Аптечний ринок Росії в 1 кварталі 2006 року

Аптечний ринок Росії в 1 кварталі 2006 року

Згідно з даними 'Роздрібного аудиту ГЛС в РФ' ( RMBC), об'єм комерційного аптечного ринку РФ в 1 кв. 2006 р. склав 1,48 млрд. дол в цінах кінцевого споживання, що на 18% перевищує аналогічний показник минулого року.

Середня роздрібна націнка в комерційному аптечному сегменті продовжує рости і за аналізований період склала 32%.

на частку десяти провідних виробників в 1 кв. 2006 доводиться 34,5% коммерческого аптечного сегменту (таб. 1). У цілому, за аналізований період рейтінг демонструє відносну стабільність. Компанія Novartis зміцнила своі лідируючі позиції, збільшивши частку в аптечних продажах. Як видно з таблиці 2, основний внесок у приріст даного виробника внесли препарати ТераФлю від гріппа та застуди і Лінекс. Серед компаній, що збільшили частки помітно і улучшівшіх рейтингові позиції, варто відзначити Pfizer International, Nycomed і Solvay Pharmaceuticals. Вітчизняний виробник Фармстандарт, навпаки, несколько знизивши частку, опустився з 5-ї на 8-й рядок рейтингу.
N
Браузер 1 кв. 2006 р. в списку лідерів серед торгових найменувань відбулися деякі ізмененія в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (таб. 2). Два нових участніка рейтингу, ТераФлю від грипу та застуди та Лінекс, продемонстрували почті дворазове збільшення обсягів аптечних продажів. Препарат Ессенціале Н також заметно збільшив свою частку і перемістився з 5-го на 2-е місце. Зниження позицій било зазначено у препаратів Мезим форте, Глоду настоянка і Но-шпа. У 1 кв. N2006 р. 'десятку' покинули Кавінтон і Енап, що займали рік тому 9-у і 8-у строчкі рейтингу, відповідно. Швидше за все, це пов'язано не з падінням продажів данних препаратів, а з їх подальшим розвитком в системі ДЛО. Десять провідних торгових марок акумулюють 8,5% аптечних продажів комерційної роздробу.
N
Кумулятівная частка перших десяти учасників рейтингу МНН становить 12% від загального об'ема комерційного аптечного ринку РФ в 1 кв. 2006 (Таб. 3). 'Четвірка' лідеров залишилася без змін, проте в частини, що залишилася рейтингу відбулися некоторие перестановки. За аналізований період до складу 'десятки' увійшло чотири нових учасника, що продемонстрували помітне збільшення обсягу аптечних продажів. NСреді них слід відзначити майже двократне зростання продажів Протизастудні комбінаціі парацетамол + феніраміну + фенілефрин + аскорбінова кислота (ТераФлю від гріппа та застуди). МНН полівітаміни, навпаки, знизив частку в продажах і втратив позіціі в рейтингу. У 1 кв. 2005 розглянутий рейтинг покинули вінпоцетин, амброксол, дротаверин і глоду плоди.
N
Браузер 1 кв. 2006 р. структура 'десятки' провідних АТС груп залишилася незмінною з сравненію з 1 кв. 2005 р., проте в результаті помітного зниження частки 'трійки', суммарная частка її учасників трохи знизилася (таб. 4). Деяке зростання часток в загальному обсязі аптечних продажів продемонстрували групи Імуномодулятори, Половие гормони, Протизапальні та протиревматичні препарати і Назальние препарати.
N
Заключеніе. У висновку слід зазначити, що в 1 кв. 2006 продовжували проісходіть зміни в рейтингах торгових найменувань і МНН, викликані вліяніем програми ДЛО. За аналізований період середнє споживання ліків на душу населення через аптечну мережу склало 10,3 дол у роздрібних цінах, що на 18% перевищує аналогічний показник в 1 кв. 2005 р., рівний 8,7 дол Средняя вартість упаковки ГЛЗ, що продається в аптеках, також зросла на 18% і составіла 1,6 дол у роздрібних цінах.

Джерело: Rosapteki.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02