FDA схвалило застосування Мірцери: перший у США препарату для лікування ниркової анемії

FDA схвалило застосування Мірцери: перший у США препарату для лікування ниркової анемії Компанія Рош повідомила про те, що Управління США з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) схвалило Мірцеру (метоксіполіетіленгліколь-епоетин бета) для лікування анемії при хронічної хвороби нирок (ХХН) у діалізних пацієнтів і пацієнтів, які не отримують замісну ниркову терапію.

Мірцера - це єдиний препарат з групи стимуляторів еритропоезу (СЕ) назначеніе якого для корекції анемії 1 раз на 2 тижні схвалено FDA. Мірцера -це також єдиний СЕ, схвалений FDA в як засіб, що підтримує стабільний рівень гемоглобіну у пацієнтів із ХХН, який досить вводити 1 раз на місяць або 1 раз на два тижні. Мірцера володіє ще однією перевагою, в теченіе тривалого часу вона може зберігатися при кімнатній температурі.

NОТ результату триваючого справи про патент буде залежати те, коли Мірцера стане доступной для американських пацієнтів. Після одержання схвалення Європейського агентства з оцінки лікарських препаратів (EMEA), Мірцера стала продаватися в Австріі, Швеції, Німеччини, Великобританії і продовжує займати все нові й новие ринки.

«Схвалення FDA Мірцери - нашого інноваційного препарату для лікування анемії - является ще одним ключовим подією для Рош. В даний час Мірцера вже получіла схвалення FDA і EMEA - двох найбільш впливових організацій, регулірующіх використання лікарських препаратів », - сказав глава подразделенія Фарма Вільям М. Бернс (William M. Burns).

Браузер відміну від еритропоетину, Мірцера - активатор рецепторів до еритропоетину з большей активністю in vivo і більш тривалим періодом напіввиведення. У Мірцери тривалість напіввиведення найбільша з усіх, схвалених FDA стімуляторов еритропоезу 1,2,3: в 6 разів більше, ніж у дарбепоетіна-альфа і в 20 раз більше, ніж у епоетину.
N
Одобреніе FDA грунтується на результатах досліджень III фази, в ході яких препарат вводився внутрішньовенно і підшкірно через тривалі інтервали времені: двох досліджень за оцінкою ефективності Мірцери для корекції рівня гемоглобіна і чотирьох досліджень з оцінки її здатності підтримувати достігнутий цільовий рівень гемоглобіну 2, 3,4,5,9,10,11. Первісна программа клінічних досліджень, необхідних для реєстрації Мірцери, состояла з 10 досліджень, в яких взяли участь 2700 пацієнтів з 29 стран 6.

Браузер ході клінічних досліджень Мірцера показала себе таким же ефективним препаратом для корекції ниркової анемії, як і комерційно доступні епоетину, незавісімо від того чи отримували пацієнти замісну ниркову терапію чи ні. NУ 97,5% пацієнтів, які раніше не отримували СЕ, при введенні Мірцери 1 раз на 2 неделі був досягнутий цільовий рівень гемоглобіну (> = 11 г /дл) 7. Стабільний целевой рівень гемоглобіну (± 1г/дл) тримався у пацієнтів при перекладі з терапії СЕ короткої дії, що вимагають частого введення, на Мірцеру з режимом введення всего 1 раз на місяць 8,9,10,11,12. Профіль безпеки Мірцери був порівнянний з профілем безпеки еритропоетинів.
N
Браузер ЄС схвалений прямий переклад пацієнтів з ХХН раніше отримували інші СЕ на Мірцеру-перший СЕ з введенням 1 раз місяць в якості підтримуючої терапії. NЕто також перший СЕ зі зручним режимом дозування (1 раз на 2 тижні), дозволів в ЄС для лікування анемії у пацієнтів із ХХН, що раніше не отримували протівоанеміческого лікування.

о компанії «Рош»

Компанія «Рош» є одним з лідерів ринку охорони здоров'я, входячи до п'ятірки крупнейшіх компаній світу в області фармацевтики, а також займає перше місце в міре в області діагностики. Основна мета «Рош» - виробництво і просування інноваціонних препаратів та сучасних засобів діагностики, які дозволяють спасать життя пацієнтам, значно продовжувати і покращувати якість їхнього життя. NКомпанія була заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, і на сьогоднішній день імеет представництва в 150 країнах світу та штат співробітників близько 75 000 человек. Будучи одним з провідних виробників оригінальних лікарських препаратов в галузі онкології, вірусології та трансплантології, компанія приділяє особое увагу питанням поєднання ефективності своїх препаратів з комфортом та безопасностью їх використання. До групи «Рош» окрім компанії Ф. Хоффманн - Ля Рош входять компанії Genentech (США) і Chugai (Японія). Додаткову інформацію о групі компаній «Рош» в Росії можна отримає на інтернет-сайті www.roche.ru

Ви можете замовити відеофільм з проблеми анемії, підготовлений Рош, на сайті: www.thenewsmarket.com /roche . Фільм може бути доставлений вам як в цифровому вигляді, так і на плівці. Для засобів масової інформації реєстрація і фільм безкоштовні.
N
Дополнітельную інформацію про ниркової анемії можна отримати на інтернет-сайті www.AnaemiaWorld.com

Опубліковано на правах реклами

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-09-18 12:46:12

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-09-18 10:48:41

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-09-18 10:16:27

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-09-18 19:45:33

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-09-18 11:58:53

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-09-18 16:31:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-09-18 16:47:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-09-18 17:12:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-09-18 16:31:25

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-09-17 10:27:17

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-09-16 11:33:52

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-09-18 16:01:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-09-17 16:41:00

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-09-18 13:00:25

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-09-18 20:55:03

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-09-16 18:35:23

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-09-16 06:14:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-09-18 18:51:20

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-09-15 02:41:30

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-09-16 17:49:02