ХII Дилерська конференція UNIDENT - традиція дружніх зустрічей

ХII Дилерська конференція UNIDENT - традиція дружніх зустрічей

У кожної великої компанії, довгий час існує в своїй галузі, неминуче з'являються свої традиції. У компанії UNIDENT традиція з'явилася більше 10 років тому, коли напередодні однією з найбільших стоматологічних виставок «Стоматологічний салон» відбулася перша зустріч дилерів та партнерів компанії UNIDENT. N

XII Дилерська конференція, 16 квітня, готель «Національ».
Х II Дилерська конференція UNIDENT відбулася в Петровському залі готелю« Національ », де зібралися дилери UNIDENT і представники провідних компаній-виробників стоматологічного обладнання, такі як Castellini S . p . A ., KerrHawe і Kodak Dental Systems . N Тепла зустріч старих знайомих створила затишну атмосферу в конференц-залі, а офіційний захід нагадувало дружню бесіду однодумців.
У програмі конференції відбулися виступи регіональних менеджерів Kodak Dental Systems Хайдена Найта та Завена Мусаеляна про новини компанії, комерційного директора компанії Castellini SpA. Паоло Спеттолі про новий модельний ряд установок EVO і ELI, директора з маркетингу KerrHawe Патріка Корея та директора представництва компанії Kerr-Hawe в Росії Таміра Дзаганія про новинки компанії і подальший розвиток продукції SpofaDental , генерального директора Світлани Матело і провідних співробітників компанії DRC об успіхи і нові плани, менеджера компанії ST Book Марини Большакової про книгах видавництва, директора компанії «РоДен» Костянтина Міщенко про напрямках роботи, а також виступи провідних фахівців компанії UNIDENT. Директор з продажу компанії UNIDENT Рамаз Манашеров розповів про розвитку нових напрямків, керівник відділу радіології Георгій Габузов поділився підсумками та планами роботи відділу радіології, керівник дилерського відділу Анета Акопян розповіла про плани компанії на поточний рік і підвела підсумки попереднього , керівник відділу установок Едуард Євгенович Осипов розповів про нові тенденції, рішеннях і можливості устаткування Castellini SpA., лікар-консультант UNIDENT Костянтин Малахов розповів про обладнанні і матеріалах для лабораторій, і представив нових партнери компанії в цій області, керівник відділу лазерного устаткування Костянтин Платіцін розповів про інноваційні лазерах компанії Biolase.
Участь у конференції стає для багатьох компаній важливим етапом у формуванні оцінки результатів своєї роботи. Щорічно збираючись разом, представники компанії UNIDENT , дилери зі всієї Росії та їх партнери по бізнесу з усього світу обговорюють зміни на ринку стоматологічного обладнання, вивчають тенденції його розвитку і виявляють кращих дилерів UNIDENT за підсумками року.
За високі обсяги продажів призи UNIDENT в цьому році отримали відразу дві компанії« Інверсія »(Самара) і« Мегадента » (Єкатеринбург), за інтенсивне зростання продажів нагороджена« Фірма Медэкспресс » (Санкт-Петербург), за ефективний менеджмент відзначені компанії «Денталь-Плюс» (Владивосток) та «Квінта» (Новосибірськ), за краще просування ексклюзивних напрямів «Анжеліка» (Уфа), за краще просування нових напрямків призи отримали компанії «Статус» (Ставрополь) і «Омдент» (Омськ), відкриттям року стали компанії «Владмедтехснаб» (Владивосток) та «Стоматологічна компанія» (Ростов-на-Дону), за надійне довготривале співробітництво відзначена компанія «Контакт» (Красноярський край), а спеціальний приз симпатій дилерського відділу був вручений АТЗТ «Інмед» (Архангельськ).
Конференція була повна приємних сюрпризів, найкращі дилери також отримали іменні запрошення на гольф-турнір у виставковому павільйоні компанії Kodak Dental Systems і спеціальні призи від компанії «РоДен». Спільно з компанією UNIDENT , керівництво компанії KerrHawe вручила кращим дилерам 3 сертифікату на поїздку до Праги. Крім того, зустріч дозволила обмінятися думками і отримати конкретні відповіді на ті питання, які хвилюють сьогодні керівників регіональних компаній.
На завершення конференції Президент компанії UNIDENT Т.О. Манашеров подякував всім учасникам за надійне партнерство та висловив слова вдячності за виконану роботу.
У своєму виступі директор з продажу UNIDENT Рамаз Манашеров поділився найближчими перспективами розвитку нових напрямків. На фото: Президент UNIDENT Тамаз Манашеров і директор з продажів Рамаз Манашеров.
Учасники конференції проявляли живий інтерес до всього почутого і уважно стежили за виступами провідних фахівців.
Генеральний директор компанії DRC Світлана Матело розповіла всім присутнім про досягнення і нових плани компанії.
Президент та Віце- президент компанії UNIDENT Тамаз і Івета Манашерови захоплено стежили за ходом конференції і брали активну участь у обговоренні подальших перспектив.
У як заохочення за хорошу роботу кращим дилерам компанія Kodak Dental Systems вручила запрошення на гольф-турнір проводиться компанією в рамках виставки Dental Salon 2006. На фото: Завен Мусаелян, регіональний менеджер Kodak Dental Systems і Ігор божевілля (Інверсія, Самара).
У перерві між виступами учасники конференції охоче ділилися своїми враженнями один з одним. На фото: Віце-президент UNIDENT Івета Манашерова з представниками компанії UNIDENT Int Есфір і Майклом Ка c з і регіональним менеджером Kodak Dental Systems в Півн.Європі Хайденом Найтом.
Керівник дилерського відділу UNIDENT Анета Акопян особисто вручала призи дилерам. На фото: Анета Акопян і Ігор Самойленко (Статус, Ставрополь, переможець у номінації« За краще просування нових напрямків »).
Кращим дилерам були вручені декоративні блюда, виготовлені за спец.заказу UNIDENT на честь XII дилерської конференції. На фото: Президент UNIDENT Тамаз Манашеров, директор з розвитку регіональних відносин UNIDENT Олександр Джанхотелі, Анета Акопян та Олександр Захаров (Омдент, Омськ, переможець у номінації «За краще просування нових направлення »).
На конференцію приїхали провідні фахівці компанії-виробника, відомих у всьому світі. На фото: комерційний директор компанії Castellini S . p . A . N Паоло Спеттолі розповідає про нову лінію установок EVO і ELI .
За виступами колег стежили не тільки дилери, але і їхні колеги. На фото Вітторіо Мора, Zhermack SpA, Італія, виконавчий директор і керівник відділу лазерного обладнання UNIDENT Костянтин Платіцін і Стефано Бьонді, Promunidi Srl, Італія.
;
Директор з маркетингу Kerr Патрік Корей розповів гостям конференції про асортимент та розповсюдженні продукції SpofaDental .
Спільно з UNIDENT компанія Kerr заснувала спеціальні призи дилерам - поїздки в Прагу. На фото: Президент UNIDENT Тамаз Манашеров, директор з маркетингу Kerr Патрік Корей, Спартак Файззулін (Анжеліка, Уфа), Директор представництва компанії Kerr в Росії Тамір Дзаганія.
Після презентації продукції Dia - Tessin , директор компанії« РоДен »Костянтин Міщенко вручив призи кращим дилерам у трьох номінаціях. На фото: Костянтин Міщенко та Ігор Безумство (Інверсія, Самара, переможець у номінації «Краща дистрибуція продукції Dia - Tessin по підсумками 2005 року »).
Гості конференції та співробітники UNIDENT . N Закриття XII дилерської конференції.

Олеся Великанова

Джерело: Medicus.ru


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 03:23:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06