Стратегія жіночого здоров'я

Стратегія жіночого здоров'я 27 вересня 2007 року в Новому залі РІА «Новини» о 12:00 відбулася презентація нової бізнес-стратегії компанії Bayer Schering Pharma в Росcіі . Керівник проекту ін Буркхард Ланггут розповів присутнім про нюанси роботи нового бізнес-юніта Jenapharm.

З 1 жовтня 2007 Jenapharm - дочірня компанія концерну Bayer Schering Pharma - починає активну діяльність на російському фарамцевтіческом ринку в качестве нового бізнес-підрозділу. Основа стратегії Jenapharm - активне продвіженіе «off patent» продуктів в середньому ціновому сегменті, в тому числі висновок на ринок т.зв. інноваційних дженериків власного виробництва та активну управленіе життєвим циклом препаратів, добре відомих ринку, які раніше виходілі з логотипом Schering на упаковці. «Ми збираємося істотно розширити наш асортимент, спираючись на власні розробки в області гормональних препаратов для жіночого здоров'я, - розповів присутнім Буркхард Ланггут, - але хотелось би підкреслити, що наша основна мета - виведення на ринок нових препаратов та їх підтримка, а не дослідження в чистому вигляді. Головне, ми будемо делать ставку на середній ціновий сегмент, саме тому ми, як окреме подразделеніе Bayer Schering Pharma, відходимо від активної дослідницької деятельності, що вимагає серйозних фінансових вливань ».
N
Jenapharm відкриває новий сегмент ринку в Росії, роблячи ставку на інноваційні дженерікі, вітаміни, оригінальні препарати і безрецептурні препарати среднеценового діапазону. Для лікарів - гінекологів це можливість призначати качественние препарати за доступною ціною, для аптек - широкий асортимент лекарственних коштів, для жінок - це здоров'я на кожен день. «У Росії ми пережіваем друге народження, просуваючи на ринку відомі вже препарати на основі нових підходів і ідеoлогіі і надаючи можливість російським жінкам покупать якісні, ефективні, сучасні препарати для підтримки свого здоровья за більш доступною ціною. - Сказав Буркхард Ланггут. - Наша мета - здоровье жінки. Своєю активністю ми постараємося допомогти жінці стати полноправной господинею свого життя, самостійно приймає рішення і отвечающей за них ».
N
Основу продуктового портфеля Jenapharm на російському ринку оральні контрацептіви: монофазні Фемоден і Мікрогінон і трифазний Тріквалар . У планах компаніі збільшити рівень продажів у Росії до 2008 року на 35% в порівнянні з показателямі цього року.
N «Російські жінки дуже насторожено ставляться до гормональної контрацепції, - подчеркнула Марія Булгакова, менеджер з маркетингу бізнес-підрозділу Jenapharm в Росії. - Виною тому що виникли ще в радянські часи міфи относітельно небезпеки гормональних засобів. Наше завдання розвінчати ці міфи. Більш ніж п'ятдесятирічний практика застосування гормональних контрацептивів і систематичні дослідження їх впливу на здоров'я жінки і майбутнього поколенія не виявили жодних причин для занепокоєння ». Сьогодні популярність оральних контрацептивів в Росії дуже низька. Тільки 3-7% російських жінок іспользуют їх з метою попередження небажаної вагітності. Тим часом, Можливо планувати народження дитини та усвідомлено підходити до розвитку сім'ї лежат в основі стабільності демографічної ситуації в країні. «Краще народити одного бажаної дитини, - говорив Буркхард Ланггут, - ніж пройти через несколько абортів, у 8% випадків призводять до безпліддя і завжди тягнуть за собой серйозні наслідки для жіночого здоров'я». Приклад Європейських государств показує, що популярність гормональних контрацептивів аніскільки не сніжает рівень народжуваності: так, у Франції, де оральні контрацептиви іспользуют 53% жінок, рівень народжуваності становить 3 дитини на сім'ю, в той время як у Росії - менше одного.
Помімо гормональних контрацептивів в продуктовий портфель компанії на першому етапе увійдуть два негормональних препарату: внутрішньоматкова спіраль Нова Т - «кращий друг жінки в сімейних відносинах», як називають її гінекологи, і комплексний препарат для місцевого лікування вагінального кандидозу Нео-Пенотран. У дальнейшем компанія планує розширювати лінійку антимікотичним препаратів і вивесті на ринок ряд препаратів для лікування онкологічних захворювань.
N
Кроме того, в 2008 році російському фармацевтичному ринку буде представлений новий оригінальний оральний контрацептив, який, тим не менше, буде позіціоніроваться в середньому ціновому сегменті. За словами провідного аналітика компаніі «Фармексперт» Олени Олійник, основна частина коштів російських покупателей системних гормональних контрацептивних засобів витрачається на препарати в ціновому діапазоні від 10 до 15 доларів. «Враховуючи, що виведення на ринок нового препарата - завдання непросте, що вимагає серйозних часових і фінансових ресурсов, стратегія створення дженериків своїх же оригінальних препаратів з виходом в середній ціновий сегмент, представляється вкрай перспективною для россійского фармацевтичного ринку», - повідомила Е . Олійник.

Краткая довідка про компанію:

Дополнітельную інформацію можна отримати на сайті www.bayerscheringpharma.ru, www.jenapharm.de
або зв'язавшись з відділом корпоративних комунікацій компанії Bayer Schering Pharma в Росії: +7 (495) 231 грудня 2000, Юлія Свєтова Julia.svetova @ bayerhealthcare.com або з прес-центром: тел.: +7 (495) 786-25-52 begin_of_the_skype_highlighting +7 (495) 786-25-52 end_of_the_skype_highlighting, Наталя Кутузова (kutuzova@conpr.ru) Наталья Акішіна (akishina@conpr.ru)

Інформація про компанію Bayer Health Care

Bayer HealthCare, що входить до складу холдингу Bayer AG, є однією з ведущіх інноваційних компаній світу в сфері розробки і виробництва лекарственних засобів і товарів для охорони здоров'я. Штаб-квартира компанії находітся в м. Леверкузен (Leverkusen), Німеччина. Діяльність компанії сосредоточена в таких областях, як «Здоров'я тварин», «Препарати безрецептурного відпустки», «Лікування та експрес-діагностика діабету» і «Фармацевтичне виробництво». Фармацевтичний виробник - Bayer Schering Pharma AG - складається з наступних підрозділів (бізнес-одиниць): «Здоров'я женщіни», «Діагностична візуалізація», «Спеціалізована терапія», «Гематологія /кардіологія», «Загальна терапія» і «Онкологія ». Мета компанії Bayer HealthCare - створення і виробництво препаратів, що поліпшують стан здоров'я людей і тварин у всьому світі. Ці препарати покращують самопочуття і підвищують качество життя шляхом діагностики, профілактики і лікування різних захворювань.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-19 14:29:04

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-19 14:18:31

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-19 10:20:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-19 03:30:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-19 08:00:49

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-19 15:58:59

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-19 14:29:56

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-19 01:33:30

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-19 11:20:14

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-19 01:21:09

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-18 22:23:24

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02