Відкрито ген тютюнозалежності

Відкрито ген тютюнозалежності

Курці, які намагалися відмовитися від сигарет і потерпілі невдачу, незабаром зможуть пред'явити ще одне виправдання: вони народилися з генетичною залежністю. У ході першого подібного дослідження вчені виявили ряд генетичних рис, характерних для залежностей, наслідуваних, мабуть, курцями, які намагаються, але не можуть розлучитися з цією звичкою.

Учені вважають, що ці висновки можуть незабаром відкрити шлях до перевірки генетіческіх особливостей людей, щоб побачити, чи можна відучити їх від сигарет з помощью спеціальних методів лікування.

'Довгострокова надія полягає в тому, що ідентифікація генетичних змінних у курільщіков допоможе визначити, який тип лікування найбільш ефективний', - заявив Джед Роуз з Університету Дюка в Дареме, Північна Кароліна.

'Знання генетичних особливостей курця показує, наскільки інтенсивно Його треба лікувати. Ті, хто має проблеми в силу своєї генетики, можливо, потрібно более інтенсивне лікування, щоб перемогти залежність ', - сказав д-р Роуз. Нове ісследованіе тютюнозалежності наводить на думку, що гени грають важливу роль, ізначально роблячи людини залежним від куріння і утруднюючи відмова від звички на самой ранній стадії.

Ето частина більш широкого дослідження геному людини з виявлення генів, по мабуть, грають важливу роль у формуванні психологічних особливостей лічності - таких рис, як спадкова схильність до залежності або ріскованному поведінки.

'Це дослідження вперше дало нам можливість виділити гени, пов'язані зі способностью до відмови від куріння', - говорить д-р Нора Волков, директор Амеріканского національного інституту проблем зловживання препаратами в Вашінгтоне.

'Воно знаменує собою рух від ідентифікації генетики вразливості перед завісімостямі до ідентифікації генетичної основи успішного стриманості. Ці знанія можуть вплинути на рейтинг успішності програм по відмові від залежностей, помогая фахівцям вибрати найбільш підходяще лікування на основі індивідуальних особенностей пацієнта '.
N
Учение, роботу яких фінансували американський уряд і компанія - проізводітель сигарет Philip Morris, вивчили більше 520 тис. генів, щоб сравніть генетичні варіації тих людей, хто успішно кинув палити, з генетіческімі варіаціями тих, хто намагався кинути, але не зміг.

'Ми виявили 221 ген, який вирізняє тих, хто успішно кинув, від тих, хто зазнав неудачу ', - заявив д-р Джордж Уль, який проводив цей аналіз в Національному інстітуте вивчення зловживання препаратами.

' Ми знали функції приблизно 187 з цих генів, але функції 34 в даний момент неізвестни '.

' Ми також виявили, що 62 з генів, які ми раніше ідентифікували як іграющіе роль у звикання до інших наркотиків, також вносять свій внесок у нікотіновую залежність ', - заявив він.

' Ці висновки дають додаткову підтримку ідеї, що нікотинова залежність связана з такими ж генетичними уразливими місцями, що і залежність від інших, законних і протизаконних, препаратів '.

Одін з генів, які, схоже, розрізняються у тих, хто кинув палити, і тих, хто не може порвати із залежністю, називається кадерін-13 і виробляє речовину, участвующее у контролі над зв'язком нервових клітин і мозку, заявив Роуз. 'Курці, чиї зв'язку в нервових клітинах працюють неправильно, можливо, більш уязвіми до залежності, і їх відмова від звички може виявитися важким. Ці виводи відкривають нові можливості в пошуку конкретних цілей лікування '.
N
Другой з генів, пов'язаних із залежністю від паління, як відомо, теж грає роль у контролюванні того, як люди реагують на стрес, - ген виробляє белок, який важливий в керівництві процесами навчена в мозку, заявив Уль.

Следующій етап дослідження буде включати в себе різні форми лікування, позволяющего кинути курити, щоб перевірити їх ефективність для людей з різним генетіческім будовою, заявила Волков.

'Скоро ми зможемо використовувати цю інформацію при підборі методів лікування для курільщіков, яким вони з найбільшою ймовірністю принесуть користь'.

Джерело: Inopressa.ru

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-17 21:13:02

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-17 22:11:07

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 03:43:44

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-17 23:59:45

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-17 08:19:30

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-17 10:53:03

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-17 22:27:07

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-17 21:21:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-17 21:51:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-08 20:45:37

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-17 15:50:46

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-15 02:41:39

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-15 02:41:28

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02