Розширення показань до застосування плавікс для хворих з будь-яким типом гострих коронарних синдромів (ГКС)

Розширення показань до застосування плавікс для хворих з будь-яким типом гострих коронарних синдромів (ГКС)

Париж, Франція, і Прінстон, США, 17 серпня 2006 - Сьогодні Група Cанофі-Авентіс і Брістоль-Майєрс Сквібб оголосили, що Управлінням з харчових продуктах і лікарських засобів (FDA) США схвалено нове додаткове показання до застосування для антитромбоцитарних препарату Плавікс ® (клопідогрелю бісульфат), для зниження загальної смертності і частоти комбінованого результату (повторний інфаркт, інсульт або смерть) у хворих з гострим інфарктом міокарда з підвищенням сегмента ST (STEMI).

STEMI - різновид важкого серцевого нападу, при якому коронарна артерія, як правило, повністю блокована. Ця блокада викликана освітою тромба в артеріях - загрозливим ускладненням лежить в основі захворювання, ізвестного як атеротромбозу. Проте невідомо, чи зберігається цей ефект у больних, яким проводиться первинна ангіопластика. N

'Раніше було показано, що прийом клопідогрелю з аспірином знижує ризик повторних інфарктів міокарда та інсультів у хворих з нестабільною стенокардією або менш тяжкими серцевими нападами.' - сказав д-р Марк Сабатайн , ісследовательская група TIMI (лікарня Brigham and Women's). 'Тепер, на основаніі позитивних результатів двох клінічних досліджень, COMMIT і CLARITY-TIMI 28, клопідогрель схвалений FDA для застосування разом з аспірином у больних з найважчим типом серцевих нападів, що розширює переваги клопідогреля у хворих з усім спектром гострих коронарних синдромів '.

1 Управління з харчових продуктів і лікарських засобів, CША

У 2003 р. у всьому світі було зареєстровано близько 10 мільйонів серцевих пріступов, в США в 2003 р. їх було майже один мільйон. Близько третини серцевих пріступов в США підходили під визначення STEMI (гострого інфаркту міокарда з повишеніем сегмента ST). У хворих з STEMI є високий ризик повторного інфаркта, інсульту або смерті. STEMI вважається найважчою формою серцевих пріступов.

Схвалення FDA грунтувалася на результатах двох клінічних досліджень більш чем у 48000 хворих, в яких хворих зі STEMI, які отримували Плавікс ® вместе з аспірином і стандартну терапію, порівнювали з хворими із STEMI, которие отримували плацебо, аспірин і стандартну терапію. У дослідженні COMMIT/CCS-2 ( C l O pidogrel and M etoprolol in M yocardial I nfarction T rial, або «Дослідження клопідогрелю і метопрололу при інфаркте міокарда»), проведеному в Китаї, хворих спостерігали протягом до 28 дней, а в багатонаціональному дослідженні CLARITY - TIMI 28 ( CL opidogrel as A djunctive R eperfus I on T herap Y - T hrombolysis I n M yocardial I nfarction Study 28) хворих спостерігали в теченіе 30 днів.

Результати дослідження COMMIT/CCS- 2 продемонстрували, що за 28 днів після рандомізаціі прийом клопідогрелю разом з аспірином і стандартною терапією знизив относітельний ризик смерті у хворих зі STEMI на 7% (частота клінічних подій: 7.5% і 8.1%; P = 0.03) і зменшив відносний ризик комбінованого показника (інфаркт міокарда, інсульт або смерть) на 9% (частота клінічних подій: 9.2% і 10.1%; P = 0.002). У дослідженні CLARITY - TIMI 28 застосування клопідогрелю вместе з аспірином і другий стандартною терапією, включаючи тромболітики, достоверно знизило ризик оклюзії інфаркт-пов'язаної артерії у хворих зі STEMI або повторного серцевого нападу або смерті на 36% до 8-го дня госпіталізації ілі до дня виписки (частота клінічних подій: 15.0% у групі клопідогрелю і 21.7% у групі плацебо: 95% ДІ 0.53, 0.76).

'За наявними даними, щорічно 300000 американців страждають STEMI, а ті, хто остался після цього в живих, мають високий ризик повторного атеротромботіческого собитія, ' - сказав доктор Сабатайн. ' Результати досліджень COMMIT і CLARITY-TIMI 28 представляють великий прогрес для хворих, які перенесли важкий сердечний напад, і це показання до застосування клопідогрелю дає клініцистам новую можливість для хворих STEMI знизити ризик повторного інфаркту, інсульту або смерті. '

Дані досліджень COMMIT/CCS-2 і CLARITY - TIMI 28 також були подані в Европейское Агентство з вивчення лікарських препаратів (EMEA) для регістраціі свідчення STEMI в Європейському Союзі, і недавно було отримано положітельное думку входить до складу цього агентства комітету з лекарственним препаратів, призначеним для застосування у людини (CHMP).

В обох дослідженнях частота масивного кровотечі та внутрішньочерепного кровоізліянія була однаковою у групах плавікс ® і плацебо.

Про STEMI і гострим коронарним синдромом

Гострий інфаркт міокарда з підвищенням сегмента ST (STEMI), разом з нестабільной стенокардію (НС) та інфарктом міокарда без підвищення сегмента ST (NSTEMI), -ось три стани, пов'язані з поняттю гострого коронарного синдрому (ГКС). NОКС - основна причина звернення за невідкладною медичною допомогою і госпіталізаціі в Сполучених Штатах Америки. Плавікс ® показаний до прімененію для зниження ризику серцевого нападу, інсульту і смерті в усіх больних ВКБ.

Про атеротромбозу

атеротромбозу - причина, що лежить в основі таких загрозливих жізні подій, як інфаркти міокарда та ішемічні інсульти. Це - процес, которий починається з непередбачуваного і раптового розриву атеросклеротичної бляшкі. Розрив цих бляшок активує циркулюючі в крові тромбоцити, після чего вони утворюють згусток крові (тромб). Саме ці тромби частково або полностью закупорюють артерії, що може призвести до таких атеротромботіческім собитіям, як інфаркт міокарда або ішемічні інсульти.

Про плавікс

Плавікс ® - рецептурний антитромбоцитарних препарат, який прінімают один раз на добу. Він перешкоджає циркулюють у крові тромбоцитів сліпаться один з одним і утворювати тромби. З моменту його першої реєстрації 17 листопада 1997 Управлінням з харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA) США Плавікс ® був призначений понад 52 мільйонам хворих у всьому світі.

Ефективність та безпека плавікс ® були встановлені в клініческіх дослідженнях, що включали понад 100000 хворих. Клінічне преімущество анонсованого сьогодні нового свідчення STEMI підтверджує безусловное намір двох науково-дослідних фармацевтичних компаній посвятіть себе поліпшенню здоров'я пацієнтів.

У важливих клінічних дослідженнях у хворих групи ризику атеротромботіческіх подій Плавікс ® продемонстрував раннє і долгосрочное зниження ризику. У дослідженні CURE хворих з нестабільною стенокардіей (НС) та інфарктом міокарда без підвищення сегмента ST (NSTEMI), получавшіх Плавікс ® з аспірином, спостерігали протягом до одного року, Nа в дослідженні CAPRIE хворих, які нещодавно перенесли інфаркт міокарда, ішеміческій інсульт або мали доведений атеросклероз периферичних артерій і получавшіх тільки Плавікс ®, спостерігали протягом до трьох років.

У всьому світі маркетингом плавікс ® займається компанія санофі-авентіс (Паризька Біржа: EURONEXT: SAN; Нью-Йорк, Нью-Йоркська Біржа: NYSE: SNY) і компанія Брістоль-Майєрс Сквібб (NYSE: BMY), під торговими наіменованіямі ПлавіксO і ІсковерO.

Якщо Ви страждаєте виразковою хворобою шлунка або іншим захворюванням, яке может стати причиною кровотечі, Вам не слід приймати Плавікс ® . ; Прі прийомі тільки плавікс ® або плавікс ® в поєднанні з деякими другімі препаратами, включаючи аспірин, ризик кровотеч може збільшуватися. N Щоб звести його до мінімуму, порадьтеся зі своїм лікарем перед прийомом аспіріна або інших препаратів одночасно з плавікс ® . Можуть развіться та інші, рідкісні, але серйозні, побічні ефекти.

Більш докладну інформацію про плавікс ® см . на www.plavix.com .

або http://www.emea.eu.int/humandocs/Humans/EPAR/Plavix/Plavix.htm .

Про групу санофі-авентіс

Санофі-Авентіс - третя за величиною в світі і перша в Європі фармацевтична компанія. Завдяки своїм великомасштабним науково-дослідним розробкам, санофі-авентіс займає провідне становище в семи головних терапевтичних областях: серцево-судинні захворювання, тромбоз, онкологія, діабет, заболеванія центральної нервової системи, внутрішні хвороби і вакцини.

Група санофі-авентіс зареєстрована в Парижі (EURONEXT: SAN) і Нью-Йоркської (NYSE: SNY) біржах.

Про Брістоль-Майєрс Сквібб

Брістол-Майерс Сквібб - всесвітній виробник фармацевтичної продукції та ізделій медичного призначення, що ставить своєю метою продовження і повишеніе якості життя людини.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02