Секрет блискучою посмішки

Секрет блискучою посмішки

Зуби служать не тільки засобом пережовування їжі, а й природною прикрасою особи. Тому вони повинні бути не тільки здоровими, але і красивими!N

Сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні всі засоби для того, щоб виправити або надійно замаскувати будь-який дефект усмішки, а також самими різноманітними можливостями для того, щоб зробити і без того прекрасну усмішку просто чарівною.

Косметіческій ремонт

Що робити, якщо горіх виявився занадто твердим, а зуб - занадто тендітним? N Як бути, якщо після невдалого пломбування або з інших причин зуб потемнів і став виділятися серед своїх «побратимів»? Чи є спосіб усунути невелику кривизну зубів або великі проміжки між ними, не вдаючись при цьому до ортодонтичної допомоги та протезування ? Чи можна подовжити нижній, витертий від часу, край зубів, щоб завдяки цьому виглядати молодші? І, нарешті, як зробити посмішку білосніжної, якщо будь-який з методів відбілювання категорично протипоказаний або якщо в роті стоять кілька коронок, які, як відомо, не міняють свій колір після відбілювання?

Прекрасним виходом з усіх цих непростих ситуацій стане зубна реставрація. Усунути будь-який недосконалість посмішки допоможуть вініри - облицювальні пластини, що служать для відновлення втраченої форми або кольору зубів. Їх переваги перед пломбами полягають у тому, що під ці конструкції зуб обробляється мінімально - не більше 0, 5 мм. Крім того, виготовлені з склокераміки, вініри мають набагато більшу міцність, і до того ж не дають під роті усадки, як навіть найкраща світлотверднучий пломба. Керамічна маса інертна, а значить, не дратує ясна й тверді тканини зуба, не знебарвлюється й не змінює колір під впливом нікотину, кави, червоного вина й інших барвників, тому й по закінченні декількох років можна НЕ турбуватися за збереження первісного кольору зубів. Голлівудські вініри моделюються в лабораторії, а не в роті пацієнта, тому зручність цих конструкцій незрівнянно вище, ніж у пломб.

До недавнього часу всі матеріали, що використовуються для відновлення зубів, були недостатньо прозорими. На відміну від них вініри володіють такими ж светопроводящімі властивостями, що й натуральна емаль. Тому зуб, до якого прикріплена порцелянова лицювальна пластина по виду нічим не відрізняється від сусідніх.

На жаль, ці зубні конструкції не можна використовувати, якщо у зуба відсутній один чи більше стінок або якщо він зруйнований більше, ніж наполовину. У такій ситуації допомогти пацієнтові може тільки коронка.

Nа у роті зірка горить

Ідея прикрашати зуби коштовностями не нова. Індіанці майя, наприклад, робили це за допомогою нефритових пластин. Мешканці острова Борнео даяк, висверлівая в центрі кожного зуба по маленькій дірочки, вставляли в отвори мідний цвях із круглою або зіркоподібною голівкою. Капелюшок цвяха, до блиску відполірована постійним тертям об внутрішню поверхню губи, сяяла при посмішці, роблячи зовнішність аборигенів, на їхню думку, чарівною. Деякі наші сучасники і до цих пір вважають, що золоті зуби у роті - прикраса куди більше привабливе, ніж природна білизна «рідної » посмішки.

Сьогодні в цивілізованих країнах прийнято прикрашати зуби за допомогою елегантних, ледь помітних ( розміром від 1,5 до 2,5 мм) страз, дорогоцінних каменів і золотих скайси. Мода ця прийшла до нас із Німеччини.
Головний принцип декоративної стоматології - безпека - у корені суперечить варварським переконанням дикунів. N Коштовності ні в якому разі не повинні травмувати зуб і навколишні його тканини, і заподіювати незручності клієнтові. Тому стандартно ограновані діаманти вставляють, як правило, тільки в порцелянові коронки, а живі зуби , щоб їх не препарувати, прикрашають скайси. Скайси мають пласку поверхню і прикріплюються до зуба за допомогою спеціального клею (він також використовується також для встановлення ортодонтичних брекетів ). N З'єднання виходить настільки герметичним, що поверхня зуба повністю захищена від проникнення бактерій. Видаляють скайси особливим розчином або інструментом, приблизно так само, як рятують від брекетів. Товщина зубних прикрас всього 0,5 мм, важать вони десяту частину грама . N Навколо них не скупчується їжа, не виникає тертя об губи, тому вони майже не відчуваються. До того ж ці прикраси не потребують ніякого додаткового догляду, не заважають ні звичайної, ні професійної чищенні зубів. N
Різновидів Скайси - море, тому кожен клієнт знайде що-небудь на свій смак. Романтичні дівчини виберуть квіточки, зірки і сердечка, шанувальники Сходу - півмісяць або символ «інь-янь», спортсмени - малюсінький футбольний м'яч, музиканти - скрипковий ключ, молодь - маленький «смайлик» або «@», а «реальні пацани», напевно, помістять на свої зуби по «$». Загалом, простору для самовираження ці прикраси дають куди більше, ніж могли мріяти індіанці майя. N
Дорогоцінні камені 56-гранної конусоподібної огранювання (як правило, прозорі діаманти і сапфіри) упаюється всередину коронки за особливою технологією, так, щоб поверхня зуба залишалася рівною . Головні шанувальники дорогоцінних посмішок - жінки і естрадні зірки. Прикраса виразно й ефектно грає у світлі, про днако вийняти його з коронки набагато

важче, ніж відклеїти Скайси від живого зуба . Зазвичай для цього доводиться заміняти коронку. Втім, справедливості заради, треба сказати, що скайси можна робити і з дорогоцінних каменів, поміщаючи їх у золоту оправу із плоскою задньою поверхнею. Коштують такі прикраси від 1500 до 3500 руб.

Щоб не стати жертвою блискучої зубної моди, у жодному разі не можна виробляти ці процедури самостійно. Тільки професійно виконана послуга гарантує її безпеку.
PS :
Зуб не повинен служити оправою для коштовностей, тому краще віддати перевагу« плоскі »прикраси, які надійно прикріплюються спеціальним клеєм. Вони не травмують зуби і можуть бути зняті стоматологом у будь-яку хвилину за бажанням клієнта.
Дякуємо за консультацію клініку лазерної медицини доктора Колесніченко (лазерна стоматологія , протезування зубів , імплантація зубів , відбілювання зубів ...)

Джерело: Medicus.ru


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 03:23:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06