Що таке голлівудські вініри і чим вони відрізняються від звичайних?

Що таке голлівудські вініри і чим вони відрізняються від звичайних?

Голлівудські вініри - нова в стоматології технологія, завдяки якій будь-яку посмішку можна зробити воістину зоряною. Дана стаття містить відповіді на найпоширеніші питання про нову технологію з реставрації зубів.

- Що таке голлівудські вініри і чим вони відрізняються від звичайних?
- Голлівудські вініри являють собою найтонші керамічні лицювальні пластини, які прикріплюються до фронтальної стороні передніх зубів з допомогою спеціального цементу. На відміну від традиційних вінірів ці конструкції просто приклеюються на живу емаль, тоді як для постановки стандартних керамічних пластин зуби доводиться попередньо обточувати, знімаючи з них до півтора міліметра верхнього шару. Це необхідно для того, щоб «відреставровані» зуби не виглядали надмірно опукло, адже товщина традиційного вініра досить значна (від 0, 8 до 2 мм). Голлівудські вініри дозволяють отримати гарну посмішку без шкоди для зубів.
- Які вініри міцніше прикріпляються до зубів - тонкі або звичайні?
- Безліч досліджень довели, що з'єднання кераміки та емалі набагато міцніше, ніж у кераміки та дентину (тканини, що знаходиться під зубної емаллю). N Відповідно, і тут голлівудські вініри виграють.
- Як голлівудським вінірами вдається досягти таких витончених форм?
- Голлівудські вініри виготовлені за унікальною технологією з надміцного порцеляни, твердість якого посилено спеціальними кристалами, тому вони майже в десять разів тонше звичайних - їх товщина всього 0, 2 мм. Саме благо

даруючи цій властивості необхідність у препаруванні емалі відпадає.

- Тонкі - значить, тендітні?
- Швидше, навпаки. За рахунок високої міцності матеріалу термін їх служби складає як мінімум 20 років. До того ж голлівудські вініри приклеюють за допомогою особливо міцного і нерозчинного у слині бонду, який додатково забезпечує міцність з'єднання зуба і вініра. Цей бондсодержіт рекордну кількість фтору. Тому емаль під вінірами не тільки не страждає, а й зміцнюється. Покращена нової технологією посмішка здатна прослужити людині все життя, але навіть якщо виникне бажання ці конструкції зняти, то за допомогою спеціального інструменту можна це зробити без найменшого збитку для «рідних» зубів. А після постановки звичайних вінірів, коли видаляється частина емалі, зворотної дороги у пацієнта вже немає. N
- Чи здатні голлівудські вініри приховати дефекти кольору зубів? Адже, відомо, що депульпованого зуби (позбавлені нерва) змінюють свій колір, і часом виглядають дуже темними?
- Голлівудські вініри мають різний опакової, тобто ступенем прозорості (0%, 25%, 50% і 100%). Якщо зуб дуже темний, підбирається вінір 100%-ної опакової. За рахунок цього навіть при малій товщині облицювальної пластини вдається добитися маскування такого дефекту. Крім того, і бонди на які фіксуються вініри мають різні светопроводящіе властивості. При необхідності приховати темні плями і смуги на емалі або змінити вихідний колір зубів, сьогодні застосовуються непрозорі бонди-вони також допомагають подолати дісколоріт. Звичайні вініри з обточуванням на мертві й потемнілі зуби ставити взагалі не можна, тому що при обточування виникають мікротріщини в емалі і без того крихкі мертві зуби будуть руйнуватися швидше. Раніше мертві потемнілі зуби покривали коронками. Зараз завдяки методики голлівудських вінірів з установкою коронок в більшості випадків можна не поспішати.

- Чи можна ставити голлівудські вініри на зуби, що втратили цілісність?

- Якщо є відкол ріжучого краю або стертості емалі, то можна легко ці дефекти відновити вінірами, але якщо зуби сильно зруйновані, їх попередньо потрібно відреставрувати композитними матеріалами, і тільки потім покривати вінірами. У принципі, можна обійтися і без встановлення облицювальної кераміки, так як сучасні композити добре справляються з завданням відновлення зубів. Але, на жаль, навіть найякісніші пломбувальні матеріали мають ряд недоліків. Вони вбирають вологу і харчові барвники, не володіють достатньою міцністю, тому відновлені з їх допомогою зуби потребують регулярної корекції та поліруванню. А при постановці вінірів корекція не потрібна, так як фарфор досить міцний і зберігає свої естетичні властивості, не фарбується і не темніє. до слова сказати-майже половина пацієнтів, які приходять за цією послугою - люди які мають реставрації передніх зубів і вже відчули що навіть, незважаючи на періодичну їх заміну і корекцію, до бажаної ідеальної посмішки далеко. А зуб з кожної корекцією все більше піддається обробці і свердленню. Голлівудський вінір дозволяють зберегти не тільки зуб, але і наявні в ньому реставрації, так як він, як друга емаль, охоплює зуб фарфорового сорочкою.
- Чи допоможуть тонкі вініри врятувати зуби пацієнта, страждаючого патологічної стираністю емалі?
Так, звичайно . У такому випадку застосовуються особливі v -краун вініри, які охоплюють, не тільки передню поверхню, але і ріжучий край зубів, а також заходять на піднебінну частина зубів. Однак при деяких видах патологічної стертості емалі (наприклад, при бруксизмі - скрегіт зубами уві сні, а також при дефектах прикусу) вініри не вирішують проблему. Спочатку треба усунути причину, а потім займатися покриттям вінірами
- Чи можна за допомогою голлівудських вінірів виправити нерівні зуби?
- Вініри можуть прибрати щілини між зубами, зорово ісп

равіть неправильне положення зуба (висунути його вперед). Справа в тому, що голлівудські вініри не мають стандартної форми, а можуть виготовлятися різної товщини, залежно від бажаної форми зубів пацієнта. Наприклад, на випирає зуб встановлюється самий тонкий вінір (0,2-0,3 мм), а на той, що пішов у глибину, приклеюється більш товста пластина. Таким чином, створюється повна ілюзія ідеально прямих зубів. Ефект буде порівнянний з результатом тривалого ортодонтичного лікування. Крім того, за допомогою вінірів можна змінити форму зубів (наприклад, зробити їх більш широкими або подовженими). До речі, як правило, подовження зубів на 05-1 мм робить обличчя молодше як мінімум на 5 років.

- При будь-якій ортодонтичної патології вініри можуть стати в нагоді?
- Ні. При протрузії - коли зуби видаються вперед, вініри виправити ситуацію не зможуть.
- Голлівудські вініри можуть прикріплятися тільки до емалі зубів?
Ні, їх можна приклеїти до будь-якої поверхні: будь-який коронці, до пломби, а також безпосередньо до

дентину (тканини, яка знаходиться під зубної емаллю). Звичайно, якщо коронка стара, погано стоїть, або в зубі, що знаходиться під нею, є карієс, необхідно зубний протез поміняти і провести лікування. Але якщо справа тільки в естетиці, то коронку цілком можна естетично поліпшити, закривши новеньким вініри. Посмішка від цього тільки виграє.

- Будь-яку посмішку можна зробити ідеальною, а як зрозуміти, що тобі це піде?
- Існує послуга з комп'ютерного моделювання усмішки - на спеціальному програмі можна відбілити зуби, закрити щілини, виправити дефекти форми і при бажання подовжити зуби і подивитися наскільки гармонійної стане картинка усмішки у співвідношенні з особою. Плюс обов'язкове, попереднє моделювання безпосередньо в кріслі лікаря - коли форма майбутніх вінірів відтворюється зі спеціального білого воску і приміряється до ваших зубах. N Такий метод дозволяє не тільки побачити, але й відчути майбутні зміни посмішки та уникнути можливих помилок.
за матеріалами сайту www.medicus.ru

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-26 16:20:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-28 16:05:26

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-26 16:22:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-28 16:06:44

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-27 22:32:11

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-28 03:23:44

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-28 16:10:59

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-28 09:48:00

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-28 05:24:32

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-28 10:01:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-28 09:57:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-28 10:00:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-28 10:00:48

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-28 17:05:15

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-26 16:18:46

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-28 09:58:24

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-28 09:58:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-28 10:00:43

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-28 17:03:06

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-28 09:59:06