Комп'ютерний томограф 3D Accuitomo: новий вимір

Комп'ютерний томограф 3D Accuitomo: новий вимір

Колись комп'ютерні томографи використовувалися для сканування мозку, а зараз вони застосовуються для дослідження практично будь-яких ділянок тіла, у тому числі і в стоматологічній практиці. І не дивно - комп'ютерний томограф в сотні разів ефективніше звичайного рентгенівського апарату, тому що обробляє всю отримувану інформацію, а звичайна рентгенівська установка - лише близько 1%.

Компанія UNIDENT ексклюзивно представляє російським стоматологам високотехнологічний тривимірний комп'ютерний томограф 3D Accuitomo від компанії J. Morita . Технологія використання конічного променя комп'ютерного томографа дозволяє отримувати деталізоване зображення високої дозволу досліджуваної області /циліндра діаметром 40 мм і висотою 30 мм. N Тривимірний вигляд - осьовий, коронарний і саггитальний - дозволяють здійснювати спостереження певній галузі. Можливість пошарових зрізів під будь-яким кутом для оптимального візуального відображення.
;
Область знімка циліндричної форми позиціонується щодо досліджуваної області переміщенням крісла пацієнта вбік, вздовж і вертикально. Тонкий рентгенівський промінь конічної форми опромінює підсилювач зображення (У.І.) з CCD камерою близько 18 секунд, поки П-подібна рама здійснює оборот на 360 ° навколо досліджуваної області. Пошарові знімки, що співвідносяться з положенням П-образної рами, передаються на комп'ютер, підключений до комп'ютерному томографі 3D Accuitomo , і обробляються спеціальної програмою. Після необхідних коригувань, алгоритм реконструкції створює тривимірні знімки /образи високої роздільної здатності та відображає їх на моніторі комп'ютера.
Псевдоізображеніе розрізу верхній щелепи, зроблене за допомогою спірального комп'ютерного томографа.

Роздільна здатність тривимірного комп'ютерного томографа 3D Accuitomo більше , ніж дві пари ліній /мм (ЧКХ 10%). Знімки високої роздільної здатності мають розмір вокселях (елементу тривимірного зображення) 0,125 мм з кожного боку. Крок і ширина зрізу можуть вирівнюватися на відстані від 0,125 до 2 мм.

Час експозиції становить близько 18 секунд, а променеве навантаження всього в 1,8 рази перевищує рентгенівську дозу при плівковому панорамному знімку. Що стосується значення CTDIw дози опромінення голови і шиї, то вона в 7 разів менше дози звичайного медичного комп'ютерного томографа.
Тривимірна візуалізація забезпечує оптимальне дослідження твердих тканин зубно-щелепно-лицевої області. Три позиціонують променя і рідкокристалічний дисплей забезпечують простоту позиціонування. N Попередні зображення 3D Accuitomo дають можливість ще більш точного позиціонування, роблячи рентгендіагностики простий і швидкою.
Навіть студенти медичних вузів знають, що комп'ютерний томограф чутливіше, і для нього потрібно менше енергії на один знімок, ніж для звичайної рентгенівської установки. А головна перевага комп'ютерного томографа полягає в тому, що з його допомогою можна чітко відрізнити м'які тканини від тканин, їх оточуючих, навіть якщо різниця в поглинанні променів дуже невелика. Тому прилад дозволяє відрізнити здорові тканини від уражених, особливо якщо використовується комп'ютерні томографи самого останнього покоління. N
* Матеріал наданий компанією «Юнідент» , що є ексклюзивним представником J. MORITА в Росії і країнах СНД.

Компанія Юнідент

119571, Росія, Москва
Ленінський проспект, 156
Тел.: (095) 434-4601, 433-1166, (499) 737-4841
unident @ unident . net www . unident . net
На виставці « DENTAX EXPO - 2006 » 12-15 вересня
виставковий комплекс 'Крокус-Експо'
Зал № 11, cтенд C .20, 21

Джерело: Medicus.ru


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 17:59:18

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06