Нові дані про Таміфлю: підвищення стійкості вірусу грипу до препарату не виявлено

Нові дані про Таміфлю: підвищення стійкості вірусу грипу до препарату не виявлено Випадки спостереження стійкості вірусів грипу до препарату Таміфлю серед загальної кількості пацієнтів залишилися на низькому рівні - 0,32% у дорослих і 4,1% у дітей.

У зв'язку з підвищеним інтересом громадськості до препарату Таміфлю компанія Рош продовжує інформувати лікарів та представників урядів про становище дел, та представляє нові дані по питанню стійкості. У пацієнтів, зараженних вірусом H5N1 («пташиний грип»), не було виявлено нових випадків устойчівості до препарату з березня 2005 року, і, за результатами наукових ісследованій, не знайдено підтверджень підвищеної стійкості до Таміфлю (осельтамівір). NРош надає нову інформацію з даного питання, щоб всі заінтересованние особи могли продовжувати використання Таміфлю в якості еффектівного препарату для лікування та профілактики сезонних епідемій грипу і зараженій вірусом H5N1.
N
«В останні кілька місяців з'явилися помилкові відомості про те, що у паціентов підвищується стійкість до Таміфлю. Фахівці Рош і групи незавісімих експертів ретельно відстежували усі дані в цій області, і научного підтвердження цьому не виявлено, - заявив Уїльям Бернс М., Генеральний директор Division Roche Pharma. -Уряди можуть з упевненістю полагаться на Таміфлю як на ключовий препарат, відповідно до рекомендацій ВОЗ, при формуванні запасів для боротьби з пандемією грипу, які будуть Використано лікарями та пацієнтами для лікування і профілактики під час сезонних вспишек інфекції ».

Устойчівость не підвищується

Як і у випадку з будь-яким антивірусним препаратом, теоретично існує ризик того, що може з'явитися вірус з підвищеною стійкістю до нього. Рош регістрірует всі випадки прояву стійкості до Таміфлю як у компанії, так і Щоб зовнішніх організаціях, співпрацюючи з такими з них, як Neuraminidase Inhibitor Susceptibility Network (NISN). Дані, отримані зі спостережень за несколькімі тисячами пацієнтів по всьому світу, що брали Таміфлю при лікуванні сезонних епідемій грипу, в цілому показують, що частка випадків стійкості віруса досить мала - 0,32% у дорослих і 4,1% у дітей. Більш висока частота случаев стійкості вірусу у дітей у порівнянні зі статистикою у дорослих обусловлена, головним чином, більш високою концентрацією вірусу і збільшеним сроком виведення вірусу з організму. В рамках одного невеликого дослідження, проведенного в Японії серед дітей, була виявлена більш висока ступінь устойчівості. Але в цьому дослідженні діти отримували часто набагато більш низькі дозіровкі препарату порівняно з дітьми, які брали препарат на Заході, а некоторие з дітей у Японії отримували препарат протягом значно короткого терміну, ніж рекомендовані 5 днів. Аналіз використання препарату під время епідемій в Японії, де Таміфлю брали приблизно 32 мільйони паціентов, показав, що зареєстрований низький рівень стійкості сохранілся і в цьому випадку. Більшість з вірусів, про які є дані, що оні володіють стійкістю до Таміфлю, є збудниками менш небезпечних інфекцій і мають набагато нижчу здатність до поширення.
N
Устойчівость вірусу пташиного грипу H5N1

С точки зору планування та готовності до пандемії особливу занепокоєність визивает можливий розвиток стійкості до Таміфлю з боку даного вірусу. NТем не менше, на сьогоднішній день зареєстровано лише три випадки стійкості Таміфлю до вірусу пташиного грипу H5N1. У першому випадку пацієнтові, у якого вже наблюдалісь клінічні симптоми, вводилася профілактична доза (75 мг в день), а не терапевтична доза (75 мг два рази на день), і така низька дозіровка збільшувала ризик розвитку стійкості. Після того, як доза була увелічена до двох разів на день, пацієнт видужав. Необхідно відзначити, що вірус H5N1 відрізняється тим, що служить збудником порівняно легкою різновиди інфекціі, яка також має меншу здатністю до поширення. У двох другіх випадках дотримувалася рекомендована доза та тривалість застосування осельтамівіра. Один з двох пацієнтів отримав лікування на другий день після начала захворювання, лікування другого пацієнта почалося на шостий день заболеванія. Починаючи з березня 2005 року, не було виявлено або зареєстровано ні одного випадку стійкості H5N1 до Таміфлю, незважаючи на те, що кількість зараженних пацієнтів зростає. У ході недавнього дослідження було також виявлено, что віруси H5N1, ізольовані в 2004 і 2005 рр.., Більш чутливі (приблизно в 10 разів) до осельтамівір, ніж вірус H5N1, ізольований в 1997 році, а також чем діє в даний час сезонний вірус (H1N1). Таким чином, очевідно, що з плином часу чутливість вірусу до Таміфлю підвищується.
N
о Таміфлю

Таміфлю розроблений як ефективний засіб для профілактики і лікування грипу Тип А і В. Його дія полягає у блокуванні дії білка нейрамінідази на поверхні вірусу. Під час придушення нейрамінідази вірус втрачає способность до поширення та інфікування інших клітин організму.
N
Таміфлю ліцензований для лікування і профілактики грипу у дорослих і дітей в возрасте від одного року.
N
Усілія компанії Рош з надання підтримки урядам країн світу у формірованіі запасів для боротьби з епідеміями

Всемірная організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявляє, що на сьогоднішній день едінственним ефективним способом підготовки до боротьби з можливою пандемією гріппа є завчасне формування запасів антивірусних препаратів. NРош працює в тісній співпраці з ВООЗ та урядами різних країн у созданіі таких запасів. Компанія отримала і виконала замовлення по формуванню запасов препаратів в більш, ніж 75 країнах світу. Обсяг таких замовлень варіюється в залежно від країни: наприклад, у таких країнах, як Франція, Фінляндія, Ісландія, Ірландія, Люксембург, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Швейцарія і Великобританія, наявні або плановані запаси Таміфлю дозволять забезпечити защітой 1920 -40% населення цих країн. Рош також внесла пожертвування у вигляді 5,125 мілліонов курсів лікування препаратом Таміфлю до фонду ВООЗ для надання екстреної международной підтримки та погашення можливих регіональних спалахів захворювання гріппом і для запобігання пандемії.
N
Рош і Gilead

Препарат Таміфлю був розроблений компанією Gilead Sciences і ліцензований в 1996 году компанією Рош. Рош і Gilead є партнерами у сфері клінічних разработок, і Рош в рамках співробітництва відповідає за виробництво, реєстрацію і розповсюдження продукції на світовому ринку. Відповідно до умов договора між цими компаніями від листопада 2005 року, Gilead поряд з Рош прінімает участь в одержанні суб-ліцензій на постачання осельтамівір до фонду предотвращенія пандемій. Для забезпечення більш широкого доступу до препарату Таміфлю всіх, хто потребує цього пацієнтів компанія Gilead погодилася відмовитися NОТ свого права на отримання в повному обсязі комісійних за продукцію, реалізованную за такими суб-ліцензій.
N


о компанії Рош

Компанія Рош є одним з лідерів ринку охорони здоров'я, входячи до десятки крупнейшіх компаній світу в області фармацевтики, а також займає перше місце в міре в області діагностики. Основна мета Рош - виробництво і просування інноваціонних препаратів та сучасних засобів діагностики, які дозволяють спасать життя пацієнтам, значно продовжувати і покращувати якість їхнього життя. NКомпанія була заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, і на сьогоднішній день імеет представництва в 150 країнах світу та штат співробітників більш ніж 70 000 человек. Будучи одним з провідних виробників оригінальних лікарських препаратов в галузі онкології, вірусології та трансплантології, компанія приділяє особое увагу питанням поєднання ефективності своїх препаратів з комфортом та безопасностью їх використання. До групи Рош крім компанії Ф. Хоффманн - Ля Рош входят компанії Genentech, США і Chugai, Японія. Додаткову інформацію про группе компаній Рош в Росії можна отримати на інтернет-сайті www.roche.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02