У Росії названі лідери ринку обов'язкового медичного страхування (ОМС)

У Росії названі лідери ринку обов'язкового медичного страхування (ОМС)

За 2006 р. сегмент обов'язкового медичного страхування виріс на 39%, а його частка в сукупній премії ринку збільшилася з 28,7% до 32,4%. За останні два роки сегмент став не тільки самим швидкозростаючим, але й активно мінливим .

Незважаючи на скандально минулий монетизацію пільг і неясні перспективи участія страховиків у системі лікарського забезпечення, переділ ринку ОМС продолжается. У боротьбі за території мережеві компанії невпинно збільшують прісутствіе в регіонах. Наприклад, з початку року група компаній РОСНО, чия частка в сегменті наближається до 11%, вже придбала в Санкт-Петербурзі медичного страховщіка «РусМед». Враховуючи частку петербурзького ринку «РОСНО-МС» і пріобретенних в минулому році «Медэкспресс Плюс» і «Віріліс +», група наздогнала лідера сегменті, компанію «Російський світ».Крім того, на 2007 р. група має план по придбанню регіональних компаній, серед яких значаться страховики ОМС. N

У першому огляді розглянемо зміна присутність компанії в регіонах за 2006 г. в порівнянні з 2005 р., а також зміни частки ринку страховика. З таблиці відно, що найбільш вдалу експансію в регіони вчинили «КапиталЪ Медичне страхованіе» і «Росгосстрах-Медицина», причому у першої частка ринку виросла з 4,5% до 6,5%, у «Росгостраха-Медицина» - з 0,4% до 2,1%. При цьому в однієї компанії - «АК Барс-Мед» - спостерігалося скорочення частки. У мережеві страховики ОМС збільшили прісутствіе в регіонах, регіональні компанії, що обслуговують, в основному, корпоратівний бізнес, залишилися на місці, їх долі змінилися незначно.
N
За 2006 російські компанії отримали за договорами обов'язкового медичного страхованія 195,352 млрд. руб. премії, передали у вигляді виплат 183,208 млрд. руб. NПо порівнянні з позаминулим роком ринок ОМС виріс на 39,0%, або на 54,7 млрд. руб.

Основний внесок у приріст премії внесли російські регіони, за винятком Москви, в яких вже існував ринок ОМС. Сумарний обсяг премії з ОМС увелічілся на 38,9 млрд. руб. Ще 15,8 млрд. руб. приросту порівняно з предидущім роком принесла ринку ОМС столиця. За минулий рік премія московських компаній досягла 24,845 млрд. руб., Що більш ніж в 2 рази більше, ніж за 2005 г. Крім того, страховики були допущені в систему ОМС Костромської, Смоленської, Сахалінской областей, республік Мордовія, Північна Осетія - Аланія і Тива. На долю надходжень до цих 6 суб'єктах Російської Федерації довелося 1,5% (3,17 млрд. Руб.) Всієї премії. До цих пір закритими для участі медичних страховщіков залишаються тільки Республіка Інгушетія і Чукотський АТ. Таким чином, в 2006 році на загальнонаціональному рівні практично завершився перехід до системи ОМС з обов'язковою участю страхових компаній.

У 2006 р. в сегменті ОМС працювали 127 компаній. За рік їх кількість сократілось на 26. Основна їх частина припинила діяльність з причин відкликання ліцензіі. Коментуючи скорочення числа страховиків ОМС, голова Росстрахнадзора Ілья Ломакін-Румянцев на початку лютого заявив журналістам, що «модель ОМС показала неефективність, компанії стали вироджуватися в посередників».

Незважаючи на те, що в сегменті ОМС триває процес консолідації, що крупние мережеві компанії продовжують купувати регіональних страховиків, ринок остается неконцентрований. На частку перших трьох за обсягом премії компаній в 2006 р. довелося 33,5% всіх надходжень, у той час як роком раніше - 28,3%. Як відно з таблиці, помітне зростання частки ринку стався у мережевих компаній, тоді Як частка регіональних страховиків скорочується. У минулому році на ринок ОМС вишел новий учасник - страхова компанія «Сибір», яка працювала тільки в двух регіонах.

Джерело: forINSURER.com

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-05-25 14:44:56

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-05-25 14:44:57

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-05-25 14:44:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-05-25 14:44:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-05-25 14:45:08

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-05-25 18:41:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-05-25 14:45:08

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-05-25 14:45:08

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-05-25 23:21:17

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-05-25 14:45:19

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-05-25 14:45:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-05-25 14:45:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-05-25 14:45:30

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-05-25 14:45:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-05-25 14:45:31

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-05-25 14:45:42

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-05-25 14:47:13

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-05-25 14:47:14

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-05-26 01:34:34

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-05-25 14:47:25