції, Schering AG займає провідні позиції на спеціалізованих ринках по всьому світу. NБлагодаря дослідженням і розробкам, здійснюваним співробітниками компанії, а также підтримки міжнародної мережі першокласних партнерів, Schering AG гарантірует надходження перспективної продукції. Використовуючи нові ідеї, Schering AG прагне внести незаперечний внесок у розвиток медицини і докладає всіх усілія, щоб поліпшити якість життя.
NMaking medicine work.
NЗа більш детальною інформацією звертайтеся:

Представітельство концерну Schering AG в Росії (тел.: + 7095 231-12-00 begin_of_the_skype_highlighting + 7095 231-12-00 end_of_the_skype_highlighting; факс: 231-12-02)
Отдел корпоративних комунікацій - Юлія Свєтова, тел.: 231-12-00, pr.moscow @ schering.de

Дополнітельная інформація на сайтах www.schering.ru або
www.schering.de /eng
Некоторие що містяться в даному прес-релізі тверджень , не є ні предоставленной фінансовою інформацією, ні якими-небудь іншими історичними даннимі, ставляться до майбутнього і включають, не обмежуючись тільки ними, заявленія, які прогнозують або коротко позначають майбутні події, тенденціі, плани або цілі. До таких заяв не варто ставитися з надмірним доверіем, оскільки, за своїм характером, вони пов'язані з відомими і ще не ізвестнимі ризиками та неточностями, а також на них можуть вплинути інші фактори, що може призвести до того, що реальні результати , а також плани і целі «Schering AG» будуть по суті відрізнятися від тих, що декларувалися або подразумевалісь в заявах, що відносяться до майбутнього. Деякі фактори, які могут обумовлювати такі відмінності, описуються в наших звітах форми 20-F і форми 6-К, представлених до Комісії США з цінних паперів і бірж. «Schering AG» не бере на себе будь-яких зобов'язань щодо публічного поновлення або перегляду подібних відносяться до майбутнього заяв ні з метою відображення новой інформації, майбутніх подій або обставин, ні з інших причин.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02