«Платинова унція» в шостий раз «зміряла температуру» на фармринку

«Платинова унція» в шостий раз «зміряла температуру» на фармринку 7 квітня в «Радіус-холі» (м. Москва) відбулася шоста за рахунком церемонія вручення нагород Всеросійського Відкритого Конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Платинова унція 2005».

Представники провідних фармацевтичних компаній, відомі державні і общественние діячі, журналісти суспільно-політичних і спеціалізованих СМІ, всього понад 300 представників еліти фармацевтичної спільноти, першими узналі імена кращих - переможців Конкурсу «Платинова Унція 2005».

«Всі присутні на церемонії нагородження переможців« Платинової унції »- настоящіе зірки від фармацевтики, і« Платинова унція »виконує тільки приємну міссію - засвідчити це перед громадськістю, - зазначила у своїй пріветственной мови Олена Фішкова, виконавчий директор конкурсу «Платинова унція 2005». - Конкуренція в цьому році була жорстока. Тому, вітаючи победітелей, хочу відзначити, що програли все одно немає. Як сказав Бернард Шоу: 'Наука завжди виявляється не права. Вона ніколи не вирішить питання, не поставів при цьому десяток нових '. А значить, є величезний простір для звершень, Nа у 'Платинової Унції' - нескінченно цікаве життя ».

Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Михайло Зурабов у своїй пріветственной промові подякував всіх учасників фармацевтичного ринку Росії за роботу в непростому 2005 році та побажав успіхів, професійних здобутків та удачі у всіх починаннях.

Генеральний директор ГУП НВО «Мікроген» - Антон Катлінскій, вітаючи участніков церемонії, відзначив:
-Рівень «Платинової Унції» зростає рік від року. І справа навіть не в самій церемоніі нагородження, кількості і якості страв і спиртних напоїв, а в уровне проектів, компаній та персон, які отримали сьогодні призи. Я знаю, як ето важливо - отримати визнання своїх колег. Це найсильніший стимул для профессіоналов не зупинятися на досягнутому і йти вперед.
N
Браузер завершення церемонії генеральний директор компанії «Нижфарм» Андрій Немовлят подчеркнул, що «Платинова унція» стала термометром, що вимірює температуру на фармацевтіческом ринку.


Браузер складу оргкомітету Конкурсу «Платинова унція» традиційно входять: PR-агентство «Креатив-Студія ПРЕССТО» (також є автором ідеї Конкурсу), компанія RMBC (ГК «Ремедіум »), ЦМІ« Фармексперт »і компанія Ward Howell International. Генеральний спонсор Конкурсу - НВО «Мікроген».
N
Браузер експертна рада, що вибирає кращих з кращих в російській фармацевтиці, увійшли 50 представників найбільших компаній російського фармринку.
По оцінками Експертної ради конкурсу переможцями визнані:

Номінація «Аптека року»

Подномінація «Аптечна мережа»
ООО «Казанське аптеки» , м. Казань
Подномінація «Аптека»
Аптека № 1, ТОВ «Самсон-Фарма», м. Москва

Номінація «Проект року»

Подномінація «Соціальний проект»
«Життя, повна фарб», ЗАТ «ГлаксоСмітКляйн Трейдинг»
Спеціальний приз, рішенням оргкомітету було присуджено програмі «Життя як бесценний дар», представництво «Новартіс Фарма Сервісез
Інк.»
Подномінація «Бізнес-проект»
«Фактів - запуск інноваційного ліцензійного препарату в рамках світової
премьери силами вітчизняного виробника », ЗАТ« Верофарм »
Подномінація« Прорив року »
« Авастин: революційне досягнення антиангіогенної терапії онкологічних
заболеваній », представництво« Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд. »
N
Номінація« Препарат року »

Подномінація« безрецептурний препарат »
« Кальцій Д-3 Нікомед Форте », ТОВ «Нікомед Дістрібьюшен Сенте»
Подномінація «Рецептурний препарат»
«Серетід», ЗАТ «ГлаксоСмітКляйн Трейдинг»

Претенденти на перемогу в двох номінаціях конкурсу «Платинова унція» - « Компанія Года »і« Персона року »- традиційно відбираються за допомогою опитування представітелей фармацевтичної спільноти. Участь у дослідженні взяли более 500 представників фармацевтичних компаній з 20 регіонів Росії (Москва, Санкт-Петербург, Волгоград, Єкатеринбург, Іжевськ, Краснодар, Ростов-на-Дону, Самара, Рязань, Саратов, Ульяновськ, Уфа, Вороніж, Казань, Нижній Новгород, Новосибірськ, Омськ, Перм, Челябінськ, Ставрополь).
Соціологіческое дослідження проводилося провідними на фармринку аналітичними агентствамі «Фармексперт» і «RMBC».
По результатами опитування переможцями були визнані:

Номінація «Компанія року»

Подномінація «Іноземний виробник лікарських засобів»
'Берлін-Хемі Менаріні груп»
Подномінація «Російський виробник лікарських засобів»
ОАО «акрихіну»
Подномінація «Дистриб'ютор лікарських засобів »
ЗАО« ЦВ Протек »

Номінація« Персона року »

Подномінація« Підприємець року »
РУДІНСКІЙ І.Ф., ЗАТ «СІА Інтернейшнл Лтд.»
Подномінація «Державний і громадський діяч»
ЗУРАБОВ М.Ю. - Міністр охорони здоров'я і соціального розвитку РФ

Спеціальний приз оргкомітету «За активну соціальну позицію і громадську деятельность» отримав Шпігель Б. І. - заступник голови Комітету Ради Федераціі з науки, культури, освіти, охорони здоров'я та екології

Участнікі номінації «Менеджер року» виявлялися за допомогою Інтернет-голосування на порталі E-xecutive.ru.
Победітелямі в номінації «Менеджер року» відвідувачі сайту вибрали:

Подномінація «Функціональний менеджер»
БЕЛАШОВ Андрій Леонідович, холдинг «Вітчизняні ліки»
Подномінація «Топ-менеджер»
Йостен ДЕВІДСЕН, ТОВ «Нікомед Дістрібьюшен Сенте»

Інформаціоннимі партнерами Конкурсу виступили газета «Фармацевтичний Вісник», журнал «Нова аптека», журнал «Ремедіум», журнал «Російські Аптеки», газета «Нова газета».

Офіціальний аудитор Конкурсу - компанія «Ернст енд Янг».

За додатковою інформацією звертатися:
PR-агентство Креатив-Студія «Прессто» (Дмитро Бельдягін , Марина Рождествіна)
Телефон: (095) 101 3523 begin_of_the_skype_highlighting (095) 101 3523 end_of_the_skype_highlighting, www.uncia.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02