Дослідження SPARCL: у пацієнтів високого ризику з цукровим діабетом 2 типу, які нещодавно перенесли інсульт, «ліпрімар» знизив ризик коронарних подій у два рази, а ризик інсульту - майже на третину

Дослідження SPARCL: у пацієнтів високого ризику з цукровим діабетом 2 типу, які нещодавно перенесли інсульт, «ліпрімар» знизив ризик коронарних подій у два рази, а ризик інсульту - майже на третину Компанія Pfizer оприлюднила результати нового аналізу епохального дослідження SPARCL ('Профілактика інсульту за допомогою агресивного зниження рівня холестерину'), який показав , що препарат «Ліпрімар» знизив ризик коронарних Події в два рази, а ризик повторного інсульту - майже на третину у пацієнтів високого ризику з цукровим діабетом 2 типу, які нещодавно перенесли інсульт.

У пацієнтів з метаболічним синдромом, які нещодавно перенесли інсульт або транізіторную ішемічну атаку (ТІА), але не мають діагностованої ішеміческой хвороби серця, «Ліпрімар» значно знизив ризик нападів ішеміческой хвороби серця.

«Ліпрімар» (аторвастатин кальцію) у дозі 80 мг знижує ризик повторного інсульта, і серйозних коронарних подій у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу, без діагностованої раніше ішемічної хвороби серця (ІХС), але нещодавно перенесшіх інсульт або ТІА. Ці дані, отримані в результаті дослідження SPARCL ('Профілактика інсульту за допомогою агресивного зниження рівня холестеріна '), були представлені на 67 щорічної наукової сесії Американської ассоціаціі діабету.

Згідно з даними Національного інституту цукрового діабету, захворювань піщеварітельной системи і хвороб нирок, у людей, що страждають на цукровий діабет, ріск інсульту вище в 2-4 рази, і майже в двох третинах випадків смерть у цих людей наступает через хворобу серця або інсульту. 'Люди, що страждають на цукровий діабетом 2 типи і перенесли інсульт, мають набагато більший ризик виникнення повторного інсульту, розвитку коронарного події або проведення операції реваскулярізаціі в порівнянні з людьми, що не мають цукрового діабету 2 типу, - заявіл доктор Майкл Уелч, провідний дослідник SPARCL, невролог і президент Універсітета медицини та науки Розалінд Франклін. - Аналізуючи стан паціентов з цукровим діабетом 2 типу без діагностованої ІХС, ми виявили, что «Ліпрімар» ефективно знижує дані ризики '.
Браузер вищевказаному аналізі (n = 794) було встановлено, що «Ліпрімар» знизив ризик повторного інсульту на 30%, а ризик розвитку ІХС та серйозних коронарних подій - на 51% в порівнянні з плацебо. До коронарним подіям відносяться серцева смерть, сердечний напад, успішна реанімація після зупинки серця, нестабільна стенокардія, операція з ревсакулярізаціі і стенокардія, що вимагає екстреної госпіталізаціі. До серйозних коронарним подіям відносяться серцева смерть, сердечний напад і успішна реанімація після зупинки серця.
Браузер додаткового аналізу була здійснена оцінка 781 пацієнта дослідження SPARCL, що мають метаболічний синдром і недавно перенесений інсульт (а також міні-інсульт), але без діагностованої ІХС. У цих пацієнтів «Ліпрімар» значітельно (на 43%) знизив ризик розвитку ІХС у порівнянні з пацієнтами, прінімавшімі плацебо. Ризик повторного інсульту знизився на 12 відсотків, а ризик серьезних коронарних подій - на 26 відсотків, однак зниження цих показників не було статистично значущим.
'Результати цього дослідження нагадують нам про важливість управління факторами общего серцево-судинного ризику пацієнтів з метою зниження ризику розвитку серьезних серцево-судинних ускладнень', - заявив доктор Уелч.

Об дослідженні SPARCL

Дослідження SPARCL, опубліковане в 'New England Journal of Medicine' в 2006 році, до теперішнього часу є єдиним дослідженням, оцінив прімененіе терапію статинами саме в групі пацієнтів з нещодавно перенесеним інсультом або ТИА, що не мають ІХС (n = 4731). «Ліпрімар» 80 мг є едінственним статинів підтвердив ефективність зниження ризику повторного інсульта в цій групі пацієнтів. У порівнянні з плацебо «Ліпрімар» 80 мг знизив ріск повторного інсульту на 16 відсотків, а ризик серйозних коронарних подій - на 35 відсотків.

У дослідженні SPARCL була продемонстрована добра переносимість «Ліпрімара». N

Частота побічних ефектів (наприклад, підвищеного рівня ферментів печінки) била низькою і відповідала відомому профілю безпеки ; міжгрупові разлічія відносно частоти випадків м'язової слабкості або рабдоміолізу отсутствовалі. Доза 80 мг не є стартовою дозою «Ліпрімара».

Про препарат «Ліпрімар»

«Ліпрімар» - це активно досліджуваний препарат. Він є найбільш часто назначаемим ліпідсніжающім препаратом у світі, досвід застосування якого до настоящему часу складає майже 139 мільйонів пацієнтів-років. Клінічний досвід прімененія «Ліпрімара» підтверджується результатами обширної програми клініческіх досліджень, що включає в себе більше 400 триваючих і завершенних досліджень за участю більше 80 000 пацієнтів.

Важлива інформація про безпеку

«Ліпрімар» - препарат, який відпускається за рецептом лікаря. Він використовується у больних з кількома факторами ризику середечно-судинних захворювань, таких Як сімейний анамнез, високий артеріальний тиск, вік, низький рівень ЛПВП («добрий» холестерин) або куріння, для зниження ризику розвитку інфаркту міокарда, інсульту, деяких гострих серцево-судинних станів і стенокардіі, у випадках, коли дієта й фізичні вправи недостатні. «Ліпрімар» пріменяется в поєднанні з низькокалорійною дієтою та використовується для зниження холестеріна.
N «Ліпрімар» також застосовується у пацієнтів з цукровим діабетом 2 типу і, як мінімум, одним серцево-судинним фактором ризику, таким як високе артеріальное тиск, куріння або ускладнення діабету, включаючи ураження очей, протеінурію, для зниження ризику інфаркту міокарда та інсульту.

«Ліпрімар» протипоказаний хворим з підвищеною чутливістю до будь-якого з компонентов препарату; з активними захворюваннями печінки або підвищенням актівності трансаміназ сироватки неясного генезу (більш ніж в 3 рази в сравненію з верхньою межею норми); вагітним або жінкам, що годують, а також женщінам репродуктивного віку, які не мають адекватними методами контрацепціі. Пацієнтів необхідно попередити про те, що їм слід негайно обратіться до лікаря при появі непояснених болів або слабості у м'язах, особенно, якщо вони супроводжуються нездужанням або пропасницею.
N
Врачі повинні контролювати аналізи крові для моніторингу функції печінки до і прі необхідності, коригувати призначається дозу. «Ліпрімар» зазвичай добре переносітся. Побічні реакції, як правило, легкі і минущі. Небажаними еффектамі, які зустрічалися при лікуванні «Ліпрімаром» найчастіше (> 1%), були: бессонніца, головний біль, астенічний синдром, нудота, діарея, біль у животі, діспепсія, запор, метеоризм, міалгія.

Інформацію про препарат Ліпрімар (аторвастатин) можна знайти на сайті www.Lipitor.com

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02