Застосування Пегасісу дає хворим на гепатит С ще один шанс на повне одужання після неефективного лікування ПегІнтроном

Застосування Пегасісу дає хворим на гепатит С ще один шанс на повне одужання після неефективного лікування ПегІнтроном Бостон, Массачусетс, 2 листопада 2007: Компанія «Рош» повідомила остаточні результати дослідження REPEAT, яке показало, що при застосуванні препарату Пегасіс (пегінтерферон альфа-2a (40 кДа)) один раз на тиждень і препарату Копегус (рибавірин) щодня вдається досягти повного придушення вірусу в тієї частини пацієнтів, для якої початкове лікування гепатиту C препаратом Пегінтрон виявилося малоефективним.

Ці результати дають пацієнтам надію на одужання навіть у тому випадку, Якщо попереднє лікування було безуспішним. Отримані дані також показують і то, що наявність вірусологічної відповіді на 12-му тижні терапії служить серйозним прогностіческім показником, який визначає ефективність усього курсу лікування: большінство пацієнтів, у яких на 12-му тижні лікування вірус в крові не обнаружівался, досягали стійкої вірусологічної відповіді (УВО) - показника еффектівності лікування. У той же час, лише незначна частина пацієнтів, у которих на 12-му тижні лікування виявлявся вірус в крові, досягала УВО. Ці данние були представлені на сесії 58-ї щорічної Конференції Американської ассоціаціі вивчення хвороб печінки (AASLD), що проходила 2-6 листопада 2007 р. в Бостоне.
N
«На сьогоднішній день однією з основних завдань, що встають перед нами у зв'язку з леченіем гепатиту C, є пошук коштів, які змогли б допомогти тим паціентам, для яких попереднє лікування виявилося неефективним. Дослідження REPEAT є воістину знаменною: значно розширює наші знання про методах лікування таких пацієнтів і демонструє, що тривала терапія з прімененіем препаратами Пегасіс дозволяє домогтися гарних результатів, - сказав профессор медицини, директор Центру з вивчення захворювань печінки при універсітетской клініці в Чикаго, головний дослідник REPEAT Дональд Єнсен (Donald Jensen) .- Важливим висновком дослідження є підтвердження того, що такий показатель, як вірусологічна відповідь пацієнта на 12 тижня терапії, може служіть прогностичним критерієм, що визначає ефективність усього курсу леченія навіть у хворих з цирозом. Це означає, що ті пацієнти, у яких до 12-му тижні лікування вірус в крові не виявляється, можуть продовжити лікування з большой ймовірністю одужання. Це також означає і те, що лікарям варто отменіть терапію тих пацієнтів, які не досягли ранньої вірусологічної ответа ».
N
Об дослідженні REPEAT

Браузер дослідженні REPEAT (« Повторне лікування препаратом Пегасісом пацієнтів, для которих терапія пегінтерфероном альфа-2b /рибавірином виявилося неефективною ») прінялі участь 950 пацієнтів з Європи, Північної Америки і Латинської Америки.

Основной метою дослідження було з'ясувати , який режим дозування Пегасіса предпочтітельней для пацієнтів, що не відповіли на попереднє лікування ПегІнтроном + рибавірин: скорочений курс із застосуванням високих доз препарату і /або більш тривалий курс із застосуванням меншою дози.

Паціенти отримували лікування за однією з чотирьох схем:
  • групи A і B в протягом перших 12 тижнів отримували Пегасісом в дозі 360 мкг /тиж., потім протягом 60 або 36 тижнів, відповідно, препарат призначався в дозі 180 мкг /тиж.;
  • групи C і D отримували Пегасісом в дозі 180 мкг /тиж. протягом 72 і 48 тижнів, відповідно.

Разом з Пегасісом всі пацієнти отримували рибавірин у дозі 1000-1200 мкг /добу.

Полученние результати:

Основная мета була досягнута: УВО, який визначається відсутністю в крові РНК вірусу гепатіта C через 6 місяців після закінчення лікування, значно частіше відзначався в группе A (16%), ніж у групі D (9%)

Аналіз в групах показав, що ефективність лікування була вищою в групі, получавшей терапію протягом 72 тижнів, ніж у групі, що пройшла курс лікування в теченіе 48 тижнів, при цьому частота УВО серед пацієнтів, що застосовували препарат в теченіе 72 тижнів, була в 2 рази вище, ніж серед пацієнтів, які отримували препарат в протягом 48 тижнів (16% проти 8% відповідно)

При порівнянні груп, що вживали велику і стандартну дози препарату, було виявлено, що призначення високих фіксованих доз препарату не має дополнітельних переваг перед введенням препарату у звичайній дозуванні для паціентов, погано піддаються лікуванню.

Відповідь на лікування до 12 тижня є достовірним прогностичним критерієм, определяющім успішність всього курсу терапії:

Для 57% пацієнтів, які отримували лікування протягом 72 тижнів, у яких до 12 неделе терапії вірус в крові не виявлявся, лікування виявилося успішним (для сравненія: тільки для 4% тих пацієнтів, у яких вірус виявлявся і після 12 недель лікування, терапія була визнана успішною)

Частка пацієнтів, у яких після 12 тижнів лікування вірус в крові не определялся, склала 17%

«У дослідженні REPEAT брали участь лише ті пацієнти, які не відповіли на лікування пегілованим інтерфероном, в даному випадку комбінацією Пегінтрон і рібавіріна, - продовжив доктор Donald Jensen. - Цих пацієнтів важче лікувати, чем тих, у кого відзначався рецидив захворювання, або тих, які не відповідають на леченіе непегілірованним інтерфероном, використовуваним як монотерапії або в комбінаціі з рибавірином. У зв'язку з цим неможливо порівнювати результати, полученние в ході REPEAT, з результатами інших досліджень, в яких прінімалі участь пацієнти з рецидивом захворювання або пацієнти, що отримували леченіе більш ранніми інтерферонами ».

Частота і вид небажаних проявів і серйозних несприятливих реакцій були схожі у всіх групах; аналогічна була й частота помірно виражених і важких побочних ефектів з боку системи крові. Скасування терапії у зв'язку з нежелательнимі проявами та змінами лабораторних показників частіше отмечалась в групах, які отримували тривале лікування. У пацієнтів з цирозом частіше регістріровалісь побічні ефекти, також була потрібна дострокова відміна лікування і ізмененіе дозування.

Гепатіт C

Гепатіт C - це хронічне інфекційне захворювання, збудник якого персістірует в крові; основний шлях передачі - через кров і продукти крові. У міре налічується близько 180 мільйонів чоловік, інфікованих HCV, що в 4 рази больше числа ВІЛ-інфіцірованних.2, 3 Гепатит С є основною причиною цірроза, раку печінки і печінкової недостатності, і це незважаючи на те, що многіе пацієнти могли б бути вилікувані.

Еффектівность комбінованої терапії Пегасісом плюс Копегус

ПЕГАСІС плюс Копегус - це єдина комбінація пегільованих інтерферону, которая забезпечує значну перевагу в порівнянні зі звичайною комбінірованной терапією інтерфероном всіх пацієнтів, незалежно від генотипу HCV інфекціі та вірусної нагрузкі.4, 5, 6 комбінацією Пегасіс плюс Копегус володіє високім показником ефективності, так за результатами кількох великих рандомізірованних клінічних досліджень, у тому числі за участю важко поддающіхся лікуванню категорій пацієнтів: з першого генотипом HCV-інфекції, цирозом і конфекціей ВІЛ-HCV - загальний стійкий вірусологічна відповідь була отримана у 66% паціентов .4,5-9

о компанії «Рош»

Компанія «Рош» є одним з лідерів ринку охорони здоров'я, входячи до п'ятірки крупнейшіх компаній світу в області фармацевтики, а також займає перше місце в міре в області діагностики. Основна мета «Рош» - виробництво і просування інноваціонних препаратів та сучасних засобів діагностики, які дозволяють спасать життя пацієнтам, значно продовжувати і покращувати якість їхнього життя. NКомпанія була заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, і на сьогоднішній день імеет представництва в 150 країнах світу та штат співробітників близько 75 000 человек. Будучи одним з провідних виробників оригінальних лікарських препаратов в галузі онкології, вірусології та трансплантології, компанія приділяє особое увагу питанням поєднання ефективності своїх препаратів з комфортом та безопасностью їх використання. До групи «Рош» окрім компанії Ф. Хоффманн - Ля Рош входять компанії Genentech (США) і Chugai (Японія). Додаткову інформацію о групі компаній «Рош» в Росії можна отримає на інтернет-сайті www.roche.ru

Журналісти можуть ознайомитися з роликом на сайтеThe NewsMarket: www.thenewsmarket.com.

Література:

1. Jensen DM, Freilich B, Andreone P, et al. Pegylated interferon alfa-2a (40KD) plus ribavirin (RBV) in prior non-responders to pegylated interferon alfa-2b (12KD) /RBV: final efficacy and safety outcomes of the REPEAT study. In: 58th Annual Meeting of the American Association for the Study of Liver Diseases; 2007 November 2-6; Boston, USA; 2007.
N
2. World Health Organization. Initiative for Vaccine Research, Viral Cancers, Hepatitis C. 2006. (Accessed July 24, 2006, at http://www.who.int/vaccine_research/diseases/viral_cancers/en/index2.html.)
N
3. AIDS Epidemic Update. 2006. (Accessed October 26, 2007, at http://www.who.int/hiv/mediacentre/2006_EpiUpdate_en.pdf.)
N
4. Hadziyannis SJ, Sette H, Jr., Morgan TR, et al. Peginterferon-alpha2a and ribavirin combination therapy in chronic hepatitis C: a randomized study of treatment duration and ribavirin dose. Ann Intern Med 2004; 140 (5) :346-55.
N
5. Torriani FJ, Rodriguez-Torres M, Rockstroh JK, et al. Peginterferon Alfa-2a plus ribavirin for chronic hepatitis C virus infection in HIV-infected patients. NN Engl J Med 2004; 351 (5) :438-50.
N
6. Fried MW, Shiffman ML, Reddy KR, et al. Peginterferon alfa-2a plus ribavirin for chronic hepatitis C virus infection. N Engl J Med 2002; 347 (13) :975-82.
N
7. Marcellin P, Brillanti S, Cheinquer H. Peginterferon alfa-2a (40KD) (PEGASYS) plus ribavirin (COPEGUS) is an efficacious and safe treatment for chronic hepatitis C (CHC) in patients with compensated cirrhosis. In: 38th Annual Meeting of the European Association for the Study of the Liver (EASL) July 3-6; 2003; Geneva, Switzerland, 2003.
N
8. Heathcote EJ, Shiffman ML, Cooksley WG, et al. Peginterferon alfa-2a in patients with chronic hepatitis C and cirrhosis. N Engl J Med 2000; 343 (23) :1673-80.
N
9. Zeuzem S, Pawlotsky JM, Lukasiewicz E, et al. International, multicenter, randomized, controlled study comparing dynamically individualized versus standard treatment in patients with chronic hepatitis C. J Hepatol 2005, 43 (2) :250-57.

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02