Клінічні дослідження в Росії. Підсумки першого кварталу 2007 року

Клінічні дослідження в Росії. Підсумки першого кварталу 2007 року

24 травня 2007 року компанія Synergy Research Group представила черговий випуск Помаранчевої книги, регулярного аналітичного звіту, присвяченого ринку клінічних досліджень в Росії. Одним із стратегічних завдань, які ставить перед собою компанія Synergy Research Group, є формування цивілізованого ринку клінічних досліджень в Росії та підвищення дослідницької привабливості країни для іноземних компаній-спонсорів, а також реабілітація клінічних досліджень в очах російської аудиторії.

24 травня 2007 компанії Synergy R esearch Group представіла черговий випуск Помаранчевої книги, регулярного аналітичного звіту, посвященного ринку клінічних досліджень в Росії. Однією із стратегічних задач, які ставить перед собою компанія Synergy Research Group, є формірованіе цивілізованого ринку клінічних досліджень в Росії та підвищення ісследовательской привабливості країни для іноземних компаній-спонсорів, а также реабілітація клінічних досліджень в очах російської аудиторії.

Згідно з даними звіту, в первом кварталі 2007 року відмічено майже 40-відсоткове зростання кількості клініческіх досліджень, дозволених Росздравнадзор, в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року, при цьому зросла частка клінічних ісследованій, ініційованих вітчизняними виробниками.

Звіт містить 4 таблиці та 7 графіков, що представляють різні аспекти ринку клінічних досліджень в Росії: соотношеніе між фазами і видами клінічних досліджень ; частки іноземних і россійскіх компаній-спонсорів, рейтинги провідних іноземних та російських фармацевтіческіх виробників, аналіз портфеля компанії-лідера і безліч другіх цікавих фактів.

Перший номер Помаранчевої книги, в котором була представлена загальна картина російського ринку клінічних ісследованій а також аналіз досліджень, проведених у Росії в 2006 році, визвал великий інтерес як у Росії, так і за кордоном. Фахівці закордонних фармацевтіческіх компаній, міжнародних контрактних дослідницьких організацій, а також іноземні друковані та Інтернет-видання, присвячені клініческім дослідженням, високо оцінили перший номер Помаранчевої книги, відразу два з них замовили компанії Synergy Research G roup орігінальние статті, присвячені окремим питань ринку клінічних ісследованій в Росії.

Помаранчева книга буде публіковаться в Росії в електронному вигляді на офіційному сайті компанії Synergy R e search Group ( www . synrg - pharm . com ), новие номери будуть також з'являтися на фармацевтичному інформаційному порталі www . recipe.ru , Інтернет-журналі 'Комерційна біотехнологія '( www . cbio. r u ) і порталі про клінічні дослідження www.CRA-club.ru . Англійська версія буде розповсюджуватися за кордоном за передплатою та на популярних сайтах, присвячених клінічних досліджень, зокрема на сайті журнала Applied Clinical T r ials.

Паперові версії будуть распространяться на російських і міжнародних виставках і конференціях, посвященних клінічних досліджень, у тому числі на VI міжнародної конференціі 'Клінічні дослідження лікарських засобів', яка пройде 12 октября 2007 року в Москві та міжнародної конференції Partnership in Clinical T r ials 2007, яка буде проходити в Амстердамі з 5 по 8 листопада цього року.

Synergy Research Group (SynRG ™) -російська контрактна дослідницька організація, яка успішно працює на всей території Росії та країн СНД з 2002 року. SynRG ™ надає широкий спектр послуг з проведення клінічних досліджень для російських та іноземних фармацевтіческіх та біотехнологічних компаній, - від реєстрації досліджень в регуляторних органах до фармакоекономічних досліджень. Компанія має в своєму розпорядженні собственним складом клінічних препаратів в Москві загальною площею 180 квадратних метрів. В даний час Synergy Research Group представлена в Москве, Санкт-Петебурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та Алмати. Головний офіс компаніі розташований у Москві.


Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-07 13:03:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-07 11:38:51

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-07 18:23:09

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-07 20:01:11

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-07 20:44:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-07 14:56:06

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-07 11:28:51

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-07 10:50:05

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-07 18:34:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-07 18:00:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-07 18:03:30

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-07 01:08:38

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-07 08:58:58

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-07 08:58:52

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-07 08:59:01

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-07 01:10:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-07 01:08:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-07 08:58:55

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-07 05:23:46

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-07 18:31:31