Фармацевтична компанія «Валеант» робить ставку на російський ринок

Фармацевтична компанія «Валеант» робить ставку на російський ринок 13 липня 2006 року з офіційним візитом Росію відвідає Тім Тайсон /Timothy C. Tyson /, голова правління провідної фармацевтичної компанії «Valeant Pharmaceuticals International», в рамках якого проведе кілька ділових зустрічей та дасть ексклюзивне інтерв'ю одному з російських видань.

Безпрецедентне увагу самого вищого керівництва компанії «Валеант» в особі презідента Тіма Тайсона свідчить про довгострокові плани цього фармацевтіческого гіганта на російському ринку. Основна мета одноденного візиту г-на Тайсона - показати особливу увагу до Росії як до одного з самих пріорітетних регіонів для компанії «Валеант», а, крім того, особисто ознайомитися с поточною ситуацією на російському фармацевтичному ринку. За підсумками своєї рабочей поїздки пан Тайсон зможе запропонувати нові рішення для створення максімально ефективного менеджменту, відповідного специфіку такого масштабного регіону, як Росія, а також знайти більш ефективні способи продвіженія тут новітніх препаратів, розроблених фахівцями компанії «Валеант».

Дінамічно розвивається американська фармацевтична компанія «Valeant Pharmaceuticals International» (США), правонаступник компанії ICN Pharmaceuticals, заснованої ще в 1960 році, зробивши значний ривок, за последніе кілька років зуміла обігнати основних конкурентів і істотно упрочіть свої позиції на світовому ринку. Новий більш ефективний менеджмент позволіл компанії зберегти і примножити науково-виробничий потенціал і маркетінговий ресурс, накопичений протягом майже півстолітньої різнобічної продуктівной роботи у сфері охорони здоров'я. Строго прагматична економічна целесообразность компанії «Валеант», яка здобула міжнародне повагу і авторітет, забезпечує прибуток для власників, акціонерів і співробітників компаніі, а збалансований розвиток портфеля препаратів і маркетингових стратегій у світі максимально задовольняє потреби пацієнтів.
N
Сейчас компанія «Валеант» - повноправний гравець на світовому фармацевтичному ринке, що спеціалізується на препаратах для застосування в неврології, дерматологіі і для лікування інфекційних захворювань. Фокус на цих трьох клініческіх напрямках і відповідних сегментах фармринку дозволяє інвестіровать в наукові дослідження і розробку препаратів, що представляють ці направленія. Сьогодні вчені компанії «Валеант» здійснюють цілий ряд перспектівних інноваційних проектів у галузі лікування ВІЛ /СНІД, вірусного гепатіта С і В, онкологічних захворювань та імунодефіцитних станів. У той же время «Валеант» представляє на світовому ринку цілий спектр високовостребованних лекарственних препаратів самих різних фармакотерапевтичних груп, насчітивающій понад півтисячі найменувань.
N
Комментіруя майбутній візит, президент «Valeant Pharmaceuticals International» Тім Тайсон відзначив, що покладає великі надії на вітчизняний фармацевтіческій ринок: «Росія - це зона підвищеної уваги для компанії« Валеант », і найближчим часом ми плануємо збільшити свою присутність на російському ринку медікаментов. Довгострокова стратегія у такому великому регіоні дозволить значітельно розширити нашу дистриб'юторську мережу і істотно збільшить доходи компаніі ».
N
Візіт Тіма Тайсона стимулює проведення необхідних маркетингових досліджень россійского ринку, що, у свою чергу, дасть можливість більш ефективно внедрять сучасні препарати останнього покоління. Крім того, найближчим время компанія «Валеант», чиї інтереси в даний час представляє нова профессіональная команда однодумців, планує налагодити прямий діалог з спеціалістамі в рамках спеціалізованих тематичних конференцій-семінарів для врачей і провізорів.
N
За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Ольги Ворлонд по телефону + 7 (495) 225 9476 begin_of_the_skype_highlighting + 7 (495) 225 9476 end_of_the_skype_highlighting /77 або по електронній пошті owarlond@cintel.ru.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02